Kde jsou ty chemie? Nebo jde o prachy ? TAHAJ NAS ZA NOS (Libčany)

Příspěvky ve fóru

Přidat komentář
23.11.2006 00:00
milhaushk (neregistrovaný)
Kde jsou ty chemie? Nebo jde o prachy ? TAHAJ NAS ZA NOS (Libčany)
Ahoj lidičky tak uběhlo cca 8 měsíců od vpádu Policie ČR a Dekonty do Libčan u Hradce Králové.
Tak se tedy ptám kde jsou ty jedy a chemické továrny jak někteří tvrdily ? Kde je to nebezpečí ? Koukal jsem na to místo teď a co tam je ? Všechno je neustále stejné odvezlo se kolik dva kontejnery nebo tři a to za 8 měsíců !!!!! Proboha co tam ta deconta dělá? za 22 miliónů???? a to chce dalších 15 mil. Kde to jsme vypadá to že z nás někdo dělá pěkný blbce a mi to všechno zaplatíme. Jak je teda možný že Policie přijela na místo už i s decontou kde je výběrové řízení na firmu co bude likvidovat? Tak mě zaráží jak je možný že tam jely rovnou ? Jestli to opravdu není msta podnikatelů? Jaký máte postřehy .
24.11.2006 20:56
X Y  (Pokročilý +4)
RE: Kde jsou ty chemie? Nebo jde o prachy ? TAHAJ NAS ZA NOS (Libčany)
Nechápu co sleduješ tímhle příspěvkem. Víc by ti mělo vadit, že vůbec taková skládka vznikla, a ne to, že se likviduje. Myslím, že málokdo, a zřejmě ani ty ne, dokáže odhadnout skutečné náklady na likvidaci nebezpečného odpadu. Ty by si zřejmě peníze v klidu shrábnul a odpad by si vyvezl za venici na pole. Pokud máš bezpečný a levnější způsob likvidace odpadu, měl ses přihlásit. Tohle jsou jenom hodně hloupé řeči, bez reálného podkladu. Pokud vím tak nedávno odvezli tři kontejnery a už předtím jeli nejméně 2 x. Ono není tak jednoduché zlikvidovat nelegální skládku různě nebezpečného odpadu, jak se mnohým zdá. Můžeš uvést co a jak jsi spočítal ? K číslům uveď zdroj informací, jinak jsou to opět nic neříkající údaje.
24.11.2006 04:34
milhaushk  (Nováček)
Počty
Když to vezmu že podle zpráv tam je 200t odpadu a laicky to spočítám podle cen které se za likvidaci počítají průměrem v životě se nedostanu na částku 22mil korun. Docela mě to štve je to tahání peněz z lidí jen proto že nějaký trouba si chce přivydělat na státních zakázkách ostatně není to jediná zakázka která se tu děje.
24.11.2006 21:21
milhaushk  (Nováček)
Kde jsou ty chemie? Nebo jde o prachy ? TAHAJ NAS ZA NOS (Libčany)
No je to jednoduchý. Jednak mám zdroj z policie ČR a jednak mám možnost nahlížet do účetnictví dané firmy snog. To jsou dva dosti podstatné a věrohodné zdroje. Klidně bych se přihlásil do výběrového řízení ,ale to by muselo nějaké proběhnout. To je zaprvé a zadruhé podle skutečnostní které jsem viděl na místě a které sedí podle dokumentace odpadu co tam je se v kostce jedná o firmu která nakládala s nebezpečným odpadem to je fakt povolení měla a za křivé nařčení čeká TV .... soud to je druhý fakt další co je tak firma porušila skladovací podmínky a množství povolené to porušení je cca o 50 - 80 tun. Takže nelegální sklad je pouze fraška našich médií a volební tahy. Podívejte se do Chvaletic tam je cca stejné množství daleko horší chemie a dokonce i zbraně co jsem slyšel od policie a takové finanční částky se neplýtvají. V kostce ně štve ať už firma snog udělala cokoliv tak za to zaplatíme my daňový poplatníci můžete se klidně jet podívat jak pracuje Deconta a jak pracují ve Chvaleticích a na jiných skládkách kde Deconta není uvidíte ohromný rozdíl.
24.11.2006 21:56
X Y  (Pokročilý +4)
RE: Kde jsou ty chemie? Nebo jde o prachy ? TAHAJ NAS ZA NOS (Libčany)
Tak co s tím budeš dělat ? Necháš si to pro sebe, podáš nějaké oznámení k prošetření nebo ..., a nebo sis tady jenom vylil srdíčko ??
Pro hlasování musíte být přihlášen(a)! Přihlásit se zde

Vložit nový komentář

K tomuto fóru mohou příspívat jen přihlášení uživatelé.
Přihlásit nebo registrovat.

Mohlo by se hodit
Doporučujeme