Špína a nepořádek ve městě opravdu občanům nevadí?

Nejlépe hodnocený příspěvěk ▼
25.8.2014 09:59
Petr - HK (Guru +4)
Vyhláška o zákazu krmení zvířat
Město vydalo vyhlášku o zákazu znečišťování veřejného prostranství umísťováním krmiva a potravin pro ptactvo a jiná zvířata s výjimkou krmení ptactva v krmítcích a vodního ptactva. Proti této vyhlášce se zvedla vlna odporu některých občanů.

Rád bych touto cestou vyjádřil svůj SOUHLAS s uvedenou vyhláškou. Nutrie na soutoku si svoji obživu zvládnou sehnat bez pomoci lidí. Stejně tak toulavé kočky, které mohou místo granulí raději chytat myši.

Jedna paní z Moravského ráda ze svého balkónu krmila holuby. Ptactvo si na krmení rychle zvyklo. Ostatní sousedé, bydlící v nižších patrech, měli značně znečištěné parapety a okna od výkalů holubů. Časem se pod dům nastěhovali i potkani, neboť pečivo jim také chutnalo a v zimních měsících to pro ně byla lehká obživa. Kamarádka paní z Moravského, bydlící ve stejném vchodě, se nechala inspirovat a z okna ze svého bytu pro změnu kočičkám pravidelně házela kosti z polévky. Potkani se natrvalo zabydleli v okolí domu. Majitelé automobilů měli velmi často rozežranou elektroniku ve svém autě. Při nastartování potkani vybíhali z motoru. Chodník a trávník před domem se začal propadávat, neboť potkani se činili ve výstavbě svých obydlí. Dnes město v boji s nepříjemným parazitem evidentně prohrává.

Tedy znovu prohlašuji "Konec nezodpovědnému krmení zvířat!"

Na druhou stranu podporuji výstavbu záchytné stanice pro toulavé kočky, stotisícové město by takové zařízení mělo mít.
zobrazit | souhlasím (+8) | nesouhlasím (-0)

Příspěvky ve fóru (poslední týden)

Přidat komentář


Ve vybraném datu nebyl vložen k článku žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli.

Vložit nový komentář

K tomuto fóru mohou příspívat jen přihlášení uživatelé.
Přihlásit nebo registrovat.

Mohlo by se hodit
Doporučujeme