Ničení Hradce

Příspěvky ve fóru

Přidat komentář
29.7.2006 00:00
riza-do (neregistrovaný)
Ničení Hradce
Ač jsem byl ejště před tak třemi lety rád, že narozdíl od Pardubic, Trutnova, Jaroměře, Prahy, Brna a dalších vcelku velkých měst Hradec není tak počmáranej a posprejovanej změnilo se to. Nechci říct že nebyl, samozřejmě sem tam ano, ale to co se děje v poslední době je fakt příliž. Celou krásu čistého hradce ničej, kam se kouknu sou nějaké načmárané blbosti. Na trafikách vzkazy pro slézající mládež, sakra přestaňte to ničit, policajty tu máme k ničemu když dou a ani sprejerům nic neřeknou:-/
17.2.2007 22:48
Jenda  (Nováček)
RE: Ničení Hradce
Jednoho vola co stříkal sprejem tak jsem chytnul a zavolal na nej městskou ti ho odvezli a jak jsem se později dověděltak to pak zametli pod stůl, protože to byl synáček nejakýho ouřady z magistrátu. Tak co chceš. A když městský policajty upozorníš na něco tak Ti řeknou "My víme nejlíp co máme dělat"
18.2.2007 17:28
Phavel  (Pokročilý)
RE: Ničení Hradce
Dokud nebude nějaký účinný zákon, který je bude pořádně trestat (nebo jejich zákonné zástupce - rodiče), tak se situace nezlepší. Tito lidé mi vadí mnohonásobně víc, než například špatně parkující řidiči - na ty ale zákon pamatuje a trestá poměrně vysokými pokutami. Přitom v drtivé většině vlastně žádnou hmotnou škodu nezpůsobují...
18.2.2007 23:41
X Y  (Pokročilý +4)
RE: Ničení Hradce
Zákony jsou a jsou docela slušně účinné, stačí když se budou dostečně využívat a především když bude ten konkrétní případ rychle vyřešený. Důležité také je aby lidi co něco takového vidí to včas oznámili policii a majitel objektu aby včas žádal náhradu škody a v plné míře využíval svá práva. V podstatě jiné řešení není.
29.7.2006 22:28
D.HK  (Nováček)
Kult "mládí vpřed za každou cenu" potřeboval by už změnu
Naše mládež svobodná,
co si zamane, to má.
Ať to stojí, co to stojí,
daňový poplatník se "podojí".
Neb i u úřadů města mají zastání,
byť jediná jejich kultura je chlastání.
"U" rampy se jim stavějí,
že pak prý budou hodní - slibují.
Že "prkýnky" dlažbu na Ulricháku třískají,
toho si radní města sotva všímají...
Škoda, že kopřivy u plotů už nerostou.
za trest měli by v nich klečet s ostudou.
Však i ta "novodobá" mládež, co dnes jen paří
- počkejte, jednou budete taky staří!
A půjde-li to tahkle dále, bude div
když po VAŠICH dětech zbude
pro Vás alespoň ten "chlív"!!
Že přece jenom všichni mladí nejsou tací,
dobře znám,
těm slušným se tímto omlouvám.
Však podvratné živly zase o to více řvou,
když město ničí neblahou činností svou.
20.2.2007 11:07
Jirka z Pardubic  (Nováček)
Search and destroy
Přátelé..apeluji na vás. Chovejme se jako lidi a když už teda chceme ten Hradec zničit,tak organizovaně. Začneme od starého města. Kdo se hlasí že posprejuje sv.Ducha?? Jo a jinak gratuluju tomu,co tak hezky zničil Gočárovy schody, páč takhle by to nedokázal leckerej pardubák...:-))
20.2.2007 14:56
MIREK  (Pokročilý +2)
RE: Search and destroy
Gočárovy schody jsou kde? Žiju téměř 40 let v HK a vůbec nevím kde jsou. :-(
20.2.2007 15:21
Phavel  (Pokročilý)
RE: Search and destroy
Vedou z ulice Na Kropáčce (vedle kostelu Panny Marie) na ulici Komenského ... nebo naopak, samozřejmě :-) Město je často opravuje, ale sprejeři je bohužel stejně často zase zničí.
27.3.2007 20:21
hradečák  (Nováček)
RE: Search and destroy
Tím bych se moc nechlubil. Opravdu není čím
8.3.2007 23:08
Hradecan  (Nováček)
