Hokej v HK

Příspěvky ve fóru

Přidat komentář
24.11.2008 00:00
Korek (neregistrovaný)
Hokej v HK
Pokusím se o znovuzaložení diskusního tématu ke hradeckém hokeji.Vede mě k tomu skutečnost,že hokej v HK už několik let "stagnuje" a není na dohled nějaký posun vpřed.Nedávno vyšel článek na Idnes,kde zástupci HCHK hlásají,do šesti let extraliga v HK a do roka odkup podílu PCE v HCHK, což je dle mě základní podmínka dalšího rozvoje hokeje....Budu rád,když tady zareaguje i p.Soukup....Prosím o příspěvky věcné,nevulgární a zakládající se na faktech a ne na "fámách z MHD"
24.11.2008 12:10
Björken  (Nováček)
RE: Hokej v HK
Jinak já jen doufám, že se to povede(odprodej co nejdřív a ten postup snad taky). Stále častěji se mi stává, že v HK potkávám skupinky fanoušků s hradeckou hokejovou šálou. Takže se zdá, že už se tady pořádně začíná rozrůstat hokejový patriotismus :) což jsme rád a možná se i zapojím, kolik že stojí lístek na zápas v hk?
24.11.2008 12:15
Korek  (Nováček)
RE: Hokej v HK
Jenom dobře,že lidi začínají brát hradecký hokej opět za "svůj"...Lístek stojí 60,-Kč a nejlepší příležitost je hned teď ve středu,kdy je na programu derby Hradec-Vrchlabí....
24.11.2008 12:40
Petr - HK  (Guru +4)
RE: Hokej v HK
Můžu se zeptat, kdo jsou zástupci HCHK, kdo chce odkoupit podíl? Město, fanoušci nebo soukromá firma? Extraliga se s tímto výběrem hrát nedá. Osobně si myslím, že na extraligu nemá v současné době ani jeden z týmů vedoucí čtyřky (Brno, Vrchlabí, Chomutov, Ústí). Vše je o penězích, to by do HC HK musel vstoupit opravdu silný partner, ne celou sezónu táhnout z městského rozpočtu za podpory pár slabých sponzorů.
24.11.2008 12:47
Korek  (Nováček)
RE: Hokej v HK
Podíl by mělo odkoupit nejspíš město,které je i dnes hlavním akcionářem.Pak sehnat dostatečně silného partnera,který by zajistil finance pro ELH a zároveň od města odkoupil většinu akcií.....Pokud je předpokládaný postup jiný,budu jen rád,když nám ho někdo odpvědný upřesní....
Máte pravdu,že kádr by se ze 2/3 musel obměnit,aby hrál důstojnou roli v ELH...
24.11.2008 19:47
sima  (Nováček)
RE: Hokej v HK
Osobně vidím největší problém u toho "silného strategického partnera". Ono to zní moc pěkně, ale jak ho sehnat? Bohužel nemáme v okolí nic podobného, jako má třeba M.Boleslav automobilku. Pevně věřím, že v případném postupu do extraligy bychom nedělali ostudu v diváckém zájmu- opět by zde byl "plný dům".
Se současným rozpočtem a tím souvisejícím VELMI úzkým kádrem nemáme v podstatě šanci hrát momentálně cokoli lepšího, než je střed, výjimečně trochu lepší střed prvoligové tabulky. Tristní stav zraněných obránců nás už teď stál hromadu bodů...Zraněné hráče má každoročně skoro každý tým. Zde se ale ihned projeví onen katastrofálně úzký kádr. Jsou to samozřejmě spojené nádoby. Na širší (a zároveň kvalitní) kádr nejsou finanční prostředky. A každý rozumný člověk ví, že na extraligovou soutěž finanční nároky stoupají několikanásobně..
Proto avizovaný "útok na extraligu do 6 let" považuji za spíše nepravděpodobný. Bylo by to jistě skvělé zažít znovu extraligovou slávu, moc bych si to přál, ale spíše zastávám názor pesimistických pragmatiků...


24.11.2008 21:11
Korek  (Nováček)
RE: Hokej v HK
Pokud se podaří nalézt strategického partnera,skoro určitě to nebude firma z HK a okolí,ale bude to firma s celorepublikovou působností...a možná s pobočkou v HK.....
24.11.2008 11:40
Björken  (Nováček)
Stadion rekonstrukce
Hoj, co říkáte na nový plášť i vnitřek stadionu? Ta změna je vcelku dost znatelná, tak mě zajímá co na to říkají ostatní.
24.11.2008 12:05
Korek  (Nováček)
RE: Stadion rekonstrukce
Zvenku to vypadá působivě,zvlášťe v noci.Uvnitř stále probíhají úpravy za pochodu,ale některé prvky(obložení,podhledy,budoucí pultíky z barevných luxferů na místě býv.šaten)jsou velmi podařené.....Ale podle mého názoru měla přijít jako první na řadu rekonstrukce chlazení pod hrací plochou a nové "bezrámové" mantinely...A až potom to ostatní....
24.11.2008 12:14
Björken  (Nováček)
RE: Stadion rekonstrukce
Dá se prosimtě navštívit vnitřek stadionu i mimo dobu zápasu? Já viděl staďák jen zvenku. Kolik se tam vlastně vejde lidí? Jinak jsem opravdu velice rád, že je to typické komunistké pokrytí pryč. I nový nápis je lepší. Navíc naproti je teď otevřená velká hospoda U lva..ale je tam docela plno. (takovej tip :)
24.11.2008 12:17
Korek  (Nováček)
RE: Stadion rekonstrukce
Myslím,že přes vrátnici po oznámení vrátnému by neměl být problém se podívat dovnitř i mimo dobu zápasů...
24.11.2008 12:34
Petr - HK  (Guru +4)
RE: Stadion rekonstrukce
Kapacita je asi 7.700 (z toho 4.200 míst k stání).
24.11.2008 12:49
Korek  (Nováček)
RE: Stadion rekonstrukce
Myslím,že teď po rekonstrukci hlediště počet míst na sezení o nějakou tu stovku klesl....Díky tomu,že červené a žluté laminátové lavice byli nahrazeny sólo sedačkami....
24.11.2008 14:07
Petr - HK  (Guru +4)
RE: Stadion rekonstrukce
Údaj o kapacitě stadionu jsem čerpal z webu HC Lev HK. Taky si myslím, že po rekonstrukci je kapacita o něco nižší.

Co ještě po rekostrukci chybí je oddělení sektorů hostů od domácích. Zatím se většina zápasů odehrála v rovině fair-play, ale stačí jeden vypjatý zápas a na stadionu může být pěkná mela. Uznávám, že sportovní úroveň hokejových fanoušků se nedá srovnat s úrovní fandů fotbalu. Třeba zápasy Hradec-Kometa, kdy z Brna přijede několik stovek fanoušků a kotle se navzájem burcují, patří k pěkným sportovním zážitkům. Fanoušci jsou odděleny jen igelitovou páskou policie, u bufetu stojí jednu společnou frontu a není problém. Osobně se na hokej nebojím přijít ani s malým dítětem, což na fotbalová utkání je nemyslitelné (teď nemyslím na fotbal v HK, kde chodí pár stovek důchodců). Prostě při probíhající rekonstrukci by se mělo myslet i na bezpečnost diváků. :-)
24.11.2008 20:49
Björken  (Nováček)
RE: Stadion rekonstrukce
Tak jsem se tam byl podívat dneska a musím říct, že se mi to zvenčí líbí moc. Akorát s tím hotelem u toho by mohli taky něco udelat třeba v podobnym smyslu. Osobně se mi to zvenčí líbí víc než ČEZ stadion v Pcích. I když ten jejich je přeci jen jiná kategorie. Nj, tak já se teda taky stanu fanouškem :) Kde že se daj koupit ty šály?
24.11.2008 21:14
Korek  (Nováček)
RE: Stadion rekonstrukce
Skvělé:-)))...Ve středu na derby s Vrchlabím každý hlas vítán.....Šálu lze zakoupit při zápasech ve fanshopu uvnitř ZS nebo mimo utkání v prodejně hokejového vybavení vedle recepce hotelu na ZS
25.11.2008 18:31
Brzda  (Nováček)
RE: Stadion rekonstrukce
pokud vím tak se počítá i s rekostrukcí hotelu takže snad taky změní vzhled. šálu si radši kup vevnitř ve fanshopu protože když sem byl já kupovat jelikož sem tu předchozí ztratil tak ve střída sportu měli poslední. Ale doufám že je doplnili
9.12.2008 11:41
Korek  (Nováček)
Poslední výsledky
Tak se nám to nějak sere,prohráváme i s prdelema typu Beroun,Vrchlabí či Benátky po hanebných výkonech....Snad bude líp....Za šest let???
Aspoň ta marodka se vyprazdňuje
10.12.2008 09:55
Korek  (Nováček)
Odchod posil
Na diskusním fóru Komety se začíná spekulovat,že by je před blížícím se play-off měl posílit nějakej útočník z HK....Tipuju Roubíka....jestli se tak stane a dojde opět k pouštění posil jako loni.....posílám váženému vedení permici,ať si s ní.....
2.2.2009 16:12
Petr - HK  (Guru +4)
RE: Odchod posil
Roubík podepsal v HK.

