Radikalismus, extremismus a terorismus v Hradci Kralove

Příspěvky ve fóru

Přidat komentář
18.4.2004 22:36
Roman (neregistrovaný)
Co to ??? To jsi si popletl, ne ?
19.4.2004 14:20
Xaver (neregistrovaný)
teroristi
Teroristy jsou v Hradci Králové majitelé psů, kteří své obludy nechávají obsírat a ochcávat město.
13.6.2004 13:50
fathaman (neregistrovaný)
RE: teroristi
Máš auto?
25.11.2004 12:35
Dockinez (neregistrovaný)
Hudba na Soutoku
"Mily" pane Stechovsky, mohl byste mi laskave objasnit, proc bych mel byt jako clen Hudby na Soutoku levicovy extremista?! Jiste, vydavat casopis, ktery vychazi v nakladu 2000 kousku a je zdarma, to je jiste extremni myslenka, ale verte, vy jeden šmudlo, ze levicaci fakt nejsme. To, ze spolupracujeme v nekterych oblastech napr. s Markem z Themy 11 neni proto, ze bychom byli politicky na jedny lodi, ale proto, ze dotycny na rozdil od spousty lidi vaseho formatu neni zmrd (damy prominou uziti expresivniho vyrazu). Mam to poteseni vam oznamit, ze tento vas prispevek se spolu s vasi fotkou objevi na strankach prosincoveho cisla Zpravodaje, samozrejme nalezite okomentovany. To vas snad priste primeje k tomu, abyste se nejdrive zkusil zeptat, nez vypustite na net svoje nepodlozene cancy :)

Se skodolibym usmevem

Martin Dockal aka Dockinez

PS.: Smejdi jako vy delaji nam pravicakum akorat ostudu...
25.11.2004 12:37
Dockinez (neregistrovaný)
RE: teroristi
Ech, sorry, nejak jsem se blbe zorientoval...

Docki
8.12.2004 09:59
ghanta (neregistrovaný)
RE: teroristi
Nahodou jsem otevřel tuhle stranku.....a řikám si hustě!!! Tady to vypada na zajímavou debatu. Ten "shindlerův seznam", který tady pan Stechovsky uvadí, mě ale docela přivádí do rozpaků. A proto bych chtěl znát jeho měřítko , podle kterého hodnotí co není extremistické a co už tu hranici překročilo. Například v Klídku sem několikrát byl a to co sem tam viděl mi rozhodně jako extremistická činnost nepřípadá. Nebo Hudba na soutoku....někdy ten časopis čtu a jako pro mladýho člověka zajímajícího se o hudbu mě to připadá jako fajn nápad, když si můžu přečíst programky klubů........s "levicově extremistickou činností" těch ostatních uvedených nejsem důkladně obeznámen, ale v dnešním světě, kdy pojem extremismus a terorismus znamená něco jiného, než založit si kapelu, spolek, klub, stranu, beru příspěvek pana Stechovského s rezervou a doporučím mu, aby si koupil plynovou masku a zalez doma pod stůl (protože nejspíš tam bude v bezpečí) a nechodit mezi lidi.......nu což, ale svoboda projevu by měla bejt, takže toho využiju a i já přidám svou troškou do mlýna. Jo a pane Stechovsky, jak je to s tim Vašim měřítkem a co jste vůbec zač???
s přáním brzkého uzdravení Ghanta bin Ladin z organizace Al-kalba
3.9.2004 11:34
XRadim J. ŠtěchovskýX(t) (neregistrovaný)
Extremismus... v Hradci Králové a současnost...
V současné době působí ve městě Hradec Králové z levicově extremistické scény organizace Český svaz žen, Food Not Bombs, Instinct Records, Klub českého pohraničí, Komunistická strana Čech a Moravy, Levicový klub žen, Prostorpro (Klídek), Strana za životní jistoty, z médií Haló noviny a Krajánek a částečně Hudba na soutoku ( velmi problematické zařazení do levic. extremismu!), hudební skupiny Thema Eleven (Thema 11) a Tostaki a osoby Aleš Fuchs + přítelkyně, Bc. Marek Haltuf, Simona Zatloukalová, Dana Morávková, David Kříž, Josef Mikolašík, Michal Havránek, Mgr. Bohdana Rytířová-Toušová, Prof. Jiří Frajdl,...
...
Z extrémní pravice to jsou fotbaloví a hokejoví hooligans, Republikáni Miroslava Sládka a jednotlivci.

