CHCEME PORADNEJ SKATEPARK !!!

Příspěvky ve fóru

Přidat komentář
6.12.2003 18:35
... (neregistrovaný)
tak si ho kupte
23.11.2005 12:16
Rusko (neregistrovaný)
FUC_K
a ty zalez
9.12.2003 23:47
beach (neregistrovaný)
mesto se na nas tak vys.....
10.12.2003 22:13
* (neregistrovaný)
...a dobre udela. Proc by vam meli danovi poplatnici platit vasi zabavu? Kdyz neco chcete, tak si to obstarejte ZA SVY!!!!!!!!!!
2.1.2004 12:05
Lady M. (neregistrovaný)
nechápu jediný....to je furt jak ta mládež jede v drogách, jak se poflakuje s ruznejma partickama, jak nic nedělá atd. atd.,
ale myslim,ze i mesto by se melo podilet na tom,
aby se týhle mládezi poskytly prostory, kde by mohli
aktivne a učelně využit svuj volnej čas...ne?
12.8.2004 13:48
Honza (neregistrovaný)
Skatepark
Na co SKATEPARK??? Zase další místo pro feťáky a bezdomovce!!!!Kdo se na to má koukat........raději zlevněte MHD dopravu!!!!!!
12.8.2004 14:11
Xaver (neregistrovaný)
RE: Honza
Je poznat, že nevíš vo co de, zapšklej dědku. Pamatuj...kdo si hraje, nezlobí. Ani tebe.
20.8.2004 09:58
Starej Zapšklej (neregistrovaný)
RE: Honza
Co takhle třeba pracovat! Víš vůbec co to je?
20.8.2004 10:45
LM (neregistrovaný)
RE: starej zapšklej
My poctivě pracující - nedáme si rozvracet republiku od těch, co hrají podle falešných not! Kdo seje vítr...???
20.8.2004 14:46
beach (neregistrovaný)
RE: Honza
si myslis ze mladi nepracuji? to mate vsichni naky komplex nebo co?
11.9.2004 11:21
smrt tobě (neregistrovaný)
RE: Honza
vám nestačí náměstí a pod my taky nemáme kde si hrát na písku tak bud zticha nebo se nám zas pobvede celej skejt park vyprášit během 10 min a to se projdem jen okolo ...................a pak půjdeš domů s brekem bez prkýnka s kolečkama v uších
12.8.2004 16:13
mye (neregistrovaný)
RE: Skatepark
jendo vantáčků, jen aby se z tebe jednou nestal feťák nebo bezdomovec.. ty náš filantrope :)
18.8.2004 17:43
karel (neregistrovaný)
RE: Skatepark
aha, koukam, ze honza to ma v hlave fest srovnany a prispel se svou chytrou troskou do mlyna.. moje rec jeniku, samej fetak vsude pobratrenej s bezdomovcema se nam to tu vali, vid? to radsi zadny hriste pro nikoho, jejej, jeste by tam mohl nekdo chodit travit volny cas.. jestli ti je MHDcko drahy, jezdi na kole, udelas pro sebe vic a usetris.
2.1.2004 12:08
Lady M (neregistrovaný)
jeste chci dodat, v Mladý Boleslavi město dokonce přispělo na výstavbu
skateparku...Více se tím zabívá organizace AES, který nejsem členkou,
ale tady je odkaz, kdyby to někoho zajímalo: www.aes.wz.cz/index1.htm
10.12.2003 23:50
R. (neregistrovaný)
Zdá se ti málo ono zastřešené a tuším že i osvětlené zařízení v Šimkových sadech ? Asi by se i našel investor, který by takový POŘÁDNÝ skatepark vybudoval - kdyby cítil,že mu to vynese. A kolik by si, místní skatere, byl ochotný platit za hodinu vlezného ?
13.6.2004 14:10
fathaman (neregistrovaný)
Mily chytR.o, rad bych te videl, jak doma sedis pod takovejma svetlama. Ty tam jsou vod doby, kdy se prestaly fasovat pochodne. Je ale fakt, ze se aspon (diky strese) muzes vosprchovat za svetla.
14.12.2003 14:54