Toto se mi líbí:
Na oficiálních klubových stránkách poběží během letošního play-off nový projekt s názvem PLAY-OFF TV. Diváci tak budou moci shlédnout druhý den dopoledne po odehraném utkání kompletní sestřih z posledního zápasu obohacený i o další „bonusové“ materiály. První díl PLAY-OFF TV z úvodního osmifinálového zápasu proti Kadani bude tak na webu v úterý dopoledne.
3.2.2009 07:05
Korek  (Nováček)
RE: Odchod posil
Však jsem si oddychl,když jsem to četl....TV je super nápad....Hlavně aby se odkoupili akcie od perníků po sezoně...
5.2.2009 13:03
Petr - HK  (Guru +4)
RE: Odchod posil
Asi to bude otázka peněz. Šmidberský koupil 51% akcií extraligových Pardubic za 25 mega. A jako většinový vlastník Moelleru je tedy i vlastníkem hradeckého klubu. Doufám, že prodejem 40% hradeckých akcií nebude chtít zaplácnout celou díru za nákup akcií Pardubic a že bude rozumným obchodníkem.

Další otázkou je, zda se v dnešní době najde partner, který bude chtít Hradec dovést do extraligy a hlavně zainvestovat do hráčského kádru. Na extraligu většina z nich nemá.
12.3.2009 14:36
Korek  (Nováček)
Sezóna skončila - a co dál?
Tak máme za sebou poměrně úspěšné play-off....jsem zvědav,jak to příští rok bude,zda bude vedení pouze spoléhat na to,že se opět poněkolikáté v řadě vyvede play-off....nebo se půjde někam dopředu..sežene víc peněz..abychom nebyli jen nějaké překvapení 1.ligy,ale favorit soutěže....A hlavně vy na městě,kupte od toho perníka ten podíl....
6.5.2009 23:41
Petr - HK  (Guru +4)
nákup akcií zřejmě dopadne
Zdravím všechny příznivce hradeckého hokeje. Dnes jsem na regionálním vysílání slyšel, že Šmidberský slevil ze svých požadavků a je ochoten prodat svůj podíl v královéhradeckém klubu asi za 6,5 mil. Kč (doufám, že nekecám a pamatuju si to správně). Vládnoucí strana je pro, opozice proti, cena se jim zdá být vysoká. O všem musí rozhodnout zastupitelstvo, kde má ODS většinu. Šmidberský tak tímtoobchodem vydělal přes 6 mil. Kč. (myslím, že nakupoval za 400 tis.).

Co myslíte, je to přijatelná cena za 40% podíl druholigového klubu?

Jako hokejový fanoušek jsem pro, protože bez tohoto podílu v HK nikdy extraligu nebudeme hrát. Otázkou je, zda šlo o ceně ještě smlouvat. A chápu rozhořčené občany, které hokej nezajímá a pro které jsou 6,5 mil. vyhozený peníze.
7.5.2009 01:53
sima  (Nováček)
RE: nákup akcií zřejmě dopadne
Odkup chce Hradec, tudíž cena je poměrně slušná...
Je to investice do budoucna, je jasné že pardubická strana bude chtít vydělat. Je to ale jediná možná cesta jak získat strategického partnera klubu.
S pardubickým podílem nikoho s investicemi do klubu nepřitáhnete, nemáte co nabídnout...
Některým lidem to asi vadit bude (které hokej nezajímá), ale tak to bude vždy. Já zase nechodím do divadla a taky se nehroutím z dotací ochotníkům. Buďme tolerantní!
7.5.2009 07:43
Honza z HK  (Nováček)
RE: nákup akcií zřejmě dopadne
kdo říká, že cena je nepřiměřeně vysoká, tak je jen populista a nebo tomu nerozumí.

6,5 milionu = 40%
pak tedy 100% hodnota klubu by měla být 16,25 milionu. A tak otázka zní, je podle vás hodnota klubu 17 milionu? Vemte si počet hráčů pod smlouvou, navíc si uvědomte že i poměrně dost kvalitních hráčů, kteří tedy maj i dost vysokou cenu. Do toho práva na 1. ligu, mládež,... jako můj názor je, 16milionová hodnota klubu je košér a proto i plně košér je cena za odkup 6,5 mega.

Jako porovnávat tuhle cenu se 400 000 Kč kapitálovým vstupem je nesmysl. V době, kdy pardubický klub dával do toho hradeckého 400 000Kč, tak se předpokládam ustanovil záklaní kapitál klubu na 1 milion. Až následnou prací atd. vyrostla cena klubu na 16 mega.

Navíc, tenkrát těch 400 000 do klubu dal pardubický klub v té době vlastněný městem, to si Šmidberský ještě jezdil kamionama. Pokud chce někdo nahlížet do podnikatelských aktivit pana Šmid., doporučuji tuto cenu 6,5 mega porovnávat s cenou kterou zaplatil za koupi pardubického klubu a pak si můžeme říct, o kolik míň ho fakticky ten nákup perníkářskýho klubu stál, nic víc. No a ještě že za to může poděkovat městu (koněpůlky), že tak dobře investovalo...:)
7.5.2009 09:51
JPA  (Pokročilý)
RE: nákup akcií zřejmě dopadne
Tak především nechápu, proč se podíl neodkoupil když ještě byl ve vlastnictví města Pardubic, bylo by to bezproblémové a suma by byla mnohem nižší, ale teď už je pozdě brečet nad rozlitým mlékem. I tak beru částku 6,5 milionu od p. Šmidberského za poměrně korektní nabídku, a když už se Hradec rozhodl plácat se v hokeji sám bez pomoci extraligového celku, bez silných partnerů a chtít bouchat do zamčených dveří (přiznejme si, že po sportovní stránce je extraliga na hodně dlouho uzavřená a chtít nalákat sponzory na stejný druh sportu jako je 20 km odsud, kde je to zavedená značka je mírně řečeno naivní), jiná možnost než odkoupit pardubický podíl není.
jpa
7.5.2009 10:06
Petr - HK  (Guru +4)
RE: nákup akcií zřejmě dopadne
Tak porovnávat cenu pardubického klubu s plným stadionem + extraligou a hradeckého hokeje, kde se sejde slušná návštěva jen na play-off a hraje se 1. liga, zatím asi nejde.

Důležité je zmínit, že původní investice a další podpora pardubického klubu do hradeckého hokeje (oněch 400 tis.) zahránila hokej v Hradci.

Osobně doufám, že zastupitelé podpoří rozvoj hradeckého hokeje a odkup akcií schválí.
7.5.2009 18:55
Honza z HK  (Nováček)
RE: nákup akcií zřejmě dopadne
Co se týče Vašeho prvního odstavce, tak jste můj příspěvek špatně pochopil, HK a Pce klub jsem nesrovnával, to máte pravdu že nejde...
21.5.2009 21:42
Korek  (Nováček)
Odkup akcií
Vážení přátelé a příznivci Hradeckého hokeje, v příštím týdnu se má na VEŘEJNÉM zasedání zastupitelů města HK má rozhodovat o tom, zda se od Šmidberskýho odkoupí 40% podíl konepůlek v hradeckém hokeji či nikoliv.....rozhoduje se tudíž o tom, zda se dál budeme plácat pod nadvládou perníků v první lize coby tým,do kterýho i kvůli majetkové účasti pce nikdo strkat peníze pro nějaký větší rozvoj nebude....nebo se zbavíme vlivu jižanů a pojedeme si jen za svoje...
23.5.2009 21:18
Geek  (Nováček)
RE: Odkup akcií
...do extraligy
23.5.2009 22:42
Franta  (Nováček)
RE: Odkup akcií
Aby to nedopadlo naopak. Uz ted vysla zprava ze z Pardubic nepude do HK nikdo naopak farmu si udelaly z chrudimy. Chrudim na tom ted bude vyraznejc lip.
23.5.2009 23:04
Korek  (Nováček)
RE: Odkup akcií
Chrudim na tom možná bude líp......do prvních problémů s kádrem v PCEEE, kdy si pár svých hráčů stáhnou a pan Hosták se bude divit, že to nemá s kým hrát..
23.5.2009 23:02
Korek  (Nováček)
RE: Odkup akcií
....prostě pojedeme za svoje. Ve 100.tis. městě se bez problému uživí tým v 1.lize....v její horní polovině....
24.5.2009 10:11
JPA  (Pokročilý)
RE: Odkup akcií