Z jednotlivých případů (2004) lze vyjmenovat nedávné hajlování na veřejnosti, hákový kříž vykopaný na malšovickém stadionu a symboly terorismu instalované před budovou jedné univerzity.
Z veřejných akcí to jsou akce Food Not Bombs a KSČM a hooligans.

P.S. Před kuklenským hřbitovem je stále instalován pomník s rudou hvězdou a jménem vraha a zločince čes. komunismu Klementa Gottwalda!
3.9.2004 11:37
XRadim J. ŠtěchovskýX(t) (neregistrovaný)
RE: Extremismus... v Hradci Králové a současnost...
+ ještě poznamenám, že v Hradci Králové jsou některé ulici pojmenovány po extremistkách a extremistech - Šmeralova, Fučíkova, Pujmanové, Majerové.
3.9.2004 11:39
Honza Mareš (neregistrovaný)
RE: Extremismus... v Hradci Králové a současnost...
Pane Štěchovský, vy sám jste extrémista a hlavně vypatlanej magor. Máte ho malýho nebo se pořád ještě počůráváte, že si musíte léčit komplexy touhle formou?
3.9.2004 23:14
Roman (neregistrovaný)
RE: Extremismus... v Hradci Králové a současnost...
... a v tom obsáhlém seznamu mimořádných extrémů jste zapomněl na dědu v tmavě vínovém, až rudém Moskviči - jaká hrůza, na hranici s ním !!!
6.9.2004 12:21
XRadim J. ŠtěchovskýX(t) (neregistrovaný)
RE: Extremismus... v Hradci Králové a současnost...
+ z loňských, tedď již neaktuálních levicově extremistických aktivit vyjmenujme organizace Studenti proti válce a Studenti pro mír a stránku protivalce.wz.cz a akce.unas.cz a osoby Přemysl Hůlek, Michal Havránek, Kuneš, Švejkovský,... Dále se zmiňme o pravicových extremistech okolo Českých listů, Spolku přátel krásného slova - P. Ungermann, J. Svoboda, V. Svoboda, Strany občanů ČR - rovněž Ungermann. Z náboženských extremistů... jsou to Svědkové Jehovovi, Křesťanské společenství, Studenti pro Krista, mormoni, satanisté (?...), a REIKI - Vladimír Burčík, bývalý vysoce postavený komunista a estebák!
6.9.2004 12:22
XRadim J. ŠtěchovskýX(t) (neregistrovaný)
RE: Extremismus... v Hradci Králové a současnost...
+ jména k levicovým extremistům Tomáš a Semerád!
6.9.2004 21:52
Roman (neregistrovaný)
RE: Extremismus... v Hradci Králové a současnost...
:-))))) Zlaté stránky od A do Ž....
11.9.2004 11:17
JAN (neregistrovaný)
RE: Extremismus... v Hradci Králové a současnost...
blbečku už si někdy viděl hokejové hooligans to máš v hlavně dobře zpřeházený asi bys potřeboval kladivem do mozkovny!!!
11.9.2004 14:25
xNaháčx (neregistrovaný)
RE: Extremismus... v Hradci Králové a současnost...
Ty seš asi fakt vypatlanej, což?
22.11.2004 23:04
Dany (neregistrovaný)
RE: Extremismus... v Hradci Králové a současnost...
Copak Ti udělal prof. Frajdl? Vyrazil Tě od zkoušky, nebo od přijímaček? Kdybys měl v hlavě jen desetinu toho, co má on, tak bysis tu nevylíval srdíčko z komplexů.... Možná by Ti prospělo víc makat a míň myslet na blbosti.
25.11.2004 12:36
Dockinez (neregistrovaný)
RE: Extremismus... v Hradci Králové a současnost...
Hudba na Soutoku
"Mily" pane Stechovsky, mohl byste mi laskave objasnit, proc bych mel byt jako clen Hudby na Soutoku levicovy extremista?! Jiste, vydavat casopis, ktery vychazi v nakladu 2000 kousku a je zdarma, to je jiste extremni myslenka, ale verte, vy jeden šmudlo, ze levicaci fakt nejsme. To, ze spolupracujeme v nekterych oblastech napr. s Markem z Themy 11 neni proto, ze bychom byli politicky na jedny lodi, ale proto, ze dotycny na rozdil od spousty lidi vaseho formatu neni zmrd (damy prominou uziti expresivniho vyrazu). Mam to poteseni vam oznamit, ze tento vas prispevek se spolu s vasi fotkou objevi na strankach prosincoveho cisla Zpravodaje, samozrejme nalezite okomentovany. To vas snad priste primeje k tomu, abyste se nejdrive zkusil zeptat, nez vypustite na net svoje nepodlozene cancy :)

