Je Hradec Králové opravdu nejlepší místo pro život?

Nejlépe hodnocený příspěvěk ▼
20.3.2014 15:47
otto (Nováček +0)
RE: obchody
ale paní Evo, prosím Vás, informujte se trochu, než se začnete odkazovat na doby minulé. Je až děsivé, jak lidé rychle zapomínají na zvěrstva, která se děla a z nedostatků si jsou schopni dělat srandu a opomíjet je, jelikož je mnohem jednodušší svádět vinu vlastních nezdarů na aktuální dobu, než si přiznat lenost a neschopnost něco za těch 25 let změnit.
za 1. nikdo Vás do těchto Albertů nenutí chodit nakupovat.v okolí máte volbu např Kubík, Lidl, Tesco a pokud se dopravujete na nákupy až do eurocentra není přeci problém zdolat pro kvalitní nákup celý hradec.
2. stěžujete si na Polské maso. a)co je na něm špatného? b)nutí Vás ho někdo kupovat? c)nutí Vás někdo jíst maso?.dříve jste div neutrhli ruce řezníkoj pro vnitřnosti a teď je Vám kejta každý den málo ... poloprázdné regály nejsou.jedná se pouze o Váš dojem způsobený nenažraností. pamatujete snad takové množství obchodů a regálů v nich před 89?a o množství sortimentu ve kterém se můžete přehrabovat nemluvě a tím se dostávám k bodu tři
3. vadí Vám fronty. zkusila jste někdy zajít k pekaři pro extra vypečené rohlíčky poté k zelináři pro nějaké ty vitamíny a vlákninu v podobě ovoce a zeleniny a do masny pro kus toho bůčku a jitrnce, blížící se k domovu ještě do drogerie pro pár drobností na ksicht a podpaží aby se na Vás okolí vydrželo koukat a čuchat a do lahůdek pro nějakou dobrotu pro starýho po večeři?..už jenom absolvování této výpravy bude zřejmě časově náročná a ty fronty se ve výsledku sečtou do tak trojnásobné oproti obchoďáku, nebo ne? protože pokud ne, tak nebylo by opravdu lepší si to takhle hezky projít a opravdu vědět, co kupujete a nemuset pak nadávat? převzít trochu odpovědnosti a nevymlouvat se jen na špatné obchody?...v Hradci je naštěstí spousta možností, jen to chce asi občas vystrčit hlavu z tý asfaltový džungle mezi Brněnskou a Duranem ;)
a na závěr abych Vás trochu potěšil.celý ten sloh jsem si mohl odpustit a rovnou Vám sdělit, že již delší dobu je rozjetý projekt na výstavbu domu služeb a obchodu přímo proti Duranu a zastávce podzámčí na tom travnatém plácku. Jelikož se ale jedná o projekt, který není financován ze státních peněz, jako tomu bylo u všeho dříve, potřebuje mít jeho investor jistotu v návratnosti investice a ta jde zajistit až ve chvíli plné využitelnosti objektu, která je závislá na osídlení oblasti ;) pokud máte zájem zlepšit situaci s obchody v dané oblasti, můžete si už nyní koupit obchůdek v tomto zatím neexistujícím domě..internet je plný nabídek.
zobrazit | souhlasím (+2) | nesouhlasím (-0)
Nejhůře hodnocený příspěvěk ▼
20.3.2014 10:35
Eva (Pokročilý +6)
obchody
Ráda bych věděla, proč magistrát prodal /nebo pronajal / na Mor. Před. 3 prodejny Albertu. Není tu žádná konkurence, úroveň jde od desíti k pěti.Polské maso, poloprázdné regály, fronta u pokladen, nezájem. Ještě horší je to v Třebši a v okolí Duranu - tam není prodejna žádná. To nešlo podmínit další výstavbu bytových domů tím, že zde bude i alespoň minimální vybavenost? Myslí vůbec při tom povolování někdo? Ne že bych fandila minulém režimu, ale dříve byla vybavenost k každém okrsku. Hrozné je i to, že Spaar převezme opět Albert. zobrazit | souhlasím (+1) | nesouhlasím (-2)

Příspěvky ve fóru (poslední týden)

Přidat komentář


Ve vybraném datu nebyl vložen k článku žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli.

Vložit nový komentář

K tomuto fóru mohou příspívat jen přihlášení uživatelé.
Přihlásit nebo registrovat.

Mohlo by se hodit
Doporučujeme