24.5.2009 10:17
JPA  (Pokročilý)
RE: Odkup akcií
Sranda "uživit ve stotisícovém městě v pohodě hokej v první polovině 1. ligy" to tedy v žádném případě nebude, ale jsem zvědav, jak se s tím management vypořádá, až dosud se zaklínal argumentem, že nikdo nechce investovat, pokud tam mají Pce podíl, ale to ostatně známe z fotbalu - mraky údajných investorů čekalo na to, až bude klub městský a co se stalo v posledních čtyřech letech vyhnal vídíme - vůbec nic...
jpa
24.5.2009 12:14
Korek  (Nováček)
RE: Odkup akcií
Sranda to nebude,to máte pravdu,ale dá se to....když se to dalo i doteď....Pardubice nám finančně nepomáhali,hráčsky poslední dva roky taky skoro ne(naposledy předloni v play-off s Třebíčí Starým a Kolářema)....letos už jsme si stejně jeli za svoje....Ale nechce to ustrnout jako se to stalo ve fotbale,kdy se prosrala doba před "krizí", kdy se díky nečinnosti managementu i města žádnej generální partner nesehnal....A dnešní době to bude ještě těžší.....sehnat dost peněž jak pro hokej,tak pro fotbal...
24.5.2009 16:44
JPA  (Pokročilý)
RE: Odkup akcií
"Dá se to" - musíme si uvědomit, že hokej v HK platí takřka kompletně město (takticky z více kohoutů, protože dát to do jedné částky, to by zastupitelstvem neprošlo), které teď nebude mít na rozhazování a spíše bude tlak škrtat co bude nezbytné - divadel a filhamonie se to samosebou nedotkne, ti mají v HK neotřesitelnou pozici, ale sportu rozhodně. Pce sice nepomáhaly finančně, ale hráčsky v minulosti poměrně významně(bez Průchy a Koláře bychom po odkoupení licence od Šumperka 2. ligu nezachránili, a myslíte že bychom třeba bez Saši Hyláka vyhráli předloni základní část?), to skončilo až v okamžiku, kdy Hradec začal veřejně vyhlašovat, že se chce osamostatnit, na to konto se Pce nasměrovaly do Chrudimi. Pořád se mi vtírá otázka, zda tato akce nemá spíš udržet stávající persony v jejich pozicích co možná nejdéle, proto to neustále se posunující vyhlášení "do 5 let extraliga"...
jpa
24.5.2009 21:29
xicht53  (Pokročilý)
Liga v HK
Tak nevím, všude slyším, že stát je nejhorší vlastník a jedině soukromník může něco dokázat. Tady to je sice město, které chce hokej, ale to je stejný jako stát. Úředníci, kteří v tom nebudou mít svoje peníze, ale moje, tvoje, vaše, bez jakékoliv zodpovědnosti, tak to vidím, že to dopadne stejně jako s fotbalem. Měli bychom se už smířit s tím, že Hradec už mistrem ligy ani ve fotbale, ani v hokeji nebude, i když to bylo hezké, když hrál Pohár mistrů evropských zemí, či jak se to tenkrát jmenovalo, a vypadl s Benfikou. Zrovna tak stavět stadion na fotbal pro 20 tis. diváků s tím, že sem dostaneme nějaký kvalifikační zápas, je tak akorát zbožné přání. Pojďme si dělat ambice v jiných sportech, na hokej si zajedeme do Pardubic a fotbal je stejně nejlepší na Nova Sport :-)
25.5.2009 22:03
robo  (Nováček)
Hradec v extralize...
V Pardubicích se nám již nyní smějí...
26.5.2009 16:02
Martin Soukup  (Nováček)
Hradec vlastní 91% akcií klubu
Vážení fanoušci, rodiče a podporovatelé hradeckého hokeje, mám tu čest vám oznámit, že dnes 26.5.2009 zastupitelstvo města Hradec Králové schválilo nákup 40% balíku akcií od pardubického klubu HC Moeller. Tím se naplňuje další podmínka k nejvyší soutěži.
26.5.2009 16:45
xicht53  (Pokročilý)
RE: Hradec vlastní 91% akcií klubu
Teď ještě najít někoho, kdo by nám ji prodal. Na fotbal už nabídka prý existuje. Tak aspoň jednu sezónu bychom mohli mít prvoligovou a na Spartu by zase po letech mohlo přijít 20 tis. diváků, i když nevím, kde je dneska vzít :-)
26.5.2009 20:29
robo  (Nováček)
RE: Hradec vlastní 91% akcií klubu
Na první pohled dobrá zpráva. Čas ukáže, jestli v Hradci Králové bude v dohledné době extraliga. Osobně bych si to přál, ale moc tomu nevěřím. Také mě znepokojuje výše městských prostředků do této akce. Jenom v letošním roce získal hokejový klub dotaci ve výši 47 500 000 Kč (tak jako v minulých letech), teď město zaplatí dalších 6 500 000 Kč. A zcela jistě nejsme u konce. Bude město schopno podporovat i jiné potřebné projekty, sporty, akce???
27.5.2009 23:21
bilbooo  (Nováček)
RE: Hradec vlastní 91% akcií klubu
nejsem si jist ale neni v tom(psali to myslim v MF dnes) zahrunta splatka na rekonstrukci Zimniho stadionu? rozpočet klubu je o dost menší než 47,5 mega.
27.5.2009 07:00
MIREK  (Pokročilý +2)
RE: Hradec vlastní 91% akcií klubu
Myslím, že po hodně dlouhé době nějaká pozitivní zpráva, která přišla od hradeckého zastupitelstva.
10.6.2009 00:21
robo  (Nováček)
RE: Hradec vlastní 91% akcií klubu
Pozitivní zpráva??? Vsadím boty, že do pěti let v HK extraliga NEBUDE!!!
10.6.2009 01:08
robo  (Nováček)
RE: Hradec vlastní 91% akcií klubu
Čáslav prodá fotbalovou ligu Slovácku. Za osm milionů...
10.6.2009 09:49
peta01  (Nováček)
RE: Hradec vlastní 91% akcií klubu
To je pro hradecké občany dobrá zpráva.
30.5.2009 13:56
Guboš  (Pokročilý +1)
Hokej
Nepatřím sice k aktivním fandům fotbalu nebo hokeje, ale jedna věc by mě zajímala. Proč muselo hradecký hokej zachraňovat město Pardubice? Teď to zpětodkoupení bude vypadat jako hrdinný čin nejen výše uvedeného náměstka Soukupa... Na to mi zvedli daď z nemovitosti 3x? Díky - nechci hokej do HK, ale rozšířil bych třeba čas bruslení pro veřejnost...
28.7.2009 09:04
Korek  (Nováček)
Vedení HCHK "boduje"
Nové info z causy J.Matějíček, poté, co náš GM uzavřel s J.Matějíčkem smlouvu, aniž by měl předjednanou s Vrchlabím jeho cenu a poté, co za něho chce Vrchlabí neuměrnou sumu skoro 1 mil. Kč(p.Dědek teˇˇd bude potřebovat hodně peněz na penále za nedodržení termínu výstavby logistického centra v Perníkově.....s hokejem ve Vrchlabí to nevidím růžově), rozhodl se z "objektivních" důvodů Jirkovi tuto smlouvu vypovědět, Matějíček si to pochopitelně nenechá líbit a žaluje vedení HCHK za nedodržení smlouvy (držím mu v tom palce)....To už je několikátý kvalitní hráč-odchovanec, který tady chtěl hrát, ale díky chování a jednání GM skončí u konkurence......Nejhorší je, že díky nenažranosti Vrchlabí a neschopnosti našeho GM nemá angažmá a ani si zatím žádný hledat nemůže......
31.7.2009 00:02
bibisek  (Nováček)
odezva
jojo
31.7.2009 00:09
bibisek  (Nováček)
reakce
plně souhlas s tím cos napsal,o Vrchlač mně ani nejde a Dědka taky ne,ale pan Višňák je ostuda našeho hokeje kolik kvalitnívh beků a nejemn jich svoji arogancí ten miniaturní človíček zazdil a odlákal odsud:((Jirky mně je moc líto a doufám,a přeji si aby ten tajtrlík taky zažil tu nejistotu ohledně práce nevědět na čem být apod doufám,že jestli se tady někdo objeví že ho vyleje i když už je pozdě a on má nahrabáno,ale je mně z toho nanic a pan Višně je opravdu výsměch a ostuda manažerů hokeje hanba mu:-((((((má chování vesnického psa bohužel:((((
5.8.2009 13:56
bibisek  (Nováček)
fórum
K čemu je v Hradci forum hokeje,když se tam normalní příspěvky nedostanou,a když ano tak se mažouz a náš Velikán se neuráčí ani odpovídat na dotazy apod???Opravdu muž na svém místě?:-((((((hanba
11.8.2009 23:22
Franta  (Nováček)
RE: fórum
dneska skvele, prej extraliga haha, pet kusu. Bez pardubaku nehrajou nic.
13.8.2009 12:43
Petr - HK  (Guru +4)
RE: fórum
Pro Hradec je to jen příprava, ve které lze vyzkoušet různé hráče a stabilizovat tým, nelze předpokládat, že bychom měli ambice postoupit ze skupiny. A na základě jednoho nepovedeného zápasu uprostřed léta nelze soudit, jaká bude sezóna. Myslíte, že kdyby hráli 3 hráči z Pardubic, že bychom s Chomutovem vyhráli??

