GRAND-OKRESNÍ DŮM

Příspěvky ve fóru

Přidat komentář
12.12.2007 00:00
Mild (neregistrovaný)
GRAND-OKRESNÍ DŮM
Zaslechl jsem už mnohé, bohužel to byly často spíše velmi kritické řeči kolem interiéru nádherného "Okresního domu Jana Kotěry". Zavítat někam a navzdory tomu, kde by mohly ze spousty polemik vzniknout jisté předsudky na účet nově zrekonstruovaného objektu, jsem se rozhodl konečně restauraci navštívit … a že mi to trvalo. Samozřejmě jsem chodil často okolo a ne jednou jsem nahlédl přes okno do místnosti, kde se to jen blýskalo neleštěnými příbory a sklenicemi na stolech. Už u vchodu jsem narazil na velmi milou obsluhu a vyrostl přede mnou opravdový skvost. Na jakoukoliv stranu jsem se rozhlédl, tak jsem viděl velmi vkusný moderní nábytek v dobově vyzdobené místnosti. Čekal na mě naprosto originální pohled a mohu říci, že to bylo nad všechna mé očekávání. Rozhodně se neztotožňuji z žádnou negativní kritikou naopak jsem nalezl jednu z nejkrásnějších restaurací, které jsem kdy navštívil a to jich opravdu nebylo málo. Kromě kvalitní obsluhy jsem si pochutnal na velmi dobrém jídle za neuvěřitelně rozumné ceny, které by v jakémkoliv jiném městě znamenal dvoj(troj)násobek, pochopitelně mluvím o restauracích podobné úrovně a ne o restauracích (hospodách) bez ubrusů s půllitrem před sebou, kde mimo jiné v porovnání s touto restaurací mnohé z nich mají směšný třicetikorunový rozdíl v ceně, jmenovat nebudu. Ovšem tady na vás čeká opravdový komfort. Mrzelo mě, že v tak krásném prostředí jsme byli úplně sami, ale mělo to jisté výhody... Po příjemné konverzaci s personálem jsem zjistil, že se za poměrně krátkou dobu odehrálo takové malé znovuotevření restaurace s novými šikovnými kuchaři a číšníky, takže nakonec mám vlastně štěstí, možná bych si tolik nepochutnal :o) a pravděpodobně v budoucnu nenavštívil znovu. A navíc mě čekalo milé překvapení, měl jsem možnost se podívat na překrásný hotelový pokoj a velmi zajímavé schodiště, které se stylově prolíná patry hotelu. Abych to nějak shrnul, chápu, že mnoho lidí, nerozumí vkusu, to jsem s mírným úsměvem pozoroval z vyhřátého prostředí na kolemjdoucích (velmi to spojuji s tím, co oni sami měli na sobě)a došlo mi, že si toto místo budou muset zkrátka noví hosté nalézt. Těším se na další dobré jídlo a pevně doufám, že si příště budu muset zajednat rezervaci. Mimochodem restaurací je opravdu mnoho, ale ne všechny splňují všechna má očekávání, myslím že bych jich v našem městě napočítal na prstech jedné ruky a od včerejšího dne tato patří mezi ně. A ti co znají, tak jistě dokáží porovnat rozdíl třeba už jen na stylu talířů. Někde mají krásné skleněné trojhranné a odněkud bych raději utekl :o).Jediné, čemu jsem dlouho nerozuměl, byly nápisy na oknech, ale to prý byla práce těch druhých.
12.12.2007 09:55
MIREK  (Pokročilý +2)
RE: GRAND-OKRESNÍ DŮM
Byl jsem tam, viděl jsem a mohu jen potvrdit. K tomu snad již nejde nic dodat.

Vložit nový komentář

K tomuto fóru mohou příspívat jen přihlášení uživatelé.
Přihlásit nebo registrovat.

Mohlo by se hodit
Doporučujeme