Se skodolibym usmevem

Martin Dockal aka Dockinez

PS.: Smejdi jako vy delaji nam pravicakum akorat ostudu...
24.12.2004 11:42
XRadim J. StechovskyX(t) (neregistrovaný)
RE: Extremismus... v Hradci Králové a současnost...
Nova kapela souvisejici s levicovym extremismem v HK - Karl Marx. ...
19.2.2005 09:24
občan ČR (neregistrovaný)
RE: Extremismus... v Hradci Králové a současnost...
Extrém je vše, co se žene do krajnosti až to hraničí s blbostí. Předvádění se za každou cenu, výplody chorých mozků (myslím skutečně nemocných),kteří nemají na víc než na vulgaritu, fetování, chlast... vždyť i ta vykřikovaná hesla - ani neznají jejich pravý význam, protože jinak by je nemohli vypustit z pusy. Tím je samozřejmě neomlouvám. Jsou to ve své podstatě ubožáci, kterým nejde pomoci, protože oni o žádnou pomoc nestojí a na svoji ubohost jsou ještě hrdí. Ale bohužel jsou svému okolí nebezpeční.
19.2.2005 09:25
Anča (neregistrovaný)
RE: Extremismus... v Hradci Králové a současnost...
Fakt, vymývání mozků už má ovoce, blbost jenom kvete. Víš vůbec, o čem mluvíš, tys to zažil???
17.4.2005 11:55
Jonatán (neregistrovaný)
RE: Extremismus... v Hradci Králové a současnost...
Seš vážně vypatlanej debil Štěchovskej
8.9.2004 08:11
Martin (neregistrovaný)
Tak to teda fakt nechápu o čem tu některý lidi píšou, asi nemají co dělat ne ? Pokud Vám tady v Hradci připadá, že tu jsou extrémisti,
tak to jste asi nebydleli v Ostravě. Buďte rádi, že jste Hradečáci.