Nákup akcií z Pardubic stále podporuju, je to jediná cesta, jak nalézt bohatého mecenáše. Velké město, stadion se slušnými parametry, hlad fanoušků po kvalitním vrcholovém sportu, proč do toho nejít?
13.8.2009 20:19
Franta  (Nováček)
RE: fórum
Pravdepodobne by to nebyl takovy debakl stejne jako dneska 4:1 od podstatne slabsiho soupere Vrchlabi.
14.8.2009 08:31
Korek  (Nováček)
RE: fórum
franto, nebyl jsi tam,tak než začneš vynášet soudy o zápase, přečti si aspon report....Hráli jsme tam bez prvních dvou lajn, hrálo plno mladých.....je sympatický, že dostávají nejlepší junioři a dorosti v přípravě takovej prostor....to za Pazourka ani Jeřábka nebejvalo......Mladým odchovancům se musí dát možnost....
14.8.2009 10:54
Franta  (Nováček)
RE: fórum
Vrchlabi melo pulku muzstva na marodce, ja si to precetl velice dobre .
18.8.2009 22:23
bibisek  (Nováček)
hokej
Nyní jsem si přečetl článek s trenérem Mičkou a musím se smát:-):-)vše je ok jen obrana nás trápí potřebujem jednoho obránce zkušeného,kvalitního!!!Myslím,že jednoho měli a pěkně ho zazdili a byl z regionu a nebyl ani drahý,to jsem zvšdav jakého seženou a za kolik peněz pan Višňák by jistě uvítal zadarmo:-))),opravdu nevím co si o větě o bekoj mám myslet no jo no asi to vše vidím jinak:_))))ať žije vedení hokeje zde:-)))ale hokej byl dneska opravdu fajn a ještě malý dovětek já bych sháněl tři beky za pány P+L
17.9.2009 18:40
bibisek  (Nováček)
RE: hokej
Pan Višňák,už by měl opravdu odejít,evidentně na to nestačí sám si neubere ani korunu a nikoho kloudnýho nesežene protože všude kupodivu chtějí za hráče peníze a raděj napíše že se nehodili do skladby mužstva a Mička no koment nejlevnější a nejhorší varianta trenér na baterky bez autority,ach jo tady se fak¨t nic nezmění:-((((
17.9.2009 21:28
bibisek  (Nováček)
hokej
Tleskám Vrchlabí a panoj Dědkoj a vedení,že vzali zpět Jirku a nezařízli ho jako GM,a umožnili mu hrát dále hokej!!!Přál bych rodině GM,aby oni zažili něco podobného ale to bysme museli být asi v jiném městě:-((((
14.10.2009 10:19
Honza z HK  (Nováček)
Pokřik z Vrchlabí
Tak jsem si přečet ňáké články o blížícím se derby Vrchlabí Hradec. A jako nechápu, jak kdokoli z HK může být dotčen pokřikem "Hradec u Pardubic". Panebože, to opravdu může pokřikovat jen vidlák, z hodně zapadlého koutu světa.... Pokřik Pardubice u Hradce má tu krásu, že kromě toho, že je pravdivý, tak se pokřikuje už odnepaměti a hlavně se i krásně rýmuje. Hradec u Pardubic, jsem slyšel prvně až od Vrchlabí. proč asi, jednak to je trapný proto, že se to ani nerýmuje a je to jen uboze přebranej pokřik, s kterym se hlasatel strapňuje stejně, jako kdyby třeba zhrzený sparťani pokřikovali na slávisty "Slávka, Slávka, buzerantu parta". Vůbec nechápu jak tohle může nějakého hradečáka iritovat. Spíš naopak, dával bych jasně najevo, jak je ten pokřik těžce ubohý... A tím, jak jim ta trapnost nedochází, o to víc se jim musím smát...:) Ale je fakt, že je docela chápu, protože co jinýho na HK vymyslet...:)
14.10.2009 14:10
Bad  (Nováček)
RE: Pokřik z Vrchlabí
Tak už i ve Vrchlabí jim dochází,že Hradec ztrácí na Pardubice,to je pozitivní zjištění.Honzo,nebuď smutnej,bude ještě hůř.
14.10.2009 14:21
Bad  (Nováček)
RE: Pokřik z Vrchlabí
Teď jsem si vzpomněl,když hrál před lety HK jednu sezonu extraligu tak hradečáci skandovali"Hradec Králové" a my jsme jim odpovídali"to jsou volové".To se docela hezky rýmovalo.
14.10.2009 15:06
jyrka  (Nováček)
RE: Pokřik z Vrchlabí
ROFL
14.10.2009 17:16
JPA  (Pokročilý)
RE: Pokřik z Vrchlabí
A naopak - při pardubickém "Pár-du-bi-ce" se krásně rýmovala odpověď: "prdel v republice" :-)
jpa
14.10.2009 20:23
Franta  (Nováček)
RE: Pokřik z Vrchlabí
Ubohy jste vy, nebejt pardubic tak hrajete maximalne krajskej prebor.
15.10.2009 01:39
Hradecak  (Nováček)
RE: Pokřik z Vrchlabí
Krajsky prebor? pan je znalec? :)
19.10.2009 12:11
Saladin  (Nováček +1)
RE: Pokřik z Vrchlabí
Dobře ty, Honzo. Hradec u Pardubic opravdu urazí jen málokoho... Skoro mi to připomíná jednu Cimrmanovu pohádku "Jak chudák do ještě větší bídy přišel" :-D Suck it Vrchlabí!
27.11.2009 14:16
Matej  (Nováček)
bazar s hokejovym vybavením?
Chlepi, mate tam v Hradci nějaky použitelny bazárek s bruslema a chráničema?

Díky
Matěj
16.12.2009 07:12
Petr - HK  (Guru +4)
Kontinetální liga v HK?
V tisku proběhla informace, že v HK by se mohla hrát KHL. Pokud jsem dobře pochopil, byl by sestaven druhý tým z hokejových hvězd, který by ji hrál. V Hradci je po sportu na vrcholové úrovni zajisté hlad a své diváky by si KHL určitě našla. Příliv investic do města a hokejového klubu také není k zahození. KHL by zajisté přitáhla turisty z ciziny. Jeví se mi to i jako dobrá motivace pro hráče hrající 1. ligu. Na druhou stranu se ptám, kdo by se ještě chodil dívat na hradecký fotbal, kdo by šel na prvoligový hokej? Hlavně, aby se z Hradce nestaly druhé Karlovy Vary s ruskými nápisy na obchodech.
Více na hradecky.denik.cz/zpravy_region/hokej_khl_hradec_2...
16.12.2009 09:52
JPA  (Pokročilý)
RE: Kontinetální liga v HK?
Tedy tak kolosální pitomost už tady dlouho nebyla - naposledy před 15 lety "Formule 1 v Hradci".
jpa
16.12.2009 13:12
faultfinfer  (Nováček)
RE: Kontinetální liga v HK?
Já to vidím, jako reálné a přínosné, pokud se to povede.
16.12.2009 14:07
Franta  (Nováček)
RE: Kontinetální liga v HK?
Odmitla to Sparta, Karlovy Vary i Pardubice. Je to silne nevyhodne a klub s rozpoctem mensi nez 400 milionu nema sanci to udrzet. Je to jen dalsi z bombastickych vykriku typu formule 1 nebo zakladna vzducholodi ( to bylo opravdu povedene :D ).
16.12.2009 14:32
gagami2  (Nováček)
RE: Kontinetální liga v HK?
základna vzducholodí??? To jsem nějak nezaregistroval, taky dobrej vtip jako tohle. :-))))
29.12.2009 20:55
Petr - HK  (Guru +4)
RE: Kontinetální liga v HK?
Přiznám se, že při přečtení možnosti účasti Hradce v KHL mě taky napadla ta "slavná" formule 1 :-). Něco mi tu nehraje, proč nechtěli KHL hrát některé extraligové týmy, zvláště ruské Karlovy Vary?
11.1.2010 13:28
martin.dvorak  (Profesionál +7)
RE: Kontinetální liga v HK?
Ta F1 proti tomuhle byla fakt jen taková sranda...
"Varuj se Danajců, kteří ti přinášejí dary“, pravil moudrý muž, když uviděl před branami Tróje obrovského dřevěného koně. Jak to dopadlo tenkrát, víme dobře. V jeho útrobách se za hradby do té doby nedobytného města dostali nepřátelé a město zcela vyplenili. Proč to připomínat v souvislosti s Kontinentální ligou? Hlodá mi v hlavě obava, jak moc dobré mohou být peníze, vyvrtané z ruských ropných zdrojů? Nejde jen o to, jestli jsou poctivé a čisté (i když názor, že žádné špinavé peníze neexistují, na rozdíl od hlav pomazaných opravdu, ale opravdu nesdílím). Problém může být také v tom, že jsou to peníze, jejichž životnost může skončit prasknutím bubliny, jaké vidíme právě teď třeba v Emirátech. Tedy i v Hradci mohou velikášské plány skončit v půli cesty, s holými traverzami nedokončených staveb trčícími proti nebi. Nevím, jak jiní Hradečáci, ale já se z historie s Nozomi poučil dost tvrdě a nemyslím, že bychom ji měli zopakovat znovu, tentokrát ale v mnohem větším měřítku.
Ale největší problém „akce KHL“ vidím v tom, co také může společně s ruskými penězi do města přijít. Ruský vliv a ruské mafie nejsou právě tím, co bych městu, jako je Hradec Králové, přál. Bláhový je podle mě ten, kdo necítí zájem Ruska o návrat do všech částí bývalého sovětského impéria, jejich stále zřetelnější cíl získat zpátky ztracené pozice, tentokráte ale už ne za použití tanků, ale právě penězi a vlivem vyplývajícím ze zdrojů nafty. A varování o narůstajícím vlivu ruskojazyčných mafií v naší zemi mohl /a měl!!!/ zaznamenat každý, komu skutečně leží na srdci osud čekých měst a obcí a celé naší republiky.
Nerad bych za pár let posílal svým kamarádům ve světě obrázky Hradce ozdobeného ruskými nápisy v azbuce. Ještě víc by mě ale mrzelo, kdyby v té době už našemu krásnému salonu republiky vládli ruští bossové a ze salonu republiky by se pomalu stávala zemljanka. V té době by totiž už debaty o tom, jestli se na dvě hradecké lední plochy vejdou dva hokejové kluby, krasobruslaři, odborářské ligy i bruslení pro veřejnost, byly zcela bezpředmětné.
12.1.2010 08:59
xpaja  (Nováček)
RE: Kontinetální liga v HK?
Pokud si dobre pamatuju, tak Nozomi tenkrat zazdilo mesto, po case se totiz nasel investor ochotny zafinancovat dostavbu, jenze se nejakym omylem zapomelo zaradit to na jednani rady mesta. a tak se za velke penize to co tam uz stalo muselo odstranit.

Tu obavu s ruskym vlivem take zdilim, kdyz vemu ze v Karlsbadu je polovina napisu v rustine a predstavim si to v HK, tak fakt radeji ne.

