Rekonstrukce u Tesca

Nejlépe hodnocený příspěvěk ▼
5.11.2012 15:33
Freddy (Nováček +20)
zapomeňte, že by to letos bylo průjezdné a průchozí
podle toho, co píšou tady zpravy.hradeckralove.cz/opravy-dukelske-a-s-k-neum... můžete klidně zapomenout na to, že by se to letos stihlo zprůchodnit. Termíny byly nastaveny pro ideální případ a asi se nepočítalo s tím, že by se to mohlo zkomplikovat. Přitom vzhledem k ročnímu období se dalo očekávat, že sebemenší zdržení v průběhu prací bude znamenat další zdržení kvůli počasí.
Myslím, že každýmu stavaři muselo bejt jasný, že položení asfaltu a zprůchodnění do konce letošního roku je jen utopie, která měla umlčet protestující obchodníky. Jen doufám, že to neubdou chtít stihnout za každou cenu, protože to by jinak nevydrželo dlouho.
Nehrajou s náma fér, pánové z radnice.
zobrazit | souhlasím (+8) | nesouhlasím (-0)
Nejhůře hodnocený příspěvěk ▼
4.10.2012 22:55
X Y (Pokročilý +4)
RE: Rekonstrukce u Teska
Jenomže chození rozhodně z nikoho neudělá odborníka na stavební práce, leda tak na chytré hospodské řeči.
Já tam občas jdu vidím, že se tam dost intenzivně pracuje a někteří dělníci se fest ohánějí a rozhodně jsem neměl dojem, že by tam byl někdo komu se dělat nechce nebo by neměl co dělat.
Už jste někdy slyšel o harmonogramu prací? Myslíte, že kdyby se tam nějaká parta flákala, že by vzápětí další nezjistili, že něco není v pořádku a že ujíždí termín předání dílčích prací? Navíc, když nebudou dělat, tak si nevydělají. Já je nijak nehájím, netuším, jak moc mají napnuté termíny a jak velké časové rezervy, ale jestli si myslíte, že nic nedělají, že se flákají, tak si musíte jít stěžovat ke stavbyvedoucímu a investorovi a né tady vést chytré řeči o nějaké vaši představě pracovního tempa.
zobrazit | souhlasím (+2) | nesouhlasím (-4)

Příspěvky ve fóru (poslední den)

Přidat komentář


Ve vybraném datu nebyl vložen k článku žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli.

Vložit nový komentář

K tomuto fóru mohou příspívat jen přihlášení uživatelé.
Přihlásit nebo registrovat.

Mohlo by se hodit
Doporučujeme