8.9.2004 13:36
Spolužačka ze základky (neregistrovaný)
Prosím Tě, Radime, už se srovnej. Sám jseš "extrémista", ale spíš už v Hradci dost profláklej jako chudák...Hele, proč svou energii nesoustředíš třeba na pomoc lidem? Myslím omezit kecy a zapojit činy (ale třeba v domově důchodců, nemyslím skákat pod koně na Velký pardubický)
11.9.2004 11:12
SK HK 1905 (neregistrovaný)
EXTREMISMUS V HK
NEJVĚTŠÍ EXTREMISMUS V HK SOU BLBÝ CYKLSITI BYCH DOPORUČOVAL JEDNOHO EXEMPLÁŘE DENNĚ ZAPLÉST DO JEHO VLASTNÍHO KOLA A UMLÁTIT PUMPIČKOU PRO VÝSTRAHU OSTATNÍM ABY JEZDILI JAK MAJÍ !
11.9.2004 14:00
Xaver (neregistrovaný)
RE: SK HK 1905
On tě nějaký cyklista nasral! To nic, ty nasíráš zase jiné a poměr je tak vyrovnaný.Už jsi někdy šlápl do neuklizeného psího hovna? S cyklistou se dá mluvit, s agresívním pejskařem ne.
11.9.2004 14:25
Libor (neregistrovaný)
RE: EXTREMISMUS V HK
Prosimtě nepodepisuj se jako SK Hradec Králové a nepiš hovna to miluju když se nekdo podepíše jako klub a pak fanoušci vypadaj jak negramoti
14.9.2004 10:12
jarda (neregistrovaný)
RE: EXTREMISMUS V HK
trochu vám to sklouzlo někam jinam
19.2.2005 09:17
hradečák taky (neregistrovaný)
RE: EXTREMISMUS V HK
Plně souhlasím - Kultura či nekultura se projevila. A sklouzlo se k vulgarním vírazům a ničemu víc.
21.12.2004 09:44
Luděk (neregistrovaný)
Extrémusimus
Narazil jsem naprstou náhodou na tuto stránku... a choré výplody jistého pana Štěchovského.. Hahaha...ještě jste zapomněl dodat že jste sám extremista, poněvadž vaše pochopení tohoto pojmu nic jiného než extremismus není. Ovšem extrremismus duševní.
S pozdravem extrémně levicová, anarchistická, antifašistická, punková, crustová, systému nebezpečná, z teroristů složená kapela Němá Barikáda.
1.1.2005 12:06
mikeťuk (neregistrovaný)
Debil
Radime, ty jsi debil s velkým D. Chápeš, že jsi celému Hradci jen pro smích!!!! Máš sice kolem sebe houf věrných posluchaček (občas teda nějaká odpadně, když ji nabančíš), ale to je zoufale málo. Víš co bych Hradci Králové do roku 2005 přál? Aby si koupil narkotizačmí pušku (jako mají lovci v Africe) a až tě zase něco ve městě popadně, tak aby tě mohl uklidnit. Jsi ostuda města!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zamysli se nad tím!!!!!!!!
11.1.2005 10:56
Luděk (neregistrovaný)
Radime zklidni hormon... ps... bacha viděl jsem v HK u hlavního nádraží babičku s červeným šátkem na hlavě.. že by kovaná komunistka???
16.2.2005 13:24
levicová extrémistka (neregistrovaný)
magor....ten Štěchovskej...
16.2.2005 20:56
XRadim J. StechovskyX(t) (neregistrovaný)
...
Petr Vyhnalek rovněž patří k extremistům v Hradci Králové!
17.2.2005 19:08
lev. extrem. (neregistrovaný)
RE: ...
Co z toho máš????Komu lezeš do pr....???Myslim, že by(nejen) pár lidí ocenilo, kdyby sis už přestal hrát na ňákýho spasitele od extrémismu...(víš-li vůbec, co to extrémismus je)a radši spasil sám sebe od těch přííšerných keců co tady lidem sereš do hlavy!!!
19.2.2005 09:14
překvapený (neregistrovaný)
extrémy nebo extrémní blbosti??
Tak nevím, jsou tyto stránky výplodem chovanců dr. Chocholouška ?? - asi jo.
19.2.2005 09:30
jája (neregistrovaný)
extremismus
