Libčany

Příspěvky ve fóru

Přidat komentář
12.5.2006 00:00
Marie (neregistrovaný)
Libčany
Jsem obyvatelkou Libčan a včera jsem se zůčastnila zasedání obecního úřadu v Libčanech.Samozřejmě mě nejvíc zajímala situace kolem kauzy Vertex-Etlík.Vetšina obyvatel má jistě stejné starosti neboť se potvrdily doměnky, na které občané Libčan upozorňovaly již před pár lety.Ale ani v nejčernějším snu nás nenapadlo, že pan Etlík, který lidem vyprávěl lidem na potkání o vybudování hotelu a autoopravny čí dokonce o jakémsi léčebném centru ve vile stojící u Vetexu, by mohl udělat něco tak podlého. Továrna se totiž nachází uprostřed obce jen pár metrů od základní školy. Proto se ale ptám, jak je možné, že když je tolik indícíí, na základě kterých mohli úředníci alespoň pojmout podezření, že dochází k něčemu tak nekalému, že se vše objeví, až když je situace zřejmě neudržitelná!!Co bude dál? Jaké jsou zájmy úředníku, kteří mohou ovlivnit situaci? Pomůže nám,že se brzo budou konat volby? Nebo to, že jsou lidé soudní a snad ještě stále se najde dost poctivců, kteří mají upřímný zájem Libčanům se vzniklou situací pomoci a vyřešit ji. Není v silách obce vyřešit tento problém tak jak by se vyřešit měl a to co nejrychleji, jak to půjde.Z včerejšího jednání jsem měla dojem, že to je ze starny magistrátu tak trochu o nás bez nás(nedostává se informací!).Musíme doufat, že náš zájem je i zájmem úředníků a že informace, které dostáváme jsou pravdivé a že skutečně dojde k odvozu nebezpečného odpadu z Libčan pryč.
Marie

Vložit nový komentář

K tomuto fóru mohou příspívat jen přihlášení uživatelé.
Přihlásit nebo registrovat.

Mohlo by se hodit
Doporučujeme