Je rozdíl mezi tím znát cestu a jít po ní...

Příspěvky ve fóru

Přidat komentář
6.4.2006 00:00
Bohumír Prokop (neregistrovaný)
Je rozdíl mezi tím znát cestu a jít po ní...
Drazí přispěvatelé HKfóra,
prosím, zamyslete se nad tím, co skutečně sledujete, co a z jakých důvodů nebo pohnutek Vás zajímá, co skutečně chcete ke konkrétní problematice říci, či na co se chcete zeptat, koho chcete oslovit a zda mu jste schopni (ochotni) odpovědět, to vše pod vlastním jménem a s vlastní odpovědností.Myslím, ze toto byl záměr iniciátorů FÓRA, vím, že takto je to běžné jinde v civilizovaném světě a vím, že je to i zájem VÁŠ! NENECHTE ZLOBU, NENÁVIST ANI HLOUPOST, ABY CLOUMALA VAŠÍM MAJESTÁTEM. Smyslem života je přeci tvořit, a nenechme se odradit typicky českým úslovím o tom, že každý dobrý čin bude po zásluze potrestán. S pozdravem JARU VTŘÍC BP.
7.4.2006 23:00
Plaváček  (Nováček)
RE: Je rozdíl mezi tím znát cestu a jít po ní...
Bohumíre, lidé, kteří sem píší, jsou většinou z nějakého důvodu rozzlobení a chtějí se svěřit jiným. Vy jste zřejmě neměl nikdy zápornou zkušenost s našimi zastupiteli, magistrátem, úředníky, a dalšími orgány. Pokud byste takovou zkušenost měl, jistě byste se nedivil, proč sem lidé píší.
3.7.2006 21:30
Xaver  (Profesionál +11)
RE: Je rozdíl mezi tím znát cestu a jít po ní...
Jo jo...třeba v ohnivém červenci zvítězí láska nad nenávistí a chytrost nad hloupostí? Tipuji, že zvítězí leda tak vychcanost. Alespoň teď psí výkaly rychle vyschnou, mám rád léto. Úsměvný den :-)
15.8.2006 13:56
Matej JR  (Nováček +1)
2xaver
když v lednu bylo -20, tak zase rychle zmrzla :-)

Vložit nový komentář

K tomuto fóru mohou příspívat jen přihlášení uživatelé.
Přihlásit nebo registrovat.

Mohlo by se hodit
Doporučujeme