Silvestrovský ohňostroj přesunut na druhý den ??!!

Nejlépe hodnocený příspěvěk ▼
3.1.2007 13:10
MIREK (Pokročilý +2)
Ohňostroj
Po kritice, kterou jsem si zde přečetl, si dovolím nesouhlasit.
1/ to že byl ohňostroj posunut až na 1.ledna do večerních hodin, ho mohlo navštívit mnohem více lidí včetně dětí, a nebyl tím pádem určen pouze pro pařmeny z blízkých hospůdek a vináren. Takto naplněné náměstí jsem už dlouho neviděl.
2/ to že zazněla kritika na dopravu, je dle mého názoru způsobeno tím, že asi nikdo nečeka tak velkou účast lidí z celého HK. Já sám jsem se dopravoval s rodinou autem a nebylo kam zaparkovat.
3/ a že to nebyly vyhozené peníze, to snad dokládá tak vysoká účast těch, kteří se přišli podívat. Je pravdou, že se to nedalo asi srovnávat s megaohňostrojem třeba v Praze, ale ten stál určitě tak 10x více.
Když hovořím za sebe, tak mě se to líbilo.
zobrazit | souhlasím (+2) | nesouhlasím (-0)
Nejhůře hodnocený příspěvěk ▼
17.1.2007 13:27
Milhaushk (Nováček +0)
RE: Ohňostroj
Promiň ,ale asi chodíš na akce v HK málo jinak tam nebylo zas až tak moc lidí. Nemám nic proti tomu že to bylo v 18 je to divný ,ale budíž. Jen mě zaráží to přemejšlení radních je to hamba za naše prachy dělaj h.... a vubec nedomejšlej jak to organizovat. zobrazit | souhlasím (+0) | nesouhlasím (-1)

Příspěvky ve fóru

Přidat komentář
27.12.2006 00:00
VickyCZ (neregistrovaný)
Silvestrovský ohňostroj přesunut na druhý den ??!!
Po přečtení Zpravodaje radnice nevěřím svým očím. Radní ztratili zdravý rozum!

Následující text si prosím přečtěte několikrát:

"OHŇOSTROJ SPOJENÝ S OSLAVOU PŘÍCHODU NOVÉHO ROKU SE PŘESOUVÁ NA DRUHÝ DEN NA 18 HODINU"

To snad radní nemyslí vážně! Tvrzení, že na ohňostroj se chodí dívat pouze opilci z přilehlých hospod (uvedeno v radnici)je naprostý nesmysl. Byl se p. Martin Soukup někdy na ohňostroj podívat? Již několik let tam chodíme se svými dětmi, tak, jako tisíce dalších obyvatel města. Toto rozhodnutí o přesunu je dle mého názoru velice nedomyšlené. Primárně není účelem to, aby ohňostroj viděli nějaké malé děti (uvedeno v radnici), ale na celém světě je to součást oslavy příchodu Nového roku. To si asi p. Martin Soukup neuvědomil. Nevím ani, proč by měla být dána možnost těm, kteří Nový rok oslavují mimo město (uvedeno v radnici). Že by separátní zájmy???

Celý svět bude slavit příchod Nového roku o půlnoci, jen radní v Hradci Králové si tuto oslavu dovolili přesunout na jiný datum. To bychom klidně teď už mohli slavit až třeba 18. února, to už je stejně jedno, stejně budeme všem pro smích.