Niceni Hradce
Vazeni,jako bydlici na starem meste vim docela dost o niceni mesta a proto bych chtel apelovat na vedeni mesta,aby lepe dohlizeli na verejny poradek uz v tak znicenyem meste,protoze zcela nejhorsi jsou nocni kluby rozprostrene po celem hradci.Dejme tomu,ze takovy klub zavira v 03:00 a otazka je?kam jit dal a co delat?to se pak stane to,ze se nam nase priopila mladez nudi a tak jdou neco delat a vetsinou to neni verejnosti a majetku prospesne.Zvlaste bych chtel upozornit na jiz nekolik patku fungujici klub Podvobraz sidlici v Rokitanskeho ulici,protoze to,co se tam deje v noci z patka na sobotu a ze soboty na nedeli je strasne.Zkuste nejakemu navstevnikovi tohoto klubu neco rict a on vas posle nekam...Ono je strasne jednoduche nekoho urazit pod vlivem alkoholu a v noci,ale ve dne by si to nikdo nedovolil.Je cas na zmenu.
9.3.2007 01:27
sniffer  (Pokročilý +4)
RE: Niceni Hradce
Jasne, vsechno to zavreme, hospody, mozna tak pro pracujici tridu, od 3 do 7, aby vsichni stihli zpravy... Proc se nekde bavit? Proc mit nejake kluby? Proc mit nejakou jinou, nez televizni kulturu? Pokud Vas rusi opili navstevnici klubu, neni nic jednodussiho, nez se prestehovat... :) Nejlepe nekam k lesu na vesnici, kde lisky davaji dobrou noc... Nebo kazdou noc volat mestkou policii...
PS. Nikdy jste nebyl mlady a nikdy jste nezpival v noci priopily na ulici? Aha, prominte...
9.3.2007 09:36
Eraser  (Nováček)
RE: Niceni Hradce
To myslíte vážně? Nikdo nemá nic proti zábavě,proti hospodám atd. Ale bylo by dobré pamatovat na heslo "moje svoboda končí tam, kde začíná svoboda druhého". Ale toto asi v našich končinách bohužel nemohu očekávat.
9.3.2007 11:11
sniffer  (Pokročilý +4)
RE: Niceni Hradce
Ano, svoboda jednoho konci tam, kde zacina svoboda druheho... Ale... docela by me zajimalo, kde na svete je pred nocnim klubem klid. Taky by me zajimal mechanizmus, kterym byste chteli trochu pripiteho cloveka donutit, aby nebyl nahlas. Jedina cesta je zavrit mu hospodu :) a tady jsme zase u moralniho dilematu, ci svoboda je vetsi, jestli cloveka bydliciho v okoli, nebo majitele hospody, ktery v podstate ani nemuze za sve navstevniky...
Muj prispevek mel byt ve smyslu, pokud nelze zmenit okoli, musim se zmenit sam...
Jinak, koupil byste si byt u vysokoskoskych koleji? Ja ne, protoze vim, ze tam kazdy vecer bude hluk.
Jinak, prosil bych, aby se prihlasil ten, kdo NIKDY nedelal hluk pri ceste z hospody, kde konzumoval nejake to pivko, nebo neco jineho... :)
9.3.2007 22:10
Roman  (Pokročilý)
RE: Niceni Hradce
Asi mi nebudeš věřit, ale splním tvoji podmínky... Nepiju, protože mi to nechutná. Ale nebudu zase tak cnostnej, kravál dělám na motorce. :-))
11.3.2007 16:21
Eraser  (Nováček)
RE: Niceni Hradce
Tak já se hlásím.Při cestě z hospody neřvu,nezvracím a nemočím na ulici a nerozbíjím ničí majetek.
11.3.2007 18:06
X Y  (Pokročilý +4)
RE: Niceni Hradce
A je to vůbec hospoda odkud chodíš ?? :))
11.3.2007 20:17
Xaver  (Profesionál +11)
RE: Niceni Hradce
Močit na ulici není třeba. Obstarají to psí obludy, oni tu ulici i obserou od začátku do konce.Možná, že se k nim přidají i jejich majitelé....:-))
11.3.2007 20:30
petr  (Nováček)
RE: Niceni Hradce
tušil sem, že to tu padne
11.3.2007 00:29
Hradecan  (Nováček)
RE: Niceni Hradce
nepiju,protoze mi to nechutna,ale jak se rika,vsichni se hazet do stejneho pytle nemuzou.
9.3.2007 18:05
Karell  (Nováček)
DRANCOVÁNÍ PLANETY ZEMĚ


