Bez Dvořáka to opět nepůjde

Příspěvky ve fóru

Přidat komentář
18.6.2003 21:35
Nebelman (neregistrovaný)
Dvořák
Pravda, Antonín Dvořák už nic pěkného nenapíše.
19.6.2003 00:36
J.Svátek (neregistrovaný)
RE: Dvořák
Bez reakcí "nezaujatého" pana J.Fišera to taky asi nepůjde. Ruka ruku myje. Kdo je vlastně provozovatelem a majitelem tohoto Webu?
19.6.2003 10:10
Eraser (neregistrovaný)
RE: Dvořák
Myslím, že sám Jaroslav Fišer...
19.6.2003 15:02
Zuzana (neregistrovaný)
RE: Dvořák
Nevěděla jsem o co jde, takže pro ostatní jako já, chci říci, že v HN ze dne 18.6. vyšel velký článek "Dvořák:Irák je pro mě přijatá výzva". Já pana M. D. znám a trochu mi tento článek k němu nesedí, vím, že novináři lecos překroutí.
19.6.2003 23:12
J.Svátek (neregistrovaný)
RE: Dvořák
Článek odpovídá psychologickému profilu M.D. Asi bude reálný.
6.7.2003 16:29
majka (neregistrovaný)
RE: Dvořák
Zuzko, pekna obhajovaci snaha, ale mimo realitu. Snad aspon datum vydani toho clanku jsi mohla trefit spravne.
19.6.2003 11:32
Pavel (neregistrovaný)
Dvořák ale Martin
Taky jsem si se zájmem přečetl ve včerejších Hrad.novinách, že to bez našeho Dvořáka nepůjde ani v Iráku.Tolik samolibosti a nafoukanosti jsem od nikoho dlouho neslyšel a nečetl. Jak někdo může sám o sobě napsat, že to tam bez něho nepůjde a že tam bude vicepremiérem a ještě za 20 tis Kč hrubého!! To už by se mělo začít vybírat místo ve městě, kde se vicepremierovi postaví pomník, když už tam nejede kvůli penězům. Nebylo by špatné, kdyby se v Iráku stal hned premiérem a alespoň na 20 let. To by si možná polepšil na 25 tis. měsíčně.
19.6.2003 16:02
Jaroslav Fišer (neregistrovaný)
odkaz na článek
pro ty, kteří snad rozhovor nečetli, připojuji odkaz. Třeba se budete v této diskuzi orientovat snáz.


www.hradeckenoviny.cz/hradeckralove/zpravodajstvi_...
19.6.2003 22:04
dvořák (neregistrovaný)
Irák
Vážení a milí přátelé i nepřátelé, dlouho jsem poctivě dodržoval embargo, které jsme sám sobě uložil na případné vstupy do tohoto fóra. Ale když už jsem se stal bez svého přičinění přímo "tématem", dovolte, abych se k tomu přece jen vyjádřil. Ten článek v Hr.N. je opravdu dost nešťastný, kdo mě zná blíž, ví asi, že takhle nemluvím. Ona věta, která zřejmě dost lidí popudila, měla znít takhle:" Jsem ješitnej mužskej a když mi někdo řekne, že beze mě je ohrožen mírový proces na Blízkém Východě, neumím odmítnout". Z takové formulace už by snad přece jen mohlo být zjevné, že to byl pokus o vtip, a to na moji vlastní hlavu. Bohužel, už to vyšlo takhle, a mě nezbývá, než aspoň návštěvníky tohoto fóra zkusit přesvědčit, že jsem si opravdu docela dobře vědom, že stejnou práci by tam odvedlo spousta jiných, mnozí z nich určitě lépe než já. Kolik z nich by tam jelo za mzdu poskytovanou českou vládou, to odhadnout neumím a ani po tom nepátrám. Stejně tak považuju za docela zbytečné pokoušet se přirovnat svoji tamní funkci "Deputy Chief of Mission" k nějaké místní, protože zatím vůbec nevím, jaké pravomoci, kompetence a zodpovědnost budu vlastně mít. Předpokládám, že pokud to bude možné, budu přímo z místa moci poskytovat nějaké aktuální informace, samozřejmě ne na tomle chatu, ale na svých stránkách bych snad mohl, tam bych tím nikoho snad neobtěžoval...
19.6.2003 23:09
Magor (neregistrovaný)
RE: Irák
Irák nemá letos dobrý rok: nejdříve válka, poté pomoc M.D.! To si snad opravdu nezaslouží. Dvě katastrofy za jeden rok. Co komu udělali?
20.6.2003 08:14
:o) (neregistrovaný)
RE: Irák
Lidicky nestarejte se o Dvoraka, ale to co se stalo s timto chatem po vasich a jim podobnych prispevcich... Vite vubec co je to humanita..
20.6.2003 09:50
:O-(( (neregistrovaný)
RE: Irák
Právě že to asi většina lidí ví, tak iráčany lituje...
21.6.2003 13:13
Quido (neregistrovaný)
RE: Irák
Humanita a Dvořák! HA, HA, HA. Podívejte se do slovníku co to slovo znamená a pak napište. Alespoň bude jeden humorný příspěvek!
27.10.2003 16:23
Petr (neregistrovaný)
RE: Irák
Je pravda, že sem chodí spousta hovad, kteří si neviděj do huby. Tohle urážení M.D. mi to jen potvrzuje. Copak vy jste už něco v životě udělali pro město nebo pro lidi ?? Každej se staráte jen sami o sebe a ten co něco udělá je pro vás vždycky k smíchu, a ať to udělá jakkoliv, vždycky to napadnete. Umíte něco jiného - třeba to udělat líp ? Nejdřív to udělejte a pak se na Vás podíváme vy nedochůdčata. Srabi, co jste v životě dokázali, že si dovolíte tímto směrem otvírat huby ?? Měli by jste zalízt do nějaký internetový žumpy a tam si ty huby propláchnout. Doufám, že jste tomuhle vám podobnému vyjádření už rozuměli líp, než když se vám M.D. vyjádří jako člověk a vy tomu jako hovada nerozumíte.
Fuj.... a to jsem myslel, že jsem slušnej člověk...
1.11.2003 21:28
Jožin (neregistrovaný)
RE: Irák
Běž si lízat ruce Dvořákovi na jeho server www.dvorak.cz a neobtěžuj s tím tady. Tím, že budeš sprostě nadávat všem, kdo si "dovolili" mít jiný názor než Dvořák and his boys, nedosáhneš toho, že mu budou všichni fanaticky oddáni. Jen tím ukážeš totalitní způsob svého (a jiných dvořákovců a vůbec všech pravdolásků) uvažování. No, ta ukázka je přece jen k něčemu dobrá, aspoň víme, s kým máme co do činění. "Zásluhy" s.Dvořáka jsou známy - za všechny třeba Nozomi, vyhnání armády. Je toho však (bohužel) mnohem mnohem víc...

Vložit nový komentář

K tomuto fóru mohou příspívat jen přihlášení uživatelé.
Přihlásit nebo registrovat.

Mohlo by se hodit
Doporučujeme