Radní by si měli uvědomit, že jsou placeni z našich peněz. Zřejmě nemají nic jiného na práci, než přesouvat data podobných událostí.
27.12.2006 12:50
rundlikus  (Nováček)
RE: Silvestrovský ohňostroj přesunut na druhý den ??!!
Krista pána můžeme být vůbec rádi že bude já si nestěžuju třeba v Českých Budějovicích letos žádný ohňostroj nebude!!!! Navíc se na Velké náměstí sjede více lidí třebas moji známí z Nechanic,kteří by se sem jinak nepodívali. Můj názor je že to prodejcům na náměstí zvýší tržby a ohňostroj uvidí všichni.A proč si neprodloužit silvestr o den déle já osobně v tom nevidím vadu
27.12.2006 12:51
Trin  (Nováček)
RE: Silvestrovský ohňostroj přesunut na druhý den ??!!
jj myslím že tento krok hlava nebere více lidem. Akorád tim pokazej další velkou akci, na kterou se chodili hradečáci bavit. Náměstí bylo pokaždé úplně narvané. Holt naši zastupitelé jsou asi nějací agenti Pardubic a snažej se Hradec historicky znemožnit a zlikvidovat po všech stárnkách :-)
27.12.2006 13:40
Eraser  (Nováček)
RE: Silvestrovský ohňostroj přesunut na druhý den ??!!
Na Silvestra na ohnostroj jsem se byl v uplynulých letech podívat asi třikrát.Nevím,jak by,ale já jsem tam viděl hordy opilců,kteří si dělali ohňostroje vlastní a přes kouř z nich nebyl ohňostroj pořádáaný městem skoro vidět.Své petardy a rachejtle mnozí stříleli do lidí kolem.Každý z těchto opilců měl také v ruce láhev s nějakým alkoholickým nápojem,který když vypil,tak s lahví mrsknul o zem a střepy lítaly na všechny strany.Takže si myslím,že než tohle,tak radši ohňostroj žádný,oni si stejně udělají svůj.Výše popsané věci jsou pro mě důvodem,abych už na Velké náměstí na Silvestra nechodil i kdyby se ohňostroj konal.A vy tam chodíte s malými dětmi? To docela riskujete.Dospělým létající střepy pořežou tak nohy,ale malým dětem obličej.
27.12.2006 17:46
Xaver  (Profesionál +11)
RE: Silvestrovský ohňostroj přesunut na druhý den ??!!
Jen nebuďte nervozní, stejně si ohňostroj lační takové oslavy udělají sami.Rachejtle a petardy se budou vystřelovat v 00:00hod 31.12. a další v 18:00 následujícího dne. Alespoň budou psí obludy déle zavřené a nebudou obesrávat a obechcávat městečko.Zcela je nahradí zvratky opilců. Tak teď nevím, není nakonec to psí hovno lepší než opilcův zvratek? Úsměvný den :-))
28.12.2006 08:44
JPA  (Pokročilý)
RE: Silvestrovský ohňostroj přesunut na druhý den ??!!
Přesně tak to vidím i já, souhlas.
Letos navíc nebude náměstí vyklizeno od aut, takže je celkem velká šance, že se alkopyrotechnici "trefí" buď do nějakého nešťastníka, nebo do auta (já bych si ho tam nedal ani omylem).
JPA
28.12.2006 18:18
X Y  (Pokročilý +4)
RE: Silvestrovský ohňostroj přesunut na druhý den ??!!
Já myslím, že nejhodnější termín pro jakékoliv střílení a bouchání je 30. únor.
29.12.2006 18:06
sniffer  (Pokročilý +4)
RE: Silvestrovský ohňostroj přesunut na druhý den ??!!
Pokud není Silvestrovský ohňostroj na Silvestra, tak si myslím, že by NEMĚL být... Radši přesunout finance na jakoukoli smyslupnější akci...
30.12.2006 21:07
Roman  (Pokročilý)
RE: Silvestrovský ohňostroj přesunut na druhý den ??!!
No asi to tím pádem nebude ohňostroj silvestrovský, ale novoroční. A je to. A už to má i logiku a opodstatnění.
1.1.2007 11:33
PF21  (Nováček)
RE: Silvestrovský ohňostroj přesunut na druhý den ??!!
No jooo,pani radní asi budou po pořadný opici a kdy se asi vzbudí? Tak aby to nezaspali,tak to radějí posunou. To snad není možný. To se může stát jen u nás a v kocourkově. Jsem z toho tak znechucenej,že tam radší ani nejdu.
1.1.2013 12:52
p68  (Nováček)
RE: Silvestrovský ohňostroj přesunut na druhý den ??!!
Nechci být jen ten šťoura,ale není onen dnešní ohňostroj nejen Novoroční,(dneska je Nový rok snad celý den!!) ale taky jako oslava Dne obnovy samostatného českého státu (zaplácnutí "dvou much" jedním ohňostrojem..)???