Na druhou stranu tady nejde o rozsireni ruskeho vlivu, ale o konkurenci NHL.
Jejich cilem je zbudovat evropskou ligu stuj co stuj a potrebuji aspon prvnich nekolik tymu ze "zapadni evropy", i kdyby je po nekolik let castecne financovali.
Potrebuji ziskat rekneme pet skandinavskych klubu. (AIK uz je temer jiste),napr. dva kluby z reichu a k tomu jeste zurich, pripadne bern a jeden klub ze slovenska a italie. V takove situaci uz v evrope prestiz souteze vyrazne stoupne, vytvori se jedna skandinavska a jedna evropska divize. Klesnou naklady na cestovani a vyrazne se zvysi i zajem sponzoru.
Potom uz nebude problem doplnit ligu na 32 ruskych mancavtu a v "skandinavske divizi" na 16 a v stredoevropske na stejny pocet 16ti klubu.
Dal uz bude cela liga slapat jak hodinky a zajem sponzoru udrzi evropske kluby nad vodou i bez ruskych dotaci. Nelze ovsem predpokladat ze by CR utahla vice jak dva, max. tri kluby.

Nejakych rozestavenym staveb, ktere nikdo nedokonci, protoze protoze dojdou "plynove penize" bych se nebal, rusaci nic takoveho v HK neplanuji.
9.1.2010 21:13
xicht53  (Pokročilý)
Jsem pro
Změnil jsem názor! Hlasuji pro KHL v HK -
www.youtube.com/watch?v=lmkLYkQ0_Nk&feature=pl...#
10.2.2010 23:24
Paradox  (Nováček)
Powerplaymanager
Ahojte, zboznujem hokej a nedavno som natrafil na jeden vyborny online manazer www.powerplaymanager.com/r181822
ktory ponuka plno skvelich moznosti, nedavno som ho videl aj na CT2 akurat sa spustili Majstrovstva sveta v hokeji rad by som vedel ci ho poznate a aky je vas nazor a ti ktori ho poznaju urcite odporucam sa zaregistrovat.
27.2.2010 22:49
Petr - HK  (Guru +4)
KHL v HK
Koncem února měla přijet z Ruska delegace jednat o další budoucnosti KHL v HK. Nevíte, jak to dopadlo, nikde se o tom nepíše... Nebo, že by po desítce z Třebíče, už neměli zájem? :-)
1.3.2010 08:28
gagami2  (Nováček)
RE: KHL v HK
no já bych řek, že v KHL pochopili, že tady nejsou žádný peníze, tak ani zcela zbytečně nejezdili.
6.3.2010 15:27
kennel  (Nováček)
RE: KHL v HK
Kdy prijede jakakoliv delegace je vcelku jedno.
www.khl.ru/news/2010/3/5/26522.html
Prohlaseni je zcela jasne. Do 1.Dubna predlozit zaruky o financovani sve ucasti v soutezi.
Podle Hradce to ma byt 15mio EUR, coz je realna a strizliva suma se kterou se da hrat o ucast v Play-off. Napr. Dinamo Riga ma druhy nejmensi rozpocet v KHL cca 11.2mio EUR a je tak nejefektivnejsim klubem KHL, postupivsim uz druhym rokem do Play-off. Jen na okraj, nejbohatsi (nejrozmarilejsi) kluby KHL maji rozpocet 100mio EUR i vice. Kdyz se odprostite od dosti hlupych politickych a mafianskych predsudku, tak casem zjistite, ze to je pro Hradec a cesky hokej v celem obrovsky prinos, protoze zubar ze Svycarska jako manager hokejove evropske integrace obrovsky selhava.
8.3.2010 12:20
Petr - HK  (Guru +4)
RE: KHL v HK
Osobně bych chtěl, aby konečně v HK existoval sport na špičkové úrovni. Jestli to bude fotbal nebo hokej je celkem jedno, jsem fanouškem obou sportů.

Podporoval jsem nákup akcií hokejového klubu, z hlediska budoucnosti klubu to bylo nutností. Rád bych chodil i na KHL, ale obávám se, že to opravdu zlikviduje druhý klub, který bude nadále hrát 1. ligu. Nikdo na ně nebude chodit, těžko budou shánět sponzora (každý se raději zviditelní v mezinárodním měřítku KHL), navíc budou určitě vybrakovaným béčkem pro tým KHL. Druholigový hokej, který má v HK tradici, se tak může klidně během 2 sezón zlikvidovat. Raději bych byl pro postup, případně odkoupení extraligy, hrát nejvyšší soutěž ČR s jedním týmem, než hrát KHL a 1. ligu.
8.3.2010 15:45
JPA  (Pokročilý)
RE: KHL v HK
Samozřejmě že by případná KHL zlikvidovala "místní klub" - proč si myslíte, že je odevšud vypoklonkovali a celá Evropa se rozšíření KHL brání? I Hradec by sloužil jen k tomu, aby se to "někde" v ČR uchytilo, a pak by si (za rok či dva) ten svůj cirkus KHL přemístila do Prahy, kde jedině je to možné reálně hrát (02 aréna). To si všichni v republice uvědomují, kromě našich zlatých radních, ti už vidí:
a) jak se bude moci navýšit rozpočet přestavby Zimního stadionu (katastrofální situace s ABD - nebo si někdo myslí, že to co je tam uděláno má cenu daleko přes 200 mio co se tam utopilo?)
b)jak si tam budou hovět zadáčo ve "sky-boxech" (ve skutečnosti to co tam za ty prachy je nemá se sky-boxy - tak jak mají v moderní době fungovat - nic společného) a na rautech.
Zastupitelstvo nemělo nic podobného v programovém prohlášení, ve volebních slibech měla nejsilnější strana (mající pohodlnou nadpoloviční většinu), že pokud ji zvolíme, bude do roku 2010 první liga ve fotbale a extraliga v hokeji - v prostředí nových či zmodernozovaných arén, tak toho ať se drží a nezabývá se z dlouhodobého hlediska nereálnými věcmi.
jpa
8.3.2010 18:18
gagami2  (Nováček)
RE: KHL v HK
nějak nechápu, proč by se KHL mohla hrát v ČR jen v Praze? Kvůli zimáku? Když se podívám ty pastoušky, ve kterých se teď hraje, tak zimák v HK bude rozhodně patřit k tomu lepšímu co tam mají.
9.3.2010 11:03
Body  (Nováček)
RE: KHL v HK
Naprosto souhlasím. Pokud se tady uchytí KHL, zlikviduje současný hokejový klub, protože dvě hokejová mužstva s hlediska díváckého zázemí Hradec (ani vč.okolí) nemůže uživit. KHL v HK je vyloženě rizikový podnik, který může zcela zlikvidovat současný hokejový klub, jehož obnova bude v případě předčasného krachu projektu KHL v HK velice problematická. Radní by se na sklonku svého působení na radnici neměli pouštět do podobných dobrodružství a měli by se snažit dodržet své původní sliby, t.j.vybudování nového fotbalového stadionu a vytvoření podmínek pro účast v nejvyšších sportovních soutěžích, protože současný stav je v porovnání se srovnatelnými městy žalostný.
9.3.2010 11:04
Body  (Nováček)
RE: KHL v HK
Naprostý souhlas vyjadřuji s JPA
9.3.2010 16:23
Hradecak  (Nováček)
RE: KHL v HK
Z toho bych takovy strach nemel. V Hradci chodi na hokej velmi malo lidi. Ta tisicovka by prisla i tak. Vetsinou se jedna o ty same lidi, kteri na hradecky tym nedaji dopustit. Navic lev bude nejspise jezdit na nekolika zapasove snury po Rusku, tak treba lide vyuziji situace a navstivi i zapas prvni ligy. Co se muze stat dnesnimu tymu? ze prijde o sponzora? zadneho nema, dotuje ho mesto (rozhodne to v zadny obrat nevypada). Naopak se treba podari nejakeho ziskat, nebo alespon penize z pronajmu stadionu. Tim by se mestu ulevilo. Mimochodem KHL nejedna jen o ucasti v CR, ale i dalsich zemich. Druha nejlepsi hokejova souzet sveta. Pritom mesto do toho nemusi vlozit ani korunu. Nejen skvela propagace mesta, ale i fajn zabava pro Hradecaky.
10.3.2010 11:37
kennel  (Nováček)
RE: KHL v HK
..pokud nekdo nekoho vypoklonkoval, jak uvadite, tak by bylo fer uvest vam zname podrobnosti, pokud ovsem nejake mate.
Obecne je zname, ze KHL se snazi proniknout i do "mimosovetskeho" regionu a podporuje financne svou propagaci v zapadni, stredni a severni Evrope. Jako kazda komercni aktivita (opet bych vynechal politiku, protoze to presahuje tuto diskusi) se snazi expandovat a rozvijet sve aktivity a velikost trhu. Pokud budu sledovat fakta, tak pravdou zustava, ze vsechny hokejove evropske "mocnosti" spise vyckavaji v ocekavani "lepsich zitrku" a navratu Evropske ligy, jakmile pominou celosvetove financni problemy a podrazdenost investoru. Ten kdo dosel nejdale v rozvaze pristoupit ke KHL, aby nakonec odmitl byly Vary a nove AIK Stockholm. V pripade Varu se zde nebudu rozepisova, tak jak kazdy mel moznost tuto kauzu sledovat. U AIK je dulezite sdelit, ze vlastnici klubu (akcionari) pristoupeni ke KHL od sezony 10/11 v prvnim kole odhlasovali a byli prinuceni nepodporit tento krok ve druhem kole na natlak hokejoveho svazu, ktery s jejich ucasti nesouhlasil a byl by jim pozastavil nebo omezil svazovou financni podporu. Rozdil mezi pristoupivsi Rigou a Stockholmem je i ten, ze lotysska narodni soutez neni zamozrejme ani zdaleka tak kvalitni jako ta svedska a spickovi ci talentovani hraci nemeli jinou moznost nez zahranicni angazma, aby zmerili sve sily na svetove urovni. Takze tu byla i nezbytna spolecenska a sportovni podpora a bezezbytku i tradice. To mne take i utvrzuje v mem nazoru, ze pro chaby hradecky hokej, ktery i pres svuj regionalni vyznam nebyl zatim schopen privest investora, ktery by vytahl tym to hornich pater Extraligy, je timto dana moznost byt pro pripadne investori necim vyjimecnym a zaslouzit si jejich pozornost.
Pokud se nekdy doziju Hradce opet v Extralize, nebudu litovat, ale radeji bych si zajel do Pardubic na Extraligu a do Hradce na KHL :)
Pokud jde o stadiony at si kazdy udela obrazek sam, ani pycha ani stud by na miste nebyly, me osobne se HK stadion,a Hradec vubec, libi!
www.khl.ru/clubs/
10.3.2010 16:49
JPA  (Pokročilý)
RE: KHL v HK
Obecně je známé (podle vyjádření osob z managementu klubů v tisku), že to KHL zkoušela ( z extraligových celků minimálně v Praze, Karlových Varech, Č. Budějovicích, Liberci a Pardubicích než přistála u nás v Hradci...
Pokud se někdo domnívá že tato kauza nepoškodí prvoligový HC Lev, není co dodat, pokud není člověk slepý, musí vidět, že už to klub výrazně poškodilo v této sezóně. Jestli se nedaří sehnat sponzora pro hradecký klub, měl by se vyměnit management a nikoliv klub, toť můj skromný názor.
jpa
10.3.2010 18:09
kennel  (Nováček)
RE: KHL v HK
....pokud není člověk slepý, musí vidět, že už to klub výrazně poškodilo v této sezóně....

