Kácení topolů v Labské kotlině

Příspěvky ve fóru

Přidat komentář
19.3.2007 00:00
Linden (neregistrovaný)
Kácení topolů v Labské kotlině
Zajímali by mě názory na kácení topolů v Labské kotlině, popřípadě třeba i nějaké zprávy o nové výsadbě apod.
Minulý týden jsem po 14 dnech přijel do HK a nestačil jsem se divit,co se to v LaKo děje.Bude to tu vypadat hrozně,jako na nějakém normálním sídlišti,když už ty řady domů nebudou utopeny mezi stromy,ale na druhou stranu chápu,že stromy už byly staré a ohrožovali majetek i životy.
19.3.2007 19:03
X Y  (Pokročilý +4)
RE: Kácení topolů v Labské kotlině
Pokud se kácí s rozmyslem a zase se vysazují mladé a zdravé stromy tak je to jen dobře. Když se podíváte do části Nerudovy ulice tak tam je to dostatečně názorné.
5.7.2007 19:40
Ales  (Nováček)
RE: Kácení topolů v Labské kotlině
no ja nevim ... kdyz skacej stoletej strom a zasedej misto nej novej,tak je to dost divny ... stejne uz tady nikdo nebude,nez ten strom vyroste a bude jako ten pred nim ... podle me by se meli stromy kacet,jen kdyz je to nutny,treba kdyz je napadne naka nemoc bo tak neco ...
6.7.2007 00:49
Linden  (Nováček)
topoly
ja myslim, ze ty topoly byly uz v dost spatnym stavu. pred rokem nam jeden spadnul za barakem a jen tak tak, ze nesel do oken atd. a kdyz se podivate na ty kmeny, co po nich zbyly, teda na ty kmeny, co jeste zbyly:,), tak jsou zevnitr dost vyzrany. ale de spis o to, ze se misto nich zatim jako teda nic nevysadilo, natoz novy topoly, ktery byly krasny a delaly Labskou takovou jaka byla tzn. hezci nez ted....

Vložit nový komentář

K tomuto fóru mohou příspívat jen přihlášení uživatelé.
Přihlásit nebo registrovat.

Mohlo by se hodit
Doporučujeme