Prosím správce stránek - nešlo by co nejstručněji vysvětlit pojem extrémismus - asni nikdo zde neví o co jde. To by většina příspěvků musela vypadat jinak. Díky.
19.2.2005 21:55
Petr (neregistrovaný)
Proti všem ?
Občas se tady na ty stránky podívám, ale nevidím nic, k čemu přidat komentář. Nevím, proč víceméně všichni Radima urážíte. Nevím, kdo z vás ho aspoň někdy viděl, nebo třeba chvilku mluvil, tohle je prostě něco, co ho zajímá, tak proč to nerespektujete ? Je to normální člověk zkuste si to ověřit, určitě vás nepošle tam, kam vy jeho, snad možná by jen váš rozhled nedovolil vzniknout delší diskusi. Neříkám, že se o toto téma zajímám, ale myslím, že každý má právo se vyjádřit. A taky si myslím, že než Radim něco řekne, tak si to důkladně ověří. Kdyby ještě dokázal svou energii situovat směrem, který je společenky víc přijatelný, asi by už nebylo nad čím se pozastavovat. Ale, to by si snad kritici ani nepřáli, že ? Přátelé, zkusme být tolerantnější k názorům druhých. Díky a pěkný večer přeju.
3.3.2005 08:39
Spolužačka ze základky (neregistrovaný)
RE: Proti všem ?
Nezlob se Petře, ale já s ním chodila několik let do třídy...A napsala jsem mu sem doporučení v dobrým. Neposílám ho do p, ani ho neodsuzuju, ale je mi ho spíš líto. Vždycky měl nadbytek energie, ale nemám pocit, že by ji soustřeďoval na ta správná místa. Surově a omezeně řečeno - rozmazlenej prominentní chlapeček, kterej by měl poznat taky jinej způsob života.
A že se nekomu zdá jeho projev hrubý a urážlivý a reagujou stejně...? Takoví už jsou lidi. I oni nás ale posouvají někam dál.
20.2.2005 14:06
Anča (neregistrovaný)
Respektování druhých
Souhlasím s Petrem. Kdysi na ZDŠ jsme měli takový zvyk dávat za každé sprosté slovo do třídní kasičky desetník. Ve třídě nás bylo 27. A divili byste se, kolik tam na konci roku bylo. Měli jsme na pěknou velkou kytku pro paní učitelku. A to jsme za sprostá slova považovali i taková jako (vole, vole,... blbec..) což proti těm používaným dnes... Zkusto si to každý doma s padesátníky. Až třeba před dovolenou kasičku vysypete a uvidíte kolik korun tam máte, spočítejte si, jak se dovedete ovládnout .... Druzí se dají poslat pryč i slušně.A věřte, že je to účinnější. Jde přece o domluvení se a ne se trumfovat v používání sprostých slov - kdo víc a horších.
20.2.2005 19:16
FlyCyber (neregistrovaný)
RE: Respektování druhých
Já tedy s Piotrem nesouhlasím, protože si myslím, že Radim je vrcholná ukázka netolerance...
20.2.2005 21:14
Petr (neregistrovaný)
RE: Respektování druhých
A vidíš, kdysi jsem s Radimem docela dlouho mluvil a i když jsem se na dost věcech neshodli, neměl potřebu mě přesvědčovat. Prostě on si myslí své a já taktéž. Ani jednomu z nás to nebrání v tom, abychom si příště zase nepokecali. Není to v tom, aby jsme se navzájem trumfovali, kdo má lepší argumenty pro to či ono, jde o to říct, jak se na věc dívám. Přesvědčit partnera v dialogu je věc druhotná.
22.2.2005 23:59
Flycyber (neregistrovaný)
jak řekl Luděk...
Musím souhlasit s Luďkem. Netolerantní jsou už jen ty jeho seznamy. Já mu samozřejmě neberu právo vyjádřit vlastní názor... ale tohle už je možná trochu moc.