Dalo by se to uvest v nejakych cislech?
Dekuji
10.3.2010 19:02
JPA  (Pokročilý)
RE: KHL v HK
Čísla? Návštěvnost snad hovoří za vše...
jpa
10.3.2010 19:28
kennel  (Nováček)
RE: KHL v HK
..takze diky zprave v mediich o mozne ucasti HK v KHL v rocniku 10/11 zpusobila, ze je mene divaku na soucasnych zapasech ? Ma to byt tato logika ? Jaky je podle Vas podil prijmu ze vstupneho na celkovych vydajich klubu ?
11.3.2010 06:57
JPA  (Pokročilý)
RE: KHL v HK
Pane Kennele, vy toho o hradeckém hokeji asi moc nevíte(zřejmě jste nezaznamenal v této sezóně co se děje - kulantně řečeno nedisciplinovanost kádru, rozpolcenost až bojkot skalních fanoušků), nemá smysl se zde o tom pouštět do větších debat, mám hokej rád, a ve svých letech už vím, že čím víc se h.... rozmazává, tím víc smrdí.
jpa
11.3.2010 09:28
kennel  (Nováček)
RE: KHL v HK
..od toho jsou obecne diskuse, aby se clovek neco treba i dozvedel. Ale vidim, ze jsme ve slepe ulicce :)
12.3.2010 08:21
Korek  (Nováček)
RE: KHL v HK
Ano, bojkot skalních fanoušků byl (a je) kvůli některým rozporuplným zápasům, obecně míň lidí na hokej chodí s několika důvodů(žádné ambice do budoucna, cena vstupného atd..)...Pořád ale marně hledám souvislosti s blížícím se účinkováním HK v KHL?
13.3.2010 16:00
Petr - HK  (Guru +4)
semifinále s Ústím
V pátek jsem byl po dlouhé době na hokeji na semifinále s Ústím. Nutno přiznat, že soupeř byl minimálně o jednu třídu lepší. Absolutně nechápu, jak jsme mohli vyhrát. Brankář Vošvrda čaroval, zlikvidoval asi 10 samostatných nájezdů soupeře a další vyložené šance. Skoro to vypadalo, že výsledek byl předem domluvený, aby Hradec ještě v sobotu naplnil stadion a rozhodující duel se hrál v Ústí. Útočníci hostujícho týmu, jako by snad ani nechtěli dát gól. Školácké chyby hradeckých obránců byly velmi časté, mužstvo bylo bez jiskry, žádná paráda. Ani se nedivím, že přišla na semifinále trapná návštěva 2.750 diváků. Takže dnes očekávám jednoznačnou výhru Ústí a v dalším zápase na severu Čech konečné rozhodnutí o finalistovi. Pokud tomu bude jinak, budu rád, že se nepotvrdí má slova.
14.3.2010 13:35
BlackHK  (Nováček)
RE: semifinále s Ústím
Bohužel potvrdí, Hradec narozdíl od Ústí postoupit nechce, proto na hokej tady už ani nechodím.
15.3.2010 07:30
Korek  (Nováček)
RE: semifinále s Ústím
Alibisticky jste ukončil příspěvek ve stylu "Nebudu se zlobit,když to dopadne jinak"....To sedí....Jen s tím umělým prodlužováním serií je to taková pohádka,která neustále koluje mezi českým lidem....Ústí, které v případě postupu čeká dlouhá a těžká serie ve finále a případně baráž, jistě nebude chtít prodlužovat serii z Hradcem o další jeden,dva,tři zápasy kvůli nějaké koruně ze vstupného....To si myslíte, že jako Kysela předstoupí před kabinu a řekne jim, že dva zápasy vypustíme a doma zabereme:-))))....Asi jste toho moc nenasportoval v životě co?
17.3.2010 23:41
Petr - HK  (Guru +4)
RE: semifinále s Ústím
Pro Korka a Ondru:
Pánové, pokud jste viděli páteční 3.duel série (3:2 v prodl. pro HK), každý soudný divák musel uznat, že lepším týmem bylo Ústí a nezaslouženě prohrálo. Dlouho jsem neviděl v HK zápas, kde by byl soupeř o tolik lepší. Pokud jste sledovali předchozí utkání na severu Čech, bylo i v těchto zápasech jasné, kdo je favoritem. Ve svém příspěvku jsem pouze uvedl .“SKORO to vypadalo, že výsledek byl předem domluvený“. Pro svá tvrzení nemám žádné důkazy, nikoho neviním z korupce, byl to pouze můj pocit. Souhlasím, že Ústí nemá zájem na prodlužování série. Ale pokud jste někdy něco hráli, tak jistě víte, že oslava postupu před domácím publikem je podstatně sladší, než na stadionu hostů. Pod tímto dojmem MOŽNÁ Ústí páteční duel odehrálo tak, jak odehrálo. V sérii totiž nic nenasvědčovalo tomu, že by hradečtí hráči byli schopni nějakého odporu a že by měli síly na to, aby cestu do finále favoritovi zkomplikovali. Opakuji, jsem rád, že je série vyrovnanější a rád půjdu ve čtvrtek fandit Hradci.

Korku, mimochodem hrál jsem fotbal i hokej na docela slušné úrovni, vím o čem mluvím.
17.3.2010 19:20
ondra  (Nováček)
podezřelé výsledky
typické "čecháčkovství", když se mi něco nelíbí, tak je v tom hned korupce atd.

musím na druhou stranu přiznat, že zápas s chrudímí byl podezřelý, ale to souvisí s jinými než ekonomickými zaležitostmi, ač už pardubice nemají v hradeckém hokeji právně podíl, tak neustále je zřejmý jejich faktický vliv na fungování hokeje v celém regionu, v souvislosti s tím tým chrudimi je fakticky pardubickým béčkem, a proto zřejmě zafungovala záchraná brzda při sestupových starostech chrudimi a zápas se odehrál, tak jak se odehrál...

na druhou stranu silně pochybuji, že tým ústí (s ambicemi na postup do extraligy) se dohodl na umělém prodloužení série a rejžování peněz "nebohých" diváků za jeden domácí zápas navíc, vezměme v potaz, že by tomu tak bylo... v ústí příslo na 5. utkání 3.600 diváků, vstupné 80 kč, takže dostáváme 288.000 - prémie, pořadatelé a rozhodčí, můžem říct, že do klubové kasy přibude zhruba 150.000... což se mi zdá jako malicherná cifra oproti přibližně 50.000.000 rozpočtu klubu nemluvě o tom, že se hráči unaví a mají pak menší šanci zregenerovat na případné finále a baráž.