Většina lidí se NESTARÁ o přírodu a jen přijímá HMOTOVÉ OVLÁDACÍ PROGRAMY. Psudovýmluva o nezbytnosti drancování živé planety Země je již zcela NEPLATNÁ neboť dnes existuje nespočet alternativních zdrojů energie, tyto jsou ovšem křečovitě tajeny a brzděny ovládanými loutkami ve vedoucích pozicích z důvodu zachování jejich moci ve vykořisťování a ovládání lidstva. Planeta Země OČISTNÉ PROCESY už spustila, množství hrubých lidských vibrací si očistí. ZASTAVTE proto lidé pozemští v ničení božské přírody, která darem je původně od Prvotního Stvořitele všeho a všech.Planeta Země může říci : Nepotěšili jste mne , ani já vás nepotěším“ Více na našem webu (www.andele-svetla.cz)- sdělení 2580 2649. Obrázek 2135 – MILUJTE ZEMI ONA VÁS MILUJE TAKÉ (na přední straně našem webu)
9.3.2007 22:12
Roman  (Pokročilý)
RE: DRANCOVÁNÍ PLANETY ZEMĚ
:-))))
11.8.2008 10:03
Geek  (Nováček)
RE: DRANCOVÁNÍ PLANETY ZEMĚ
Ochrana přírody ANO, ale toto?
17.3.2007 18:32
Eva  (Pokročilý +6)
pro Sniffera
No a co naopak noční kluby přestěhovat někam mimo souvislou bytovou zástavbu , cestou by hosté vystřízlivěli a nikoho by to nerušilo.
20.3.2007 00:24
sniffer  (Pokročilý +4)
RE: pro Sniffera
to je jen nabidka a poptavka...
2.1.2008 21:57
Viki  (Nováček)
RE: pro Sniffera
Myslíš třeba na předměstí (do Bieblovky nebo do Terroniku)? To už tady bylo. A víš proč už nejsou? Bylo to moc daleko a nikdo tam nechodil. Ale fakt je, že zas nerušili noční klid. Tak nevím???
5.7.2007 19:22
Ales  (Nováček)
niceni hradce
tak ja si myslim,ze se hradec nici mnohem vic kacenim stromu a stavenim novejch hnusnejch betonovejch krabic nez nakejma graffitama ... musim teda uznat ze kdyz prijde sprej do ruky nakymu malymu smejdoj,tak to vypada hrozne,to samy plati kdyz nekdo pocmare pamatku nebo novou fasadu,ale kdyz je to na panelakovy sedi nebo nekde v podchodu,tak v tom nevidim problem ... mozna kdyby furt nepretirali podchody,tak by chodili sprejeri tam a "nenicili" by okolni svet ... pac jsou barvy dost drahy,tak se to tam tem lidem nevyplati a posprejujou raci neco,kde se to nebude smejvat ...
jinak co se tejka tech hospod,tak s vama souhlasim,ja sam byblim u hospody a nekdy je to fakt hruza,s tim ale clovej nic neudela ...
11.8.2008 10:07
Geek  (Nováček)
RE: niceni hradce
S tímhle musím souhlasit ohledně těch betonových krabic. To se nám podle mě jednou vymstí, krom toho, jak je to příšerně hnusný. Za sebe jsem naprosto proti, aby se tady stavěl jakejkoli novej supermarket nebo podobný monstrum. Když, tak proboha stavme do výšky. Ale to by asi bylo moc práce pro naše líný zadnice, vyšlápnout si (koneckonců třeba i vyjet eskalátorem) pár pater.
15.8.2008 16:55
Ales  (Nováček)
RE: niceni hradce
jojo,mas pravdu ... taky bych stavel do vejsky,nejen ze by se tim zabilo min zelene,ale urcite by to i dobre vypadalo :) a hlavne by to bylo neco nezvyklyho a novyho ;) ...

Vložit nový komentář

K tomuto fóru mohou příspívat jen přihlášení uživatelé.
Přihlásit nebo registrovat.

Mohlo by se hodit
Doporučujeme