Jaká posloucháte rádia, Hradečáci?

Příspěvky ve fóru

Přidat komentář
20.10.2004 09:37
aja (neregistrovaný)
Zadna radia.
Je totiz uplne jedno, jakou si tu naladite stanici, vsechny omilaji donekonecna to same - omsele skvary stredniho proudu od Janecka po Madonnu. Chteji vyhovet vsem, vysledkem je banalni prumerna slitka ktera si nezaslouzi pozornosti.. pravidlem byva exhibujici moderator "profesional", ktery nikoho nenecha na pochybach, ze je to ON, kvuli cemu lidi radio poslouchaji.
Jedina profi radia jsou Radio1, Radio Classic a kdysi Limonadovy joe, ty bohuzel lze chytit nejdal po Chlumec..
4.2.2005 00:26
JZ (neregistrovaný)
RE: Zadna radia.
a co Vltava?
25.7.2007 15:52
mild  (Nováček)
RE: Zadna radia.
Kryla na kompaktu
20.10.2004 14:08
Veronika (neregistrovaný)
BBC, Vltavu
20.10.2004 19:32
Roman (neregistrovaný)
Předem by ale chtělo předeslat, že je naprosto zbytečné tady předvádět jací jsme intelektuálové... Ať přijdu kam přijdu, tak v drtivé většině hučí F1, Impuls, OK a jim podobná rádia. Je to to samé, jako když neuvěřitelné množství lidí pohrdá Novou a tvrdí že jen a pouze ČT2... Ale ty zoufalé koláče sledovanosti jsou bohužel objektivní.
Já sám poslouchám převážně F1, protože se pohybuju v autě po celé republice a neustále přelaďovat místní stanice odmítám. Navíc rádio beru jen jako kulisu. Když chci poslouchat kvalitní muziku, tak na to mám CD, nebo koncert.
A co se mluveného slova týká, tak trošku vzpomínám na vysílání stanice Hvězda. Když odmyslím komoušské zprávy a muziku si představím současnou, tak skladba programu nebyla až tak špatná. Dost hudby, proložené pravidelnými programy, reportážemi, zajímavostmi...Večer Noční proud.- Doufám, že si to s odstupem moc neidealizuju. Ale tuším, že to tak nějak bylo. Vysílání dnešních rádií mi proti tomu připomíná Blesk a podobné tiskoviny. Ooobrovský titulek, dva řádečky textu, líbivý obrázek a to všechno pořád dokola...
Ale jak už jsem psal, je to pro mě v naprosté většině jen kulisa až do té míry, že jsem se při řízení auta přistihnul, že chci pustit rádio - a zjišťuju, že hraje... to asi vypovídá o obsahu.

Ale Baryku, proč se vlastně ptáš ?
21.10.2004 11:03
temnej (neregistrovaný)
radia
Radio1 nebo ČRO HK a PCE.. proč ten dotaz?
21.10.2004 22:03
xicht53 (neregistrovaný)
Teď už jen internetová. Dříve Rozhlas po drátě.
22.10.2004 15:27
olda (neregistrovaný)
Černá Hora a Kiss Jižní Čechy. Fajnová muzka a nemusí se u toho moc přemýšlet : )
22.10.2004 18:19
radon (neregistrovaný)
hradecky radia .. proboha ;]
cro radiozurnal, e2, obcas life