Jinak jsem jméno váženého pana štěchovského prohnal jyxem a našel jsem zprávu ktéra mě opravdu pobavila. Když se skinheads chtěli před soudem střetnout s tuším antifou, policie jim v tom zabránila. A hádejte co následovalo. Naštvaní skinheadi začali milého Radima honit po celém městě, obviňujíce ho, že za všechno může on (-:
21.2.2005 16:10
Luděk (neregistrovaný)
RE: Respektování druhých
Ono ale osočování někoho z extremismu je dost nebezpečné a netolerantní samo o sobě. A vzhledem k tomu co o sobě Radim sám píše, je on extremista také... Co jiného je "hardline sXe"?
21.2.2005 00:44
Pavel (neregistrovaný)
Radime, chodis treba nekdy v pantoflich ?
21.2.2005 17:23
Janýr (neregistrovaný)
Blb na druhou
Petře, ty jsi debil. Štěchovský je lump, prostě takový inkvizitor 21. století. Jeho výroky a činy jsou na sanitu a hned šup do svěrací kazajky. Asi nestuduješ na UHK, protože pak by jsi kvákal jinak
21.2.2005 18:26
Petr (neregistrovaný)
RE: Blb na druhou
Vidím, že máš ve všem jasno. Jsi zřejmě jedním z těch, kteří člověka odsoudí jenom proto, že je jiný. Je to jednoduché a rychlé.
22.2.2005 07:05
Mikeťuk (neregistrovaný)
RE: Blb na druhou
Souhllasím s tvým oponentem. Štěchovského jsem několikrát viděl v akci a styděl jsem se za to, že je jako já student UHK. Asi jsi nezažil jeho slavné vystoupení při volbě rektora, na kteroužto funkci se taky hlásil. Samozřejmě propadl a odešel za smích a potlesku ze sálu. Přečti si jeho předvolební plakáty. To je hnus!!!! Nejlepší bylo, že by jako rektor zakázal styk univerzity s KLDR a Laosem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jeho rozhled!!!! Ten je dost omezený!!!! Pohybuje se v rámci Cib. seznamů!!!!!!!!!! Osočuje řadu lidí pro nic!!!! Kdysi se chlubil tím, že tady an univerzitě ho nemají rádi,a ž e by mohkl jít klidně přednášet (tohle slovo zní ve spojitosti s jeho osobou dost absurdně) do Brna, kde mu fandí. Když už vedení školy jásalo, že se toho magora zbaví, tak jim řekl, že tu bude dál trpět. Možná, že skutečně někde přednášel,a to v Kosmonosích, kde může být každý prezidentem, námořníkem a tak
18.3.2005 23:29
lewicz.ex. (neregistrovaný)
Tak se mi zdá, že se nám udavač-antiextrémista uklidnil.....že by dostal rozum...???Anebo lupou prohlíží fotky a chystá se něco "prásknout"......;-) Neee,myslim , že už není důvod se do něj navážet...ale až zas něco "vyvede" tak napište...:-)Jo, aještě PRO SPOLUŽAČKU ZE ZÁKLADKY...Že by si Tvou radu přece jen vzal k srdci???
14.4.2005 11:01
Trati (neregistrovaný)
Neuklidnil
nas mily pan Š. se neuklidnil, kdepak, jen si vybral zase někoho jiného a to prozměnu vedeni UHK. Ja vím, a souhlasím, že jde lidi poslat do Kšá slušně ale bohužel někteří to nevnímají a nepomáhá na ně ani silnější kalibr. Když dotyčného znáš PETRE tak určitě víš, že neuzná porážku a raději si za tvými zády na tebe něco vymyslí, vyštourá apod. !!
Nemusís souhlasit, to je co vím já .....
25.4.2005 16:17
Honza Tomáš (neregistrovaný)
...
Radime,
určitě tě bude zajímat, že levicoví extrémisté Tomáš a Semerád mají novou kapelu, která se jmenuje The Mexican Lovers, která je tedy v úzkém napojení na Themu11, Karl Marx a Tostaki a tudíž je protistátní extrémistickou organizací podrývající zdravé základy naší demokratické soustavy...položka na seznam!!!
30.4.2005 11:51
lew.ex. (neregistrovaný)
Teeeeeda Honzo ty máš odvahu;-)).....výbornej způsob jak degradovat jeho prostinké dětinské užalované seznamy....;-).......bacha aby Tě někde nezbalili polísmeni...;-)

