Komunální volby v Hradci Králové 2018

Toto diskuzní fórum bylo vytvořeno za účelem možnosti prezentace jednotlivých politických subjektům ucházejících se o přízeň královéhradeckých voličů v komunálních volbách 2018.
Pravidla:
1/ fórum je otevřeno všem subjektům napříč politickým spektrem. Na těchto stránkách tak mohou představit své názory, vize, volební program či pozvánky na jednotlivé akce.
2/ diskuze je moderovaná. Provozovatel fóra si vyhrazuje právo zasáhnout do diskuze, a to zejména v případech, kdy dojde k porušování zákona a nebo k porušování základních pravidel slušného chování. Pamatujte prosím, že diskutovat se dá i bez vulgarit a urážek svých oponentů. Stejně tak budou mazány příspěvky, které vykazují prvky komentářového spamu, tzn. např. příspěvky mimo téma, které odkazují na komerční produkty apod.
Naším cílem je do diskuzního fóra zasahovat co nejméně, nejlépe vůbec.
3/ pro zapojení do diskuze je vyžadována jednoduchá registrace přes email. Poskytnuté údaje nebudou nijak využity pro komerční účely, každý uživatel má navíc možnost registraci zrušit a požádat o výmaz osobních údajů. Na email bude doručováno pouze upozornění na reakce v daném vlákně. Toto upozornění je možné vypnout.
4/ žádáme politické subjetky, které se do diskuze zapojí, aby se ke své identitě v příspěvcích oficiálně přihlásili
5/ žádáme jednotlivé kandidáty, kteří se do diskuze zapojí, aby u svých příspěvků  uváděli své jméno a příjmení a také politický subjekt, za který kandidují.

děkujeme za dodržování pravidel slušné a konstruktivní diskuze
tým www.hradeckralove.cz

Nejlépe hodnocený příspěvěk ▼
29.8.2018 14:35
Jana Frö. (Nováček +0)
RE: Vždyť není koho volit
Dobrý den, s mnohým, co píšete, musím souhlasit. Na druhou stranu si ty subjekty určitě zaslouží zhodnotit na základě aktuálního personálního obsazení. Výhodou v komunálních volbách je, že tak jde i volit, ale obecně v komunálu je to hodně prostě o konkrétních lidech. Jsem lídr kandidátky ČSSD, v komunálu jsem doposud nebyla, mám výhodu i nevýhodu, nemůžou být se mnou spojovány dosavadní věci na městě, na druhou stranu musím lidem prokázat, že jsem kompetentní ucházet se o jejich důveru. Jsem odhodlaná do toho jít, protože jsem přesvědčená, že to co říkáme v programu, je pro město potřebné a já jsem schopná se o to zasadit na maximum.
Jana Fröhlichová, kandidátka za ČSSD
zobrazit | souhlasím (+4) | nesouhlasím (-1)
Nejhůře hodnocený příspěvěk ▼
28.8.2018 23:59
BigFish (Nováček +0)
Vždyť není koho volit
Zase to bude volba nejmenšího zla, normální člověk si nevybere.
Když vynechám komunisty a Okamurovce, tak zbývá 11 subjektů. Dále vyřadíme sektu Andreje Babiše ANO. Jestli i v komunálu používají tudle provařenou samolepku, tak s nimi nemohu počítat, i kdybych těm lidem v hradci věřil. sory jako ;-).
Samozřejmě nemůžu už volit nikoho ze stávající koalice, kteří za poslední dvě období vůbec nic nepředvedli, jen slibovali, ale není ani stadion, ani benešovka, ani mileta. Co vlastně dokázali?? Takže padá HDK, Koalice pro Hradec, ČSSD, TOPka a Slušná politika v Hradci pod vedením politického turisty Vedlicha, který opouští jako krysa potápějící se loď TOP 09.
Zbývá pět subjektů. Piráty neznám až na p. Dohnala. A děkuju, toho fakt nechci. I když možná bych mu přál, aby konečně tenhle křikloun dostal funkci. Je chytrej jak rádio, rozumí dopravě, stavebnictví a ekonomice. Jára Cimrman hadr. Jenomže Cimrman aspoň vynalezl dvoudílné plavky, ale Dohnal leda prd.
Další na řadě je ODS. Ta je provařená stejně HDK, svatá trojce Divíšek, Vlasák a Soukup toho napáchala víc než dost. Bůh s námi. Nahradit je má Moravec. Nic o něm nevím, jen to, že dělal v nějaké cestovce. V zastupitelstvu tuším nebyl, nemá zkušenosti a hned kandidát na primátora?
STAN + Svobodní s podporou Východočechů a panem doktorem Havrdou je trochu mimo mísu. STAN jsem vnímal jako celorepublikový subjekt, který protlačoval lidi z komunálu do vysoké politiky. Nějak si ale nedovedu představit, že by starostové kandidovali do hradeckého zastuputelstva. "...a primátorkou města se stává Lenka Jaklová za Starosty" To trochu tahá za uši. Navíc s panem doktorem Havrdou, raději no comment.
Soukromníci na radnici - to je slogan jak do Máry Prchala. Ale nějak si nedovedu představit, jak by probíhala výběrová řízení bez podjatosti. A chybí mi tam opět nějaká zkušená a současně neprovařená osobnost.
No a nakonec Změna pro Hradec. Kdo nic nedělá, nic nezkazí. Kdo nic nezkazí, je povýšen. Kdo je povýšen, nic nedělá. A tak to jde dál. Chlapci, myslím, že před vámi je šance, že budete povýšeni. Hlavně proboha nic nedělejte, nebo si to pokazíte.

Takže fakt ne, podle stran se v Hradci fakt nedá volit. Vypadá to, že budu muset zase sednout a zaškrtávat jednotlivé lidi z různých stran. Ale pochybuju, že bych jich dal 37.
zobrazit | souhlasím (+1) | nesouhlasím (-2)

Příspěvky ve fóru (poslední týden)

Přidat komentář


Ve vybraném datu nebyl vložen k článku žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli.

Vložit nový komentář

K tomuto fóru mohou příspívat jen přihlášení uživatelé.
Přihlásit nebo registrovat.

Mohlo by se hodit
Doporučujeme