ok, profil (hey ;) apod. radia sou strasny, vysilat reklamu a obcas to prolozit pisnickou ci zpravama ... ne, to opravdu ne ;]
23.10.2004 01:07
Matěj (neregistrovaný)
Prahu
Dřív svobodku, ta se překulila do ČRO6 a ten nakonec skončil jako večerní vysílání středovlné ČRO2 (Praha). Takže kvůlimá Názorům a argumentům v 18 hod, mám celodenně naladěných 639 kHz.
24.10.2004 20:36
Radek (neregistrovaný)
Ja posloucham (Bonton) Radio DJ, Fajn radio (Zlata Praha), obcas Radio1 (ale to se v HK temer neda chytit) a kdyz uz je nejhur, tak i Cernou Horu
25.10.2004 14:48
Max (neregistrovaný)
Bonton se dá naladit v HK?
Co se ti jinak nelíbí na Černý Hoře?
25.10.2004 03:49
Muf (neregistrovaný)
Jaká posloucháte rádia ,hradečáci
Nejvíce Fajn rádio,protože se mi u toho dobře pracuje.
26.10.2004 20:36
Nesa (neregistrovaný)
Hey ne !
Když už radio zapnu, tak ladim a ladim a ladim, ale určitě neladim býv. Profil dnes Hey - tam hrajou fakt strašně.
29.10.2004 22:00
Blond (neregistrovaný)
Nevím, jaký je účel tohoto fóra, ale poslouchám Evropu 2 do 9, pak Frekvenci 1 do 11, a pak zpátky Evropu, nebo zůstanu na frekvenci, vyjímečně naladím Impuls. Mám to taky jako kulisu při práci, případně řízení auta
4.11.2004 14:15
Kamil (neregistrovaný)
rádio OK / Jizera
Já nejsem Hradečák, ale bydlím v Sadové, v práci v Hradci poslouchám
rádio OK a doma Boleslavský rádio Jizera, je podobný jako OK
a člověk se musí od těch písniček na OK co tam jdou dokola
trochu odreagovat - rádio Jizera (Ml. Boleslav) 105.7 FM.
25.11.2004 01:24
Nikita (neregistrovaný)
Life nebo Evropu 2
1.12.2004 21:08
Jirka (neregistrovaný)
Výhradně BBC na 99.1
2.12.2004 17:48
PosluchacZ (neregistrovaný)
Ten Kiss Jižní Čechy 97,7 je fakt docela dobreej.. :-)
16.1.2005 00:03
PosluchacX (neregistrovaný)
To je ale vypecena anketa, pane Fisere! At tam pridavate hlas, jak chcete na vysledku to nic nemeni, nepripocte se. Nebo ze by nektere stanice byly zablokovane, aby se zabranilo "nevhodnemu" vysledku? Anebo snad jiz anketa skoncila? To si zada vysvetleni, jinak si budu muset myslet neco velmi nemileho...
16.1.2005 00:27
Jaroslav Fišer (neregistrovaný)
anketa
ankety byly poslední dobou často zneužívány. Byly totiž ošetřeny pouze přes cookies, což trochu zdatní uživatelé byli schopni obejít... a klikali a klikali.
Takže právě proto, aby anketa nebyla zneužitelná, byla nastavena tvrdší kontrola. Pravděpodobně už jste hlasoval... Nebo jste snad chtěl hlasování vícekrát? Každopádně ještě jednou překontrolujeme hlasovací skript.
Mimochodem, nevím, kterou stanici bych měl blokovat, protože v polovině z nich jsem dělal a kromě jedné mám známé a přátele ve všech v anketě uvedených.
17.1.2005 02:07
PosluchacX (neregistrovaný)
RE: anketa
Kdyz pominu to, ze zprisnit podminky pote, co tam jiz nekdo neco "naklikal", jiz objektivite ankety prilis nepomuze, tak vysvetleni beru. Jen by to chtelo dotahnout do konce a nedavat moznost hlasovat pri kazdem novem pripojeni (tedy podle vzoru 1 IP adresa=1 hlas) - to pak vede k domnence, ze je opakovane hlasovani povoleno. Co se zneuzivani anket tyce, mate uplnou pravdu. Napada me predchozi anketa o tom, co chteji obcane HK, aby se zde postavilo - tzv. fotbalovi fanousci tam v kratke dobe "naklikali" k novemu stadionu tolik hlasu, ze musel byt nakonec vyrazen. No, myslim ze ted, kdyz neni jasne, jestli v HK nejaky fotbal vubec bude, je nesmyslne vrazet penize danovych poplatniku do prvoligoveho stadionu. Ano, vim, ze to zastupitelstvo stejne chce udelat a myslim si o tom sve...
20.1.2005 07:11
Jarda (neregistrovaný)
JIZERA 105.7 FM a KISS DELTA 91.1 FM
Kromě toho, že poslouchám občas Evropu2, Černou Horu,
F1, rádio OK a Hej, tak si občas naladím i rádio
Jizera (105.7 FM) něco podobnýho jako OK a občas zabrousím na
91.1. Kiss Delta, docela dobrý. Obě vysílají z Boleslavi, zakže si člověk odpočine od těch pořád dokola běžících zpráv a reklam na OK a Černý Hoře...

