Průzkum hlásá: občané jsou spokojeni! Jak to vidíte vy?

Nejlépe hodnocený příspěvěk ▼
17.11.2009 09:41
rzr (Nováček +0)
satelitní městečko
Můj názor je, že HK stagnuje, a to je spíš optimistický náhled na věc. Přestože představitelé města deklarují potřebu navýšit počet lidí nad 100k tak varianty připojení okolních obcí pravidelně troskotají na rozumu těch "bonusových" občanů.Pokrytí MHD v oblastech Plotiště,Plácky,Sv.Dvory(a to je pořád HK) je strašná a jedem autobus za hodinu neodpovídá proklamovanému preferování MHD jako konkurenceschopnému způsobu dopravy. Obce jako Stěžery, Předměřice atd.jsou periferie jak vyšitá bez dopravy. S prací v HK to taky není nijak růžové a při nákladech na bydlení srovnatelných s Prahou je druhý nejmenší průměrný plat v Čechách spíš výsměchem. Akce dálnice a obecně řešení tranzitní dopravy HK je jen problém hrnutý léta před sebou a p. Havránková v tom jede jen jako fackovací panák. Obávám se, že se z HK stane skanzen (co se týká centra) a satelit Pardubic a případně Prahy, Kolína..... zobrazit | souhlasím (+3) | nesouhlasím (-0)
Nejhůře hodnocený příspěvěk ▼
7.12.2009 08:45
Honza (Nováček +0)
RE: Spokojené bydlení v HK
Jestli se tu dycha hure jak v Ostrave, tak si jdu hned koupit plynovou masku a tucet repsiraoru :))))

MHD je katastrofa sama, ale porad lepsi nezli nic, ja tim nejzedim a jezdit nehodlam, je to spinave a a vsichni kychaji, smrkaji a nekteri jedinci smrdi a clovek se boji, aby ho nekdo nasrany nepretahl berli po zadech ci snad revizor se divil, kde jsem vzal tu 5let starou jizdenku a proc jsem si cvakl dve, abych zaplatil tech silenych 14korun za dve zastavky od soudu ke koupalisti, abych videl tu krasu zimni krajiny, mohk se 15.ledna svest po novem, dlouhem a originalnim toboganu, pak si dal dvacet temp a sel si zahrat treba bowling...nakonec se zajdu podivat do nekolika velkoobchodu, ci snad superhypermarketu....nakoupim strasne moc veci, budu stat v zacpe, chytnu z toho zacpu, zacnu nadavat na mesto, na lidi, plivat a kopat kolem sebe, prijdu domu zabouchnu dvere a tam je moje uzemi, tady je to supr, jak to ma byt, jak to nejlepsi, kde by vsichni zavideli v cem ja ziju....


zamyslete se nekdy nad tim, jak zijete a co delate pro spolecnost krom toho ze si tu jen stezujete.........
zobrazit | souhlasím (+1) | nesouhlasím (-1)

Příspěvky ve fóru (poslední měsíc)

Přidat komentář


Ve vybraném datu nebyl vložen k článku žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli.

Vložit nový komentář

K tomuto fóru mohou příspívat jen přihlášení uživatelé.
Přihlásit nebo registrovat.

Mohlo by se hodit
Doporučujeme