P.S: Tady se pořád jenom slovíčkuje(a taky chytá za slova)a ve vládě se furt pakujou (opět si přidali),je to tam samý vepřík,samá svině a sem tam i divoký kanec.. Vepřín je už plný a tečou z něho ven jenom s.....! (výkaly)Chtělo by to dát vařit vodu a udělat Masopust.. Ona i taková Defenestrace by nebyla k zahození, voda ve Vltavě má vhodnou teplotu.... Šťastnou cestu do hlavního města..
1.1.2007 11:28
PF21  (Nováček)
Ohňostroj v Hradci
Dobrej den. Nevím co si myslí pání radní s tím,že posunou ohňostroj na 1.1.2007 na 18 hod. To je snad vtip,ne? Kde jsou ty doby co se slavila VELKÁ ŘÍJNOVA REVOLUCE v listopadu? Ohňostroj tady byl vzdy pro lidí,kteří slavili příchod Nového roku. A jestli se nepletu tak je to v 0:01 a ne v 18:00!!!!!!!! To radějí dejte každému občanovi po 1000,- a neutracejte naše peníze!!!!!!!!!!!!!!!!!! S pozdravem Petr
P.S. Pání radní začněte už konečně používat mozek!
1.1.2007 12:01
Xaver  (Profesionál +11)
RE: Ohňostroj v Hradci
Roman ti to vysvětlil. Jinak na nervozitu je dobré opláchnout ohanbí vlažnou vodou, jak doporučuje klasik. Úsměvný den i úsměvný celý rok :-))
1.1.2007 19:15
milhaushk  (Nováček)
Ohnostroj
Je to organizačně totálně nezvládnuté ohňostroj byl fajn to jo ,ale organizace za 5 třeba na náměstí vůbec neměla jezdit auta a ani tam parkovat. Pak začátek měl bejt v 18 tradyčně něco nešlo a začlo se cca 18 15 nu dobrá ,ale omluva? Dál měšťáci začali to řídit až po ohňstroji a ne před no hruza.
1.1.2007 23:06
Nesa  (Nováček)
Dopravní chaos
To že to bylo od 18h, no budiž někdo to chtěl zkusit. To že to začlo až po 1/4 hodině, nj počasí nepřálo. Ale to, že nikoho nenapadlo posílit MHD, naopak bylo oslabeno, jiný sváteční den by na několika linkách byly kloubové vozy, ale dneska ne. Krátký, málo to jezdilo, naprosto přecpaný...

By mě zajímalo, komu to padá na hlavu, aby si ji moh minimálně posypat popelem!
3.1.2007 13:10
MIREK  (Pokročilý +2)
Ohňostroj
Po kritice, kterou jsem si zde přečetl, si dovolím nesouhlasit.
1/ to že byl ohňostroj posunut až na 1.ledna do večerních hodin, ho mohlo navštívit mnohem více lidí včetně dětí, a nebyl tím pádem určen pouze pro pařmeny z blízkých hospůdek a vináren. Takto naplněné náměstí jsem už dlouho neviděl.
2/ to že zazněla kritika na dopravu, je dle mého názoru způsobeno tím, že asi nikdo nečeka tak velkou účast lidí z celého HK. Já sám jsem se dopravoval s rodinou autem a nebylo kam zaparkovat.
3/ a že to nebyly vyhozené peníze, to snad dokládá tak vysoká účast těch, kteří se přišli podívat. Je pravdou, že se to nedalo asi srovnávat s megaohňostrojem třeba v Praze, ale ten stál určitě tak 10x více.
Když hovořím za sebe, tak mě se to líbilo.
17.1.2007 13:27
milhaushk  (Nováček)
RE: Ohňostroj
Promiň ,ale asi chodíš na akce v HK málo jinak tam nebylo zas až tak moc lidí. Nemám nic proti tomu že to bylo v 18 je to divný ,ale budíž. Jen mě zaráží to přemejšlení radních je to hamba za naše prachy dělaj h.... a vubec nedomejšlej jak to organizovat.
18.1.2007 19:00
rundlikus  (Nováček)
RE: Ohňostroj
Nezlob se na mě ale tys byl v tý době asi slepej já osobně jsem neměl pořádně kde šlápnout jaká tam byla horda lidí mě se ohňostroj líbil organizace sic nebyla až taková velkolepá a autobusy byly dost přeplněné to je pravda já osobně to vyřešil šalomounsky šel jsem prostě pěšky a bylo mi dobře doma jsem byl rychleji než mnohá auta. a bylo to i s kapkou adrenalinu protože těsně za náma spadl ten hořící kus :)) zkrátka mě se to velmi líbilo a doufám že to bude za rok (sic s lepší organizací) znova ve stejný čas
4.1.2007 13:28
Jana  (Nováček)
Ohňostroj
Souhlasím s tím, že ohňostroj byl tento rok opravdu velmi pěkný, ale zcela nedomyslena byla organizace celé akce. Je pravdou, že na náměstí přišlo neskutečně mnoho lidí a všichni byli z ohňostroje i přes menší čekání nadšení. A právě velké množství lidí bylo překvapením asi i pro město samotné. Chaos před a po ohňostroji byl také neskutečný. Auta parkovala absolutně všude, cesty byly přeplněny, davy lidí byly tak velké, že doprava kolabovala a ani velikost náměstí nebyla pro všechny dostačující, když všude ještě stála a jezdila auta. Nápad schvaluji, je jistě dobře, že byl ohňostroj až druhý den a mnoho starších lidí i dětí mohlo tu krásu vidět, ale pro příště bych domyslela organizaci a dopravu!!! Hlavně policie potřebovala na zotavení ze silvestrovských oslav dost dlouho, než se o dopravu začala zajímat.
1.1.2009 20:52
Petr - HK  (Guru +4)
ohňostroj
Dnes se ohňostroj dětem líbil, i když byl oproti minulým viditelně chudší.
1.1.2009 21:16
Guboš  (Pokročilý +1)
Taková větší prskavka :o)
Letošní ohňostroj byl po několika letech tím nejchudším, co mohlo Hradečáky potkat. Pominu malé zdržení, to se občas stává. Přirovnal bych to k trošku větší prskavce, zřejmě již dolehla světová krize i do Hradce a ztráta několika milionů z účtů někde v cizeně se začíná projevovat. Pan Soukup sice popřál vše hezké Hradečákům a nezapoměl připomenout proslov pana presidenta o přicházející krizi...na druhou stranu patřil k lidem, kteří se nestyděli v Hradci zvednout daň z nemovitosti na několikanásobek :o(. Handa nejen za ohňostroj!
1.1.2009 22:53
ferda  (Nováček)
RE: Taková větší prskavka :o)
Tak tak. Ne že by ohňostroj nebyl pěkný, ale chudčí prostě byl.
A ještě k proslovu. Pan Soukup pronesl něco ve smyslu "uděláme vše pro to, aby Hradec byl lepším místem k žití" Nepamatuju si co přesně říkal, zato si přesně pamatuji jaký smích to vyvovalo v části náměstí. :)
2.1.2009 07:56
Petr - HK  (Guru +4)
Z Hradeckého deníku
"Ani jediná střela pompézního novoročního ohňostroje, na který magistrát uvolnil čtvrt milionu korun, nevyšla z Bílé věže, jak bylo původně plánováno."