Jarda
20.1.2005 07:20
Mánička (neregistrovaný)
KISS DELTA 91.1 FM
KISS DELTA 91.1. FM je dost dobrý rádio, hlavně pro mladý lidi,
všem doporučuju.

Mánička
21.1.2005 07:04
Král (neregistrovaný)
RE: KISS DELTA 91.1 a 90.2 FM
Tak jsem zkusil tu KISS DELTU a musím říct, že včera to bylo
dost dobrý. Naladil sem ji na 91.1 a taky na 90.2

Doktor Král
24.1.2005 09:27
Pepík (neregistrovaný)
RE: KISS DELTA 91.1 a 90.2 FM
Zkusil sem to, není to špatný rádio.
21.1.2005 12:04
Carlos (neregistrovaný)
Nemám "svou" stálo oblíbenou stanici. Když poslouchám rádio, tak ladím podle muziky, která kde zrovna hraje a tu vybírám podle své momentální nálady. Je to se mnou těžký, ale tak to prostě je. abych byl trochu konkrétnější, tak nenávidím reklamu a mám rád kromě hudby taky dobrý hlášky (např. ty dva experty na radiu Evropa 2).
26.1.2005 14:58
Dědek (neregistrovaný)
105.7 FM
Tak sem včera poslouchal tu JIZERU na 105.7, hráli tam docela
pěkně, člověk musí vychytat čas, někdy tam jenom kecaj,
ale kde ne, že ?
Jinak je to taková Boleslavská obdoba našeho OKáčka.

dědek zmeděk
27.1.2005 12:34
anonymous (neregistrovaný)
Tohle je dobrá diskusní skupina. Každý grafoman se tady má šanci vyjádřit, jen by mě zajímalo, kdo to čte :-)
4.2.2005 12:35
Takychtěl (neregistrovaný)
Anonymus
Čte to třeba takový maniak, jako je Anonymus.
7.2.2005 22:04
xicht53 (neregistrovaný)
Je to takové oddechové téma, příliš hrubých výrazů se tu nevyskytuje, lidé jsou tolerantní, prostě pohoda. Jen by mě zajímalo, které jsou kurva ty jiné stanice, když je poslouchá skoro víc lidí, než všechny ostatní dohromady? :-) E2 a Kiss?
24.7.2007 16:58
Ales  (Nováček)
fun1.cz
poslouchejte Funone ! pisnicku,tam hrajou jen jednou za 4 hodiny,takze zadny opakovani porad dokola ... ;) na pytel je,ze to je jen net radio ... jinak posloucham fajn radio ...
25.7.2007 11:37
sniffer  (Pokročilý +4)
radia
bbc radio one :)
25.7.2007 12:21
Stanan  (Nováček)
r1
po internetu Radio1 a Radio Beat, doma naladim Beat i ze vzduchu, vyjmecne CRo1 a Vltavu regionalni radia se nedaji poslouchat bez vyjimky, zlaty radio PANAG (pametnici vedi)
21.8.2007 12:48
Martin7  (Nováček)
RE: r1
Poslouchám rádi Kiss Delta, nebo Černou Horu.
21.8.2007 20:31
rundlikus  (Nováček)
RE: r1
Jo Černá hora je fajn, a hrajou tam mý oblíbený písničky
3.9.2007 10:16
RaF  (Nováček +4)
ČROHK
ČRoHK - duševní bahno za povinné koncesionářské poplatky.

Vložit nový komentář

K tomuto fóru mohou příspívat jen přihlášení uživatelé.
Přihlásit nebo registrovat.

Mohlo by se hodit
Doporučujeme