likal rider (neregistrovaný)
...
Mě se líbí místní sk8park .. ale mohl by být zadarmo!! Já sem ale slyšel že se hlasuje o tom že bude zadačo .. a první kolo proběhlo pozitivně ..
16.12.2003 10:02
kamilky neznamej (neregistrovaný)
??
Jak to bylo mysleno, "tak si ho kupte"? Ja tuto pripominku naopak shledavam velmi vecnou, nevidim duvod, proc by magistrat nemohl podporit radu ruznych sportovnich aktivit ve svem meste. Kupuji si snad fotbaliste rekonstrukci malsovickeho stadionu? Stadionu, na ktery beztak siroka verejnost nebude mit k volnym aktivitam pristup? Videl jsem ve spouste holandskych mest radu skateparku primo v centru mesta, velice preciznim zpusobem zasazenych do mestskeho zivota, nevidim duvod, proc by napriklad v placatem Hradci nemohlo byt neco podobneho. Simkovy sady k tomu primo vybizeji. Nemluvim o parku pres cele sady, na takovy park staci mnohem mensi plocha. Zrovna tak by mohla vyrust rada hrist pro micove hry vseho druhu, stezek pro bruslare a dalsich moznosti pro sportovni vyziti. Samozrejme bych predpokladal, ze pro volne pouziti sirokou verejnosti, rekl bych, ze by melo byt v zajmu mesta, zda jeho obcane maji dostatecne moznosti na straveni volneho casu pohybem a ne zevlovanim po bulvarech, ci jak je v dnesni dobe trendem - po obchodnich centrech.
24.6.2004 19:15
JD (neregistrovaný)
RE:
Vy mi mluvíte z duše. Být radní, tak rozhodně investuju minimálně v Šimkových sadech nebo v lesoparku na MP do všech možností, jak dostat mládež k pohybu. Myslím si, že by to byly peníze lépe investované než do všech možných sdruženíček, která se vymýšlejí jen proto, aby si zajistili zaměstnání a dosáhli na dotace, nebo do fotbalu. Město by mělo investovat především tam, kde to osloví maximum občanů. Nevím o tom, že by něco dělalo pro obyvatele ve věku 13 - 18... 20.... let. A všichni víme, co můžeme očekávat od mládeže, která se nudí.
20.7.2004 11:11
Katcha (neregistrovaný)
RE: RE:
Sorry ale tím že uděláte skatepark rozhodně nedocílíte že se mládež bude nudit... ty co to baví tak si jezdí kde chtěj a když by se něco postavilo tak ty co to dosud nebavilo tak to najednou bavit nebude...A mládež se bude nudit dál...
29.11.2004 11:30
kamilky neznamej (neregistrovaný)
RE: RE:
Ty co to bavi, zalozili tohle forum. Pokud by chteli jezdit po meste, dali by mu jistojiste jiny nazev.
26.7.2004 02:17
Zdeněk Cvejn (neregistrovaný)
Skatepark je jiste užitečná věc, pro mladé lidi holdující tomuto plnohodnotnému sportu, který je pro dnešní mládež velice zajimavou aktivitou. Je zřejmé, že ti co používají prkénka na kolečkách, tak užívají daleko méně omamné a psychotropní látky, méně holdují alkoholu a především nevěnují se trestné činnosti. Ovšem je otázkou zda tento mladý člověk vezme zavděk Skateparkem, a nebude stále používat ulice, náměstí, a jiná méně vhodná, až nebezpečná místa? Jestliže město může podpořit běžná sportoviště, tak pro ne právě Skatepark který ve městě schází a mladí ho využijí raději než atletický stadion. Rozhodně jsem pro Skatepark.
24.8.2004 21:55
??? (neregistrovaný)