Pokud "prázdná místa" nebyla plánována, měla by pořádající firma vrátit část peněz, které inkasovala. Otázkou je, jak výhodně byla sepsána smlouva o dílo :-)))
2.1.2009 08:32
Radouš  (Nováček)
RE: Z Hradeckého deníku
Jak známe většinu smluv, které představitelé Hradce podepsaly není o čem pochybovat.
2.1.2009 07:32
Radouš  (Nováček)
Odvaha
Nutno říci, že pan ATOL HK (Boris, měl docela dost odvahy nalévat čočkovou polévku. docela se divím, že nu ji nikdo nenalil na hlavu. skultečně nebýt na radnici pánů jako je Herman, Malíř a jejich přisluhovačů, byl by život v HK docela obstojný. Jenomže do voleb je daleko. Proslov před ohňostrojem mě skutečně pobavil. Měso dělá skutečně všechno pro občany. Na první místa bych vyzdvihl: PARKOVÁNÍ, NÁJENMÉ a DANĚ Z NEMOVITOSTÍ. Skutečně vše pro lidi!
2.1.2009 17:26
Guboš  (Pokročilý +1)
Prskavečka :o)
Víte přátelé Hradečáci...jasně dnes bylo popsáno v denním tisku, že z Bílé věže "nespadlo nic" (na začátku však ANO)! Jasně, někde v kabelu byla chyba, to se stává... Jó to byly časy, když před tankem v sedmdesátých letech padal světelný vodopád...a kdyby nepadal? Vedení okresního výboru strany z toho učiní závěry :o). Že má však šéf Atolu se Soukupem tu drzost nalévat čočkovou polévku a přát lepší zítřky? Jasně lidi dostali něco zadarmo od politiků, kteří jsou zde neustále na tapetě!!! Co Vy na to občané Hradce Králové? Budete platit parkovné soukromé firmě, uklízet a platit uklid sněhu před svým domkem, i když ho mají v majetku pánové Divišek (ODS), Soukup (ODC), Malíř (VPM) a další? Budete - li mít na chodníku cokoliv, zaplatíte městu další poplatek...šedý MOR to pohlídá! Vyzývám kontrolní orgán města Hradce Králové, aby konečně zveřejnil informace například o špatně uzavřené smlouvě v rámci stavby "Terminál" a jeho důsledcích. I to kdo ponese odpovědnost - nepředpokládám, že to bude primátor či jeho svatí náměstci :o) Občané, prosím PROBUĎTE SE, oni tu jsou pro nás.
16.1.2009 16:04
Dan  (Nováček)
RE: Prskavečka :o)
nejsou

Vložit nový komentář

K tomuto fóru mohou příspívat jen přihlášení uživatelé.
Přihlásit nebo registrovat.

Mohlo by se hodit
Doporučujeme