Spokojenost s novým jízdním řádem MHD 2003/2004

Příspěvky ve fóru

Přidat komentář
19.8.2003 22:37
Nesa (neregistrovaný)
první
Když už jsem si toto téma založil, tak si sem taky něco napíšu :)
Při srovnání s ještě nynejším JŘ zjišťuji, že je všechno skoro stejný. Linky jedoucí stejným směrem se sjíždí na jedné zastávce vesele dál, aby pak půl hodiny nic nejelo. Ta půl hodina je sice trochu nadnesená, ale 20 minut je normál. Takže ten, kdo dělal JŘ si nedal skoro žádnou práci a prakticky okopčil staré vydání a náhodně změnil pár časů :o)
21.8.2003 22:57
Radek (neregistrovaný)
RE: první
Ostatně - jako každý rok.
20.8.2003 10:56
Eva (neregistrovaný)
Je to tak, stále stejný problém - najednou 3 linky a pak dlouho nic.
21.8.2003 19:03
lada (neregistrovaný)
To je nový- staronový jízdní řád pro blbce a aktivní. Blbec si musí pamatovat v kolik skupina spojů ve stejný čas jede,aktivní jsou natom lépe. DP mH.K.jim zvyšuje kondičku. Ale co cudáci nemohoucí?
Většinou jezdí za státní peníze tak ať neobtěžují někoho na DP nebo snad "magistrátu?" že by se pro ně mohlo něco udělat.Prostě když jim skupina spojů odjede,tak mají času dost tak ať čekají.
21.8.2003 23:00
Radek (neregistrovaný)
"Skupina spojů" - tento termín (byť smutný) mě docela pobavil. Ale máte pravdu. Já bydlím například ve Věkoších, kam jezdí linky 13, 14 a 15. A (teď plácnu, protože konkrétní příklad se mi hledat nechce) v časovém rozmezí od 16:06 do 16:11 všechny linky odjedou a další jedou v obdobné časy ta nějakou tu půlhodinku. Mát o výhodu i nevýhodu zároveň:
1) když vám ujede jeden autobus, můžete jít bez dlouhé přemýšlení na další
2) když vám ujede jeden autobus, máte téměř 100% jistotu, že vám ujely i ty ostatní
22.9.2003 14:59
Pavel (neregistrovaný)
Nejhorší situace je snad od Carrefouru do Podzámčí. 18 a 25 jedou často hned za sebou. To bych změnil. A taky by mohli bejt výpomocný spoje 7 a 17 od nádraží, když je fotbal. To by mohli bejt takovýty vězeňský zamřížovaný busy pro hostující "fanoušky" :)
29.8.2004 08:34
Majda (neregistrovaný)
JŘ.....?
Je to fakt,všechny linky jedou najednou a pak kdo dělá prázdninový jízdní řád asi nejezdi městskou dopravou,když vyhodí spoje v půl šesté ráno.Nikdy jsem v něm neviděla žádného studenta.Je to spoj pro pracující,studenti nejezdí na šestou
14.9.2004 10:18
Trochu (neregistrovaný)
mi vadí, že např. z plachty vyjíždí autobusy stejně , takže bud vyjedu, nebo dlouho čekám, bohužel do města jedou všechny a úsek mezi zastávkami 24 a 23 zvladnu už pěšky
16.9.2004 11:09
popa (neregistrovaný)
já jsem spokojen nic víc
16.9.2004 16:38
sniffer (neregistrovaný)
jj
Opravdu nevím, kdo ty jízdní řády dělá, ale takový člověk by měl být donucen hromadnou dopravou jezdit. Možná mi budete oponovat, ale hromadná doprava v HK neslouží k dopravě po městě, ale k dopravě z periferie (prosím, nikdo se neuražte - myslím tím lokality jako Malšovice, Plachtu, atd.) do města. Po městě je skoro každý schopen dopravit se pěšky. Pokud a nezřídka se to stává jedou spoje jako jednička a dvojka s dvouminutovým odstupem a pak čtvrt hodiny nic nejede, nezlobte se na mě, ale to není dobře odvedená práce. To samé, na konečnou jsou schopny přijet tři autobusy najednou. Nebo, docela zajímavá situace onehdá nastala u nemocnice, kam se ty busíky nemohli ani vejít. Mimochodem zbytek cesty jeli spolu...
Děkuji, pokud jste to dočetli až sem a čekám na nějaké reakce...
16.9.2004 17:27
fathaman (neregistrovaný)
taky si pridam
sveho casu jsem jezdil autobusem c.14 do skladistni oblasti rano na 6 do roboty. problem byl v tom, ze autobus byl vzdy plny, ale nejakej chytrak, co si jezdil sem tam za timto autobusem, vyresil tento spoj dokonale. po mesici zacal jezdit mikrobus...
27.9.2004 11:05
machy (neregistrovaný)
To je přirozený... lidé se srocují, zvířata se srocují a v Hradci se hold srocují i vozy MHD:o)
27.9.2004 14:19
jct. (neregistrovaný)
Od 12.12.2004 bude v 1,55 v noci v HK hl.n. křižování nočních rychlíků "Děvín" na trase Bratislava - HK - Praha - Frant.Lázně a opačně. To jsem zvědav, zda bude zajištěna návaznost na MHD ...
1.10.2004 18:47
Honza z HK (neregistrovaný)
Já vím. No HURÁÁ!!! Konečně to ty "debilní" ČD napadlo. Bylo to dost na houby, neb poslední vlak z Prahy jezdí ve 21:13 a pak nic. Se v praze nedalo třeba ani pořádně zajít na pivko (aby člověk nemusel s večeří vracet se domu). Jezdil teda pak ještě ten ňákej rychlík tušim do Košic nebo moskvy ve 23:15, ale přípoj na něj od JŘ2003/2004 zrušili a tak se dalo jet až tím o půl třetí, ale jen o víkendu.

jsem si jist, že DP návaznost plánuje. Tohle je podle mě jeden z moha důvodů, proč DP "provizorně" - neplánovaně prodloužil platnost jízdních řádů právě do toho 12. 12., kdy tedy začnou platit nový jízdní řády ČD a tak i DPmHK. Mimo jiný prozradím, že od novýho JŘ DP počítá s rozšířením noční dopravy, ale jak konkrétně, to ještě nevím. Tohle ale může být první indície:)

Vložit nový komentář

K tomuto fóru mohou příspívat jen přihlášení uživatelé.
Přihlásit nebo registrovat.

Mohlo by se hodit
Doporučujeme