30.3.2010 12:28
Petr - HK  (Guru +4)
speciál o KHL z Lotyšska
Náhodou jsem narazil na zajímavý speciál KHL:
www.hradeckralove.org/noviny-a-novinky/18-brezna-2010
17.5.2010 23:08
Petr - HK  (Guru +4)
konec KHL v HK
ČTK dnes vydala zprávu, že z důvodu neprokázání dostatečných finančních garancí se KHL v Hradci hrát nebude. Můžeme tedy již pouze diskutovat, zda je to škoda nebo máme štěstí...
6.6.2010 21:19
bibisek  (Nováček)
RE: konec KHL v HK
Tak doufám,že ta KHL dopadne už jen kvůli Višňákoj na ty jeho 5letky už není nikdo zvědac ať si to dělá jen pro ty kteří ho ještě berou a nejsou nabažený jeho kecama:-((((a kdyby to nedopadlo(APK taky vše pro lidi a fanoušky)jak nám přejí apod(baráž)tak tleskám všem kteří se v tomto projektu angažovali(peníze apod)i v dnešní době to jde!"!Ale někdy holt to nestačí!!U nás vládne malý muž a rodinka a jsou spokojený s tím co je a hlavně malá domů nic víc:-(((měl by malý velký muž prodávat voňavky u Tesca opět to mu asi šlo a managera nechat jiným!!!Višňák hanba hokeje v HK!!
7.6.2010 19:22
bibisek  (Nováček)
KHL
Tak dneska aroganti z APK(Zbyněček a další)a svaz(Urban)zamítli žádost Hradce na KHL!Dalo se to čekat tito bafuňáři si jedem jen podle sebe a na druhý nekoukají:(((ačkoliv se tento projekt líbil většině lidí(budou i odpůrci)zajisté tak přesto smůla!!Já si přeji a asi nejen já aby Rusko řeklo DA a svaz i s APK ŠLI DOHÁ....!!
Všichni víme o čem to je(závist,nenávist apod)Zbyněček Hradec apod!!Jedna věc mě z těch článků rozesmála,že se nebrání dalšímu jednání,ale až za rok to už nic vadit co vadí nyní nebude???:))))))podivné ne??A APK ten soubor extraligistů o tom ani nemluvím s jakou pompou vyhlásili 4týmovou baráž:-)))stejně to je nefér a oni to vědí(přímo padat a postupovat)jako to je ve většině sportů,ale holt hokej je asi extra u těhlech páníčků:-))))Ještě mě dovolte dvě poznámky proč volejbalovému svazu a basketbalovému a týmům nevadí,že budou hrát Nymburk a Prostějov v jiné lize a soutěži???Že by to bylo o jednání a lidech??Každý asi ví,že to bude přínos ne???Ale hokej páni no raděj no comment!!!A nakonec prý Zbyněček plakal u Šulce,že si Hradec dovolil oslovit či lanařit hráče:-)))))směšné i on je manager a ví jak to funguje!!!Tak na závěr ať žije APK A SVAZ VŠE PRO FANOUŠKY A LIDI!!!
9.6.2010 16:44
Petr - HK  (Guru +4)
KHL v HK letos nebude
Vedení KHL účast Hradce zamítlo, hlavní důvodem je nesouhlas ČSLH. Budeme v poklidu chodit na náš starej dobrej Hradec :-)
14.6.2010 15:30
bibisek  (Nováček)
Manager HK
Tak po dlouhé době pan Višňák vylezl z ulity,ale až poté co zjistil,že nebude KHL!!!Klasika a jeho výborný článek-opět výsměch hrsce lidí,která ho ještě neprokoukla:-((((zasmál jsem se hlavně tomu ohledně financí:-((((velmi těžké sehnat peníze(ano když se proto nic nedělá a nejsou cíle)prostě opět mě GM přesvědčil,že je muž na svém místě:-((((jen místečko a nic víc,spokojenost s tím co je apod!!!Jen doufám,že tady nebude do nekonečna když město chtělo tady kvalitu(KHL)tak doufám,že to časem pochopí a GM taday nebude(už aby to bylo)!!!!VIVA GM!!!!
28.6.2010 20:35
bibisek  (Nováček)
APK A SVAZ
že nehlasoval náš Románek pro rožšířenou baráž mně ani u něj nepřekvapuje,ale APK opět ukázala kdo vládne hokeji a Svaz z Urbanem a Králem jen poslouchají:-((((K Ústí a Chomutovu,jasně nejlepší týmy a nedivím se ,že jsou zklanáni!!
Ústí mám rád a nejsem škodolibý,ale Kyseloj to trochu přeju jak on nám přál KHL
(Aspoň pochopil co jsou zač ty pánové)!!!
Jinak náš manager VIVA jsem rád,že ho tady máme:-))))ironie!!!
13.7.2010 11:39
bibisek  (Nováček)
manager
Tak kdypak bude soudný náš velký malý muž a odtáhne i se svým synkem od válu???Peněz čím dál míň(kecy,že je krize apod)už nikoho nezajímají,nedavájí hráčům prachy,a na nikoho nemají a hrát jen s mládím to opravdu nejde:-(((A mladý arogant Višňák ten ty peníze má uplně za...... A jeho tatík to samé,permice jdou na dračku a posily máme taky prostě nádhera!!!Už by s tím město mělo něco udělat!!!!JE TO SMUTNÉ A OSTUDA A HANBA VIŠŃÁK VEN!!!!
14.7.2010 08:14
Petr - HK  (Guru +4)
zase výkřik do tmy
Jako hradečáka mě pobavilo, že HC Lev Hradec Králové zvažuje hrát ve slovenském Popradu. Tam určitě budu jezdit :-)

Myslím, že by to už neměli lámat přes koleno a spíše vše připravit na další sezónu, aby se hrálo v Hradci, aby byli smluvně zajištěni kvalitní hráči, sponzoři, připravena dokumentace pro jistý vstup do KHL.
16.7.2010 19:29
korbel (neregistrovaný)
koule
tak že višnak oba ,apk,zmrdovice,a ty hovada trouba ,bublix,hlavoun .atd. koule na krk a labe
25.8.2010 12:07
Korek  (Nováček)
RE: koule
A copak seš ty za kretenka?
16.7.2010 21:40
Petr - HK  (Guru +4)
16.7.2010 23:25
STDM  (Nováček +1)
RE: Hradec skutečně v Popradu
Dnes to hlásili i v televizních novinách. Slováci budou chodit na Hradec a my si o zápasech maximálně počteme v tisku. Poprad je přeci jen trochu z ruky.
17.7.2010 10:05
PetrW  (Nováček)
RE: Hradec skutečně v Popradu
Jestli budou hrát v Popradu, rozumím tomu dobře že se zvyšující vzdáleností klesá i riziko, že vyčůránkové z klubu budou nějakým způsobem dojit městský rozpočet?
Stačí že tady máme přiblblé čutálisty a kvůli ožralým dobytkům, kteří se chodí vyřvat na tribuny se zavírá uprostřed letních veder koupaliště.
17.7.2010 13:01
STDM  (Nováček +1)
RE: Hradec skutečně v Popradu
Ne každý fanoušek je ožralý dobytek. A těch 300 milionů na KHL snad nebylo vydojeno z městského rozpočtu. Jestliže se vrcholový sport hraje v kdejakém menším městě, proč by se nemohl hrát v Hradci. Myslím, že slušných fanoušků by přišlo dost.
17.7.2010 17:27
PetrW  (Nováček)
RE: Hradec skutečně v Popradu
"Jestliže se vrcholový sport hraje v kdejakém menším městě, proč by se nemohl hrát v Hradci."... není holt nad pádný argument, že?

Vysvětlete mi na základě čeho usuzujete, že město má v "popisu práce" se angažovat v profi sportu, když soukromá sféra zjevně má dostatek soudnosti aby do toho nešla? Nemluvě o zhruba desítkách a stovkách potřebných projektů, které by zasloužily pozornost spíš než fotbal.
Buď se měl najít nějaký další blázen jako Voda, který by v čutálistech utopil stamilióny (i když kdyby za ty peníze které šly luftem postavil kliniku jistě by se zapsal do dějin Hradce natrvalo a podstatně pozitivněji) a nebo by prostě korupční divadlo zvané fotbal v HK prostě nebyl.
17.7.2010 17:50
STDM  (Nováček +1)
RE: Hradec skutečně v Popradu
Téma od hokeje odvracíte k fotbalu, ale budiž. Nepsal jsem, že by Město mělo platit fotbal. Bez peněz to samozřejmě nejde a sponzorů (podle vás bláznů) je třeba. A jestli sponzor své peníze investuje do fotbalu nebo jinám, je to jeho věc. Určitě není lehké peníze (sponzory) sehnat. Je to starost všech klubů nejen u nás. Přesto, že je vám hradecký fotbal trnem v oku, já si myslím, že první liga by se u nás hrát měla. Fotbalistům přeji zdařilý vstup v dnešním zápase se Spartou.
17.7.2010 21:10
PetrW  (Nováček)
RE: Hradec skutečně v Popradu
www.novinky.cz/krimi/206214-spartansti-chuligani-v...

Co dodat...
17.7.2010 21:16
PetrW  (Nováček)
RE: Hradec skutečně v Popradu
Vy jste ale neodpověděl na moji řečnickou otázku a to zda HK má vůbec VLASTNIT prvoligový klub za každou cenu a utápět v něm veřejné prostředky pokud se soukromý zdroj peněz nenajde?
Já tvrdím že rozhodně ne, ostatně "blahodárné" důsledky řádění fotbalové lůzy na sebe nenechaly dlouho čekat, viz. odkaz výše. Účet samozřejmě zatáhne město, resp. daňový poplatník.
18.7.2010 00:20
STDM  (Nováček +1)
RE: Hradec skutečně v Popradu
Otázku, zda má město vlastnit klub, pokládáte až nyní. Proč by nakonec nemohlo. Otázka by však spíš mohla znít, kolik by mohlo si dovolit nebo mělo do fotbalu město dávat. Bez sponzorů to určitě nepůjde, stranou by město stát taky nemuselo. Ten fotbal se hraje v Hradci a pro lidi, pro někoho je zábavou (dnes mohlo přijít k 6 tisícům lidí).
A co s výtržníky? Myslím, že policie si s nimi dnes poradila dobře. Chápu vás, že k fotbalu moc vřelý vztah nemáte. Máte zase jiné zájmy. Já měl dnes velkou radost. V tak dobrý vstup do nového ročníku ligy jsem nedoufal. 2:1 se Spartou je skvělé. Dobrou noc.




