Kulturní akce

Nejlépe hodnocený příspěvěk ▼
7.2.2013 09:10
Eva (Pokročilý +6)
Kulturní akce
Včera se na Střeláku konal koncert skupiny Mefisto. Jak je v HK nechvalným zvykem, řady, natož pak sedadla nebyly číslovány. Proto lidé přišli již před půl osmou, ovšem nebyli vpuštěni ani do předsálí, museli se mačkat v nevábné chodbě před restaurací až do 19.45. Židle v sále byly staré, každá jiná. Sál nebyl dostatečně vytopen.Pořadatelé si patrně mysleli, že vrstevníci Mefista si pro zahřátí "trsnou" před podiem. Když jdu na koncert ke sv. Duchu, vezmu si kožich. V tomto případě mne to nenapadlo.Čas se na Střeláku zastavil před dvaceti lety, vypadalo to tam jak na koncertu v kulturáku v Pidivajzlicích. Opravdu vizitka krajského města. zobrazit | souhlasím (+2) | nesouhlasím (-0)

Příspěvky ve fóru

Přidat komentář
7.2.2013 09:10
Eva  (Pokročilý +6)
Kulturní akce
Včera se na Střeláku konal koncert skupiny Mefisto. Jak je v HK nechvalným zvykem, řady, natož pak sedadla nebyly číslovány. Proto lidé přišli již před půl osmou, ovšem nebyli vpuštěni ani do předsálí, museli se mačkat v nevábné chodbě před restaurací až do 19.45. Židle v sále byly staré, každá jiná. Sál nebyl dostatečně vytopen.Pořadatelé si patrně mysleli, že vrstevníci Mefista si pro zahřátí "trsnou" před podiem. Když jdu na koncert ke sv. Duchu, vezmu si kožich. V tomto případě mne to nenapadlo.Čas se na Střeláku zastavil před dvaceti lety, vypadalo to tam jak na koncertu v kulturáku v Pidivajzlicích. Opravdu vizitka krajského města.
7.2.2013 09:49
Freddy  (Nováček +20)
RE: Kulturní akce
Jojo, jak se starají o Střelák, tak by se starali i o stát. Kde se musí dělat něco i jinak než pusou, tam naši oranžoví soudruzi nestíhají.
7.2.2013 13:34
Eva  (Pokročilý +6)
Mefisto
To jsem ještě zapomněla dodat, že lístky stály 390 Kč, což není málo. Když pořadatelé viděli, že je prodáno tak 250 vstupenek, mohli to případně přeložit do menšího sálu.Ale proč si přidělávat starosti,že.
8.2.2013 18:46
Xaver  (Profesionál +11)
RE: Mefisto
Nutno uvážit, že je-li vše podřízeno maximalizaci zisku, pak výměna nebo oprava nábytku či dokonce vytápění ten zisk výrazně snižuje :-))
30.4.2013 13:00
Petr - HK  (Guru +4)
Majáles Hradec 2013 - zhodnocení
Fronty na pivo skoro žádné (hodně výdejních míst, rychlý personál), přičemž se točilo do zálohovaných pevných kelímků, proto lidé své nádoby vraceli (výborný nápad), tudíž odpad a nepořádek po akci byl minimální, dostatečné množství WC, nečekalo se skoro ani u stánků s jídlem, program byl odpovídající 350 korunám (Kryštof, MIG 21, Klus, Wohnout,...), slušní pořadatelé, žádné primitivní vymaštěné gorily, všude spousta mladých hezkých slečen, objednané nádherné počasí, prostě ideální. Pořadatelům vyslovuji pochvalu a za rok určitě jdu znovu.

Vložit nový komentář

K tomuto fóru mohou příspívat jen přihlášení uživatelé.
Přihlásit nebo registrovat.

Mohlo by se hodit
Doporučujeme