.......Dovolte mi, abych vyjádřila svůj odpor k "demokracii" v naší zemi:
co je to za demokracii, když tady nevládnou lidi ale prachy-resp.prachy vysoce postavených??!!....SMĚŠNÝ...!
22.7.2005 13:03
Muriel (neregistrovaný)
Šokovaná nechápající
No já zííírááám...co to je do háje za seznamy?! A co tim R. J. Štechovský vůbec sleduje? Registr levicovejch extremistů, nebo co? A budou se platit členský příspěvky? A co členský slevy? A co na to říká Jan Tleskač?...Nj podvratný živly se musej monitorovat...muhehe...fuj
22.7.2005 21:01
pukeee (neregistrovaný)
RE: Šokovaná nechápající
to Muriel: myslim ze seznamy sou uz, jaxi, passé..ale myslim ze ted je naprosto in se prasknout sam...ponevadz pan RS si mysli ze te policajti stejne nezavrou ...podme se bavit jeho prusery..kdyz zalozil tuhle diskuzi tak at si to taky poradne slizne...aneb kdo jinemu jamu kopa sam do ni.....hehehehehehehe....
24.7.2005 01:08
Muriel (neregistrovaný)
RE: Šokovaná nechápající

Hmm...passé...objevila sem tento skvost až teď, tak sem si písla..kdyby k tomu aspoň napsal nějaký odůvodnění nebo reagoval na ty příspěvky a ne sem jen tak naflákal ňáký jména a tady máš ty vyvrhele, národe. Jeho průsery neznám nevim nereaguju.
24.7.2005 21:45
pukeee (neregistrovaný)
RE: Šokovaná nechápající
to Muriel: tak mrkni o nekolik prispevku vyse...tam je jeden luxusni.......pche....
15.9.2005 20:15
Veronika Lajdarová (neregistrovaný)
...........
nechápu co se tu děje!!!!!!!!!!!!!lvy byste si tu měli rozumě přednášet a probírat své osobní a po právu zasloužené názory na radikalismus,extremismus a terorismus a místo toho jebete do Radima za to že má svůj názor,své přesvědčení a svůj cíl..........i když s tímto člověkem nesouhlasím ve velkém množství jeho názorů tak si ho vážím a vím že existuje slušnost.................pochybujI,že je slušné nepravdivě napadat člověka,že ho má malího a počůrává se!!!!!!!!!!!!!!!!!a hlavně je to trapné a na úrovni mateřské školky......a navíc příjde mi na hlavu napsat o někom že je debil a nepodepsat se..................to dělají jen ty nejubožejší existence plné trapného strachu............to je asi tak vše............pro ty vulgární.........
15.9.2005 21:46
Josef (neregistrovaný)
RE: ...........
Radim má holku !!!! :-)))
16.9.2005 06:41
Veronika Lajdarová (neregistrovaný)
RE: ...........
PEPÍČKU!!asi si přesně nepochopil to co sem napsala..........nevím jestli má holku a je mi to srdečně jedno!!!!znám Radima a většinou s ním nesouhlasím a to že sem jedna z těch,které nemají rádi utlačování a sprosté pohrdání osobních názorů a myšlenak neznamená,že mě šuká........tak trošku zabrzdi svou fantazii!!
17.9.2005 19:05
Oldřich Mikeťuk (neregistrovaný)
RE: ...........
Milá zlatá, Radi, J. (znamená to Jindra, Jeremiáš či Jeliman?) Štěchovský je opravdu debil. Nevím, jestli jsi zažila jeho šou při volbě rektora nebo děkana PdF. Pokud ano a stále ho obhajuješ, tak mi promiň to oslovení, ale jsi husa!!!!!! Kdybychom žili v 17. století, byl by z něj kvalitní inkvizitor.
18.9.2005 15:41
Morgiana (neregistrovaný)
potrefená husa
Moc mě pobavilo, kdo tady píše o extremismu. Pan Štechovský je dost "profláknutý" svými extrémistickými názory. Žádný radikál nebo extremista to o sobě nepřizná, žádná sekta neřekne, že je sekta. Dobré poznávací znamení je tolerance či intolerance.
24.9.2005 13:14
pukee... (neregistrovaný)
jaxi udelali v Reflexu z Radimka prdel...:-)
hehe...dalsi jeho pruser si muzete precist v Reflexu 37/05 str. 6-7..........(pokud ste to jeste necetli)
jinak souhlasim s Morgianou..
a s tebou, Veroniko, zasadne nesouhlasim jelikoz si myslim, ze Radim je psychopat.........Au revoir pratele......

Vložit nový komentář

K tomuto fóru mohou příspívat jen přihlášení uživatelé.
Přihlásit nebo registrovat.

Mohlo by se hodit
Doporučujeme