ja nevim ale na takove blboviny jako je PLAZ NA ELISCINE NABREZI (ktera je mimochodem vsem lidem uplne jedno nebo si prevazne mysli zhe je to nesmysl) penize jsou to se nepremysli kto to plati a jestli to vubec nekdo vyuzije a se sk8parkem se dela takova hruza.....
25.8.2004 03:59
!!! (neregistrovaný)
???
SKATEŘI JSOU JISTĚ PRIMOVÍ CHLAPÍCI, ALE DIVÍM SE JIM, ŽE ZDE UMÍ JEN FŇUKAT A STĚŽOVAT SI, ŽE JIM NIKDO NIC NEDÁVÁ. VE SROVNÁNÍ S LIDMI, KTEŘÍ CHTĚLI PLÁŽ NA LABI A TAK SI NAŠLI SPONZORY A BEZ ZBYTEČNÝCH ŘEČÍ PLÁŽ REALIZOVALI, JE POUHÉ VOLÁNÍ SKATERŮ "CHCEME POŘÁDNEJ SKATEPARK" TROCHU MÁLO, CO MOHOU PRO SVOJI VĚC UDĚLAT.
26.8.2004 08:58
KoKot (neregistrovaný)
RE: ???
Tak oslovte pana Finka a Algidu, třeba vám poskytnou peníze a místo Nozomi můžete mit ci chcete. Trochu aktivity a práce!
26.8.2004 13:57
AŇA (neregistrovaný)
V našem hradci mi chybí sposta věcí a je pravda, že pláž to nebyla. Nefetuju, denně pracuju a nejsem člověk ktreý se rád zamkne do tělocvičny a funí na koberci. Ráda si jdu protáhnout tělo ven.Jezdím na in- linech a mohu vám říst, že si moc nezajezdím . Na silnicích se bojím,stezsky jsou krátké a úzké,přála bych si in- line trasy.
Pardubice pořádají několikrát do roka bruslaři ve městě. co takhle udělat hodinovou jízdu Hradcem. ... hradec je krásné, historické město,ale mladí se zde nudíííí...
26.8.2004 15:24
beach (neregistrovaný)
souhlas mladi se v hk nudi...
30.8.2004 23:21
RUDEJ (neregistrovaný)
Re:
Tak běž ke Švagerkům, pohádky tam říkej pěkný a nebudeš se nudit. STRANA ti postaví co budech chtít. Co ale takhle začít něco dělat sám?
31.8.2004 19:23
Bílej (neregistrovaný)
RE: Re: Rudej
a co kdyby sis políbil šos? ani se neodvážíš podepsat, chlapečku. běž radši do hajan. tam to znáš nejlíp. dobrou noc! a nech si zdát o lepším životě než si tě najdem.
6.9.2004 10:03
Rudej (neregistrovaný)
RE: Re: Rudej
To je už rasismus! Tak hledej srabe. Už se bojim a zalézam do postele. Divim se jen, že cenzor tady nechá tvoje rasistické příspěvky.
26.8.2004 17:59
Marty (neregistrovaný)
I Matka zábavy se nudí...v HK
Lidi jezdí za hudbou do různých vesnic jen aby se vyhnuli místním diskotékám nebo mým kdysi oblíbeným rockotékám - Cikán, Lucie, El-Diablo. Nevím, co to je, ale "to ono" už do našeho města netáhne dobré a kvalitní kapely, DJ nebo festivalové srazy. Hip-hop kemp nepočítám. Nebyl jsem tam a ani mě hip-hop nezajímá. Ale i přesto chvála HK úřadům, že to povolili. Prý dobrý. A mj. cikáni nám začínají určovat pravidla! Není to budíček? P.S. A to nejsem rarsista.
30.8.2004 19:10
300ML.cze (neregistrovaný)
v v v v v vo co vám jde ?
Postavte nám novej skatepark jo a žádnýho fetáka jsem tam neviděl Vy snad jo ?
8.9.2004 08:20
Standa (neregistrovaný)
Já jsem taky skejťák, jezdíval jsem do Prahy, teď jezdím do Boleslavi,
tam je to fakt dobrý. V sobotu tam byl festival extrémních sportů,
kterej na místním Skateparku sponzoruje i město. A vlastně celej Skatepark byl v Boleslavi zřízenej díky podpoře tamního magistrátu.
Ale do Bolesalvi je to přece jen 80 kiláků, tak by tady v Hradci taky něco podobnýho bylo potřeba.
8.9.2004 08:31
Mirek (neregistrovaný)
Ahoj všichni,