18.7.2010 14:35
PetrW  (Nováček)
RE: Hradec skutečně v Popradu
Otázka na to zda má nebo nemá město vlastnit klub padla již dříve jako odpověď na vaši infantilní argumentaci, že jinde se tzv. "vrcholový" sport hraje tak proč ne v HK. Vzhledem ke stavu veřejných rozpočtů je jakákoli částka vyšší než 0 příliš.
Proti fotbalu jako sportu nic nemám. Fenomén profesionálního fotbalu naopak u mne vyvolává div ne alergickou reakci.
Ano, mám jiné zájmy a možná vás překvapí že u žádné z mých volnočasových aktivit kterých se účastním nedochází k pravidelné destrukci veřejného majetku ani nevyžaduje eskortu desítek policejních těžkooděnců. Řešení by bylo, aby se před zápasem na radnici skládala kauce 1-2 milióny ze které by se sanovaly následky řádění fotbalové lůzy. Jenže to by z logického důvodu nesmělo město klub vlastnit, pak by se peníze jen přelévaly z jedné kasičky do druhé.
18.7.2010 15:48
STDM  (Nováček +1)
RE: Hradec skutečně v Popradu
Co by mělo město dotovat, co stavět atd bude asi věčná otázka a skupiny lidí se na ni nejspíš neshodnou.
Například Most před pár lety sponzorovala hlavně KIA. Přeji hradeckým fotbalistům sponzory, aby se v Hradci liga zachovala. Myslím, že i město by určitou částkou, např.5-8 milionů za rok mohlo přispět (snad by to nebylo to vaše dojení).
Ta kauce by mohl být dobrý nápad, jen nevím, jak by byla uvedena do reality. Nejsem pro, aby vandalství jedněch hradili druzí Proto tleskám včerejšímu profesionálnímu zásahu policie a doufám, že se z těch rádobyfandů podaří dostat alespoň část peněz za způsobenou škodu.
Pane Petře W, já váš názor respektuji, i když se v zásadním asi neshodneme. Navrhuji naši diskuzi ohledně fotbalu ukončit. Jednak se zde diskutuje na téma hokej a druhak, diskuze o hradeckém fotbalu jsou ve stylu "káčo kolem". Jsou na něj rozdílné názory a každý si tvrdí tu svoji muziku. Přeji pěkný den.
19.7.2010 09:14
gagami2  (Nováček)
RE: Hradec skutečně v Popradu
1. Ona KHL v HK by právě našemu městu nejspíše rozpočtově velmi ulevila, neboť HCHK které je neskutečně dotované městem a má naprosto neschopný management by se stěhovalo logicky jinam, a KHL je celá hrazena z peněz sponzorů.
2. I tady je Váš argument naprosto mimo, protože nejproblémovější fans jsou z vybraných lokalit ČR, ať už ve fotbalu, či hokeji, a dost pochybuji o jejich příletu z Omsku, Moskvy a podobně. Tedy naprostý klídek.

Navíc by se zde hrál hokej, který se v HK nikdy nehrál, což ale Vám jako vzhledem k příspěvkům naprosto nesportovnímu člověku nejspíše nic neříká.
19.7.2010 15:09
PetrW  (Nováček)
RE: Hradec skutečně v Popradu
Pokud vaším nazíráním je "nesportovní" ten kdo místo toho, aby se z tribuny zbrocen pivem zajíkal dojetím nad tím jak jsme zase "my" jednou vyhráli raději sedne na kolo, jde jezdit na inlajny nebo si zahraje tenis, pak se tedy rád přiznám že jsem "nesportovní" až až.
23.7.2010 12:26
Lvíček  (Nováček)
RE: Hradec skutečně v Popradu
Jseš naprostej demagog a chudák.Klub Lev HK neměl s pokladnou města nic společného.Město přitom léta platí potěmkinovu vesnici HC Višňákov a to ti vůbec nevadí??? A na druhé straně co taková věc jakou je prezentace města a tím zvýšená navštěvnost i příjem pro městskou kasu (samozřejmě i pro Atol a pod.).Nebo je tvým snem tu naši maloměstskou vesnici totálně pohřbít? Co mi řekneš k tomu že např. koupání pro jednoho na novém brouzdálku stálo cca 300 tis. Kč a k tomu další dlouhodobé dotace?
22.7.2010 19:04
korbel (neregistrovaný)
koule
višnak hrdina vše děla pro hk a dělat bude je to borec .hrdina.a krasny člověk
22.7.2010 19:22
bibisek  (Nováček)
Višňák
Velký muž se opět probral a odpovídal na otázky,ale opět nezklamal a je to o ničem:-((((prostě tenhle člověk je nezmar a asi sám neodejde je sám se sebou spokojen,ale vidí to jen on a nikdo jiný holt jeho family potřebuje zabezpečit hlavně mladý Višńák:-(((ale stejně v koutku duše doufám,že přij¨me lukrativní nabídku jinde jak psal a toto místo nechá už někomu lepšímu a schopnějšímu!!!!!!
Pane Višňák opravdu už jděte děkujeme!!!
23.7.2010 12:44
Lvíček  (Nováček)
bohužel
Bohužel je zde spousta pravdivých tvrzení o hradeckém hokeji no situace je ještě daleko horší.Kasa je prázdná - schopnost GM ji naplnit je nulová (tedy ve skutečnosti je vlastně mínusová) - i pro město se stane hokej naprosto nezajímavým (1.fotbal pújde nahoru a 2.hokej půjde tak kam ho GM zcela nepochybně vede).Nějaké pětiletky (plány do 5-ti let extraliga :-))) jak píše Radek Vencl na fóru jsou jenom cárama pochc.. papíru.Nejsou prachy a nejsou hráči.Co tedy je??? Jedinou jistotu má hradecký hokej a tou je? Ano - onen zkušený tandem.A jestli si někdo myslí že stárnoucí osa (Roubík, Kadlec, Koudy i když je mám moc rád) a pár dětí k tomu přitáhne sponzory, diváky a udělá nějaký výsledek tak je naprostý ..... bohužel
28.7.2010 14:08
korbel (neregistrovaný)
višnak
tak mě to ser.čim dal vic uplně ho musime bojkotovat škoda khl
29.7.2010 07:43
Petr - HK  (Guru +4)
v Popradu se hrát KHL taky nebude
Ta snaha hrát KHL kdekoli a s kýmkoli za každou cenu je už trapná.
29.7.2010 19:00
bibisek  (Nováček)
Višňák
Višňák ať už opravdu jde někam než bude pozdě a hokej tady krachne,ale jemu to neva on se hlavně zabezpečit sám a rodinku:-(((voňavkama to nesvedl tak aspoň hokejem,modlím se a ¨že to nedělám často aby přijmul tu nějakou nabídku a šel jinam:-((((KHL škoda i když hafo lidí se umí jen smát apod a nic neuzná co dokázalo vedení KHL(Ota)svazy to pochopí později já už být Otou do toho nejdu astejně to nikdo neocení!!!Kéž by došel za velikána k nám to věřím,že by ty 5letky opravdu byli a možná i něco navíc!!!!
Višňák ven a KHL škoda toť můj názor hokeji zdar snad někdy bez Višňáka
29.7.2010 20:43
korbel (neregistrovaný)
višnak
ten je nesmrtelny je vubec nejaka možnost jak ho vyhodit teda oba
26.1.2011 06:37
Petr - HK  (Guru +4)
Roubík odchází do Ústí
Kapitán Roubík bude chybět, na druhou stranu potom, co si v Hradci uhrál, mu přeju, aby si alepoň jednou užil finále 1. ligy a potom třeba extraligu. S Hradcem by toho asi nedosáhl.
2.2.2011 12:44
Korek  (Nováček)
Protest fanoušků o dopis primátorovi
Fanclub hradeckých hokejistů pořádá protestní akci při zápase s Jihlavou. Více na www.fanclubhchk2007.cz
Dále zaslal otevřený dopis panu primátorovi - více v článku na
hradec.idnes.cz/clanek.asp?c=A110202_094449_hok_1l...

Přijďte všichni,komu není jedno,jak se ten hokej v HK ne-vede
9.5.2013 12:22
Jonáš  (Nováček)
RE: Protest fanoušků o dopis primátorovi
Možná je na čase oživit toto téma a možná bude brzy hradecký fanclub psát další protest primátorovi. Proč? Těsné proklouznutí A teamu do play off po neuspokojivých výsledcích a dlouhodobě nekoukatelný hokej bez náznaku kombinace?

Nové vedení klubu v čele se staronovým kapitánem Soukupem, které není schopno dostatečně provoz klubu finančně zabezpečit, tak aby si mohl dovolit zkušené hráče a trenéry či případně udělat něco navíc pro tu hrstku fanoušků, která na hokej ještě chodí.

Neustálé poukazování na problémy se stadionem, které jsou v podstatě jenom výmluvy. Marketingové oddělení není schopno sehnat prachy a klub na jejich platy prachy sehnat musí?
12.6.2013 21:22
Jaroslav Fišer  (Administrátor)
Ledy se hnuly
podle všeho se opravdu HC Mountfield bude stěhovat z Českých Budějovic do HK. Více informací zde:
zpravy.hradeckralove.cz/hokejova-extraliga-pujde-t...

pod článkem je i anketa, ve které se tážeme, zda si myslíte, že stěhování extraligy do Hradce bude pro hradecký hokej přínosem.

Vložit nový komentář

K tomuto fóru mohou příspívat jen přihlášení uživatelé.
Přihlásit nebo registrovat.

Mohlo by se hodit
Doporučujeme