koukám, že tu diskutujete o Skateparku !
Přijeďte se podívat k nám do Boleslavi, srdečně vás zvu !
více na stránkách : www.aes.wz.cz

Mirek z MB
14.9.2004 10:12
ja (neregistrovaný)
co pro ten park uděláte vy ???
28.11.2004 19:33
člověk (neregistrovaný)
Každej něco chce, ale nemůžou to mít všichni všechno a najednou , nejsme v ráji, to snad až po smrti a na tu si radši eště počkám ...
27.12.2004 19:41
David (neregistrovaný)
Postavte novej SK8 park jenom pro BIKERY ,nemame kde jezdit.
25.3.2005 13:38
Čoudek (neregistrovaný)
Celá Benešova třída je jeden velikej skejtpark, druhej je na Ulrichově náměstí a třetí je umístěnej v Šimkových sadech, to by mohlo na rozlohu HK stačit, ne?
28.10.2005 14:38
topic.v.letnim.kine (neregistrovaný)
bikepark
JEden (Novej)Bikepark je na Starem letisti HK www.monkeycamp.cz/ .................je super ale plati se tam..
1.11.2005 09:34
Lukáš Korych (neregistrovaný)
Souhlasím
Přiznám se, že rozhodně nepatřím mezi příznivce skejťaků a dokonce si s jejich aktivitami (mozná mylně) spojuji "vandalství-sprejerství". Na druhou stranu se domnívám, že mládež by se měla mít kde bavit a pokud se provádí například nákladná rekonstrukce filharmonie, tak nevidím důvod proč by město nemělo investovat také do volného času mládeže. Myslím, že by navíc tato investice byla mnohem nižšího rozsahu. Závěrem bych chtěl dodat, že podporuji výstavbu skateparku, stejně jako venkovního koupaliště, ale Vážení upřímně chce to asi více lobbovat, když. Obávám se, že touto diskuzí se toho příliš nezmůže.
23.11.2005 12:15
Rusko (neregistrovaný)
LOL
mame skolní projekt bude se posilat mestu mam tam navrh na skatepark jestli chcete vedet jak to dopadlo tak mi napiste na muj email
24.11.2005 12:16
zdenek.hudik (neregistrovaný)
jízdenky-chcete si vidělat peníze?
halo, nemáte doma někdo projetý jízdenky z MHD? pokud ano a chcete na nich ještě vidělat tak mi to napište na zdenek.hudik@seznam,cz
19.1.2006 11:54
Anonym (neregistrovaný)
voli
ukažteme mi fotky skateparku
20.1.2006 13:35
plaváček (neregistrovaný)
je lidí, co by chtěli různý věci...
ale skatepark je zábava pro hodně malý okruh lidí takže bych ho rozhodně za peníze města nepořizovala. Budete mít novou všesportovní halu v Třebši a máte tady všesportovní stadion, blbněte si tam
20.1.2006 15:11
MIREK (neregistrovaný)
RE: je lidí, co by chtěli různý věci...
Spíš než skatepark bych raději viděl obnovu lyžování pod vodárnou.
20.1.2006 19:20
plaváček (neregistrovaný)
RE: je lidí, co by chtěli různý věci...
máš pravdu, to by nebylo špatný, mám ale pocit, že tam z toho nezbylo vůbec nic, poněvadž to lidi rozkradli.A taky se tam cca před 13 lety vybouraly 3 holky na sáňkách - jedna se zabila, jedna měla ošklivě poškozenej obličej a musela na plastiku a jedna vyvázla tak tak s rukou zlomenou.Tak nevím nevím, jakou by k tomu měli lidi důvěru.
21.1.2006 17:44
sniffer (neregistrovaný)
RE: je lidí, co by chtěli různý věci...
No, zas tak úzký okruh lidí to není... Myslím, že je širší,než počet těch, kteří se vyvalovali na městské pláži... Takže nevídím důvod, pokud je zastupitelstvo schopné sehnat sponzory na takovouhle ptákovinu, proč by nemělo býtschopné sehnat sponzory na skatepark...
21.1.2006 11:57
a (neregistrovaný)
jo
jo

Vložit nový komentář

K tomuto fóru mohou příspívat jen přihlášení uživatelé.
Přihlásit nebo registrovat.

Mohlo by se hodit
Doporučujeme