Veřejné záchodky - Muzeum

Příspěvky ve fóru

Přidat komentář
15.8.2006 00:00
evina (neregistrovaný)
Veřejné záchodky - Muzeum
Už jste si taky všimli, že nejbližší okolí našeho muzea slouží mládeži, která se tam schází pravidelně od jara do podzimu už několiv sezon na pokec a konzumaci přineseného pitiva, jeko veřejný záchodek? Bez sebemenšího ostychu před vámi vykonají svou potřebu, v lepším případě zalezou do pokálených konifer, které jsou kolem muzea vysázeny zřejmě právě pro tento účel. A nebo proto, aby na muzeum bylo hůře vidět? Ty křoviny tam podle mne nepatří, jen maskují bordel, který je pod nimi a kolem nich. Pan architekt Kotěra se asi musí obracet v hrobě. A policie se muzeu ve večerních hodinách, kdy se tam "zlatá mládež" baví, vyhýbá. Bojí se snad, aby nedostala od dorostenců na budku? Nechce se mi věřit, že to nikdo nevidí, nebo mu to je jedno. Xaver si stěžuje ve svých komentářích na psí exkrementy, taky mi vadí, ale mnohem víc mi vadí ty od pánů tvorstva, navíc kolem pokladu Hradce, muzea.
Slouží toto Fórum k tomu, aby některý z odpovědných úředníků magistrátu příspěvky četl a nějak reagoval, nebo jen aby se občan hradecký pěkně vykecal? Půjde zase všechno dál tak, jako by se kolem muzea ve večerních hodinách opravdu nic nedělo?
16.8.2006 14:15
Pand  (Nováček)
RE: Veřejné záchodky - Muzeum
No v podstate s vami zcela souhlasim. Dosti me irituje, kdyz jdu s prateli kolem, kouknu se velvo a tam sedi opita holcina a kona... :-) ...pripadne nakej typek,.. ovsem to co se deje na nabrezi obcas sam dobre nechapu, nedokazu pochopit jak je mozne, ze ackoli se tam z 50% ve vetsine pripadech slejzaji smradi co nejsou plnolety a nasavaj, kourej pan buh vi co, a nakonec to dopada tak ze rvou lidem pod oknama, zvoni na ne atp,....nechapu proc policie trebas jen projede ,... to pak muzem polici platit jen na to, aby buzerovala ridice a nebo mensi skupinky lidi....promin te, ale myslim si, ze kdyby tam poslali par policistu v civilu a nasledne nekolik aut, tak by se mohli sami divit co vsechno je mozny ,.....
17.8.2006 16:25
Xaver  (Profesionál +11)
RE: Veřejné záchodky - Muzeum
On je ten stav způsobem nedostatkem vzdělání, tím vzděláním nemyslím zrovna počet absolvovaných škol.Nekulturní a nevzdělaní obyvatelé městečka, kteří nechávají obechcávat a obesrávat svými psími partnery veřejný prostor jsou příkladem. Stejným příkladem, jako oslavovaní účastníci televizní podívané, co se válejí po zemi opilí, pokálení a pozvracení v přímém přenosu.To není úsměvné,je to smutné:-((
21.8.2006 14:27
Stanan  (Nováček)
RE: Veřejné záchodky - Muzeum
a kam maji asi tak jit ? vsimla jste si ze kdyz jste ve meste vecer venku ze neni kam si odskocit ? Abych rek pravdu tak me mladaci na nabrezi vadi taky, ale z toho duvodu, ze nejsou schopny po sobe uklidit na tech lavickach....
Klenot p. Kotery, bez lidi to je mrtvy klenot...
A co se stane kdyz mladaky vyzenete z nabrezi, tak co pujdam sedet jinam no....
22.8.2006 09:25
Evina  (Nováček)
RE: Veřejné záchodky - Muzeum
To, že si po sobě neuklidí na lavičkách mi samozřejmě vadí taky, skoro se divím, že už se neozvaly technické služby, které jistě musí platit toho oranžového človíčka, který tam má každé ráno tak na dvě hodinky pěknou rozcvičku. A fakt by vám nevadilo a ještě byste ty chudáčky politoval, že si nemají kam odskočit, kdybyste byl svědkem jejich "konání"? Tak to vám zavidím, máte zřejmě silný žaludek. Ať si jdou sednout do hospody, tam si budou mít kam odskočit. A co se týče muzea - asi jste tam už dlouho nebyl, že? Myslím uvnitř, ne v pokálených prostorách kolem. Jinak byste nemohl tvrdit, že je to mrtvý poklad.
22.8.2006 11:13
Stanan  (Nováček)
RE: Veřejné záchodky - Muzeum
muzeum navstevuji, vzdy na vystavu ktera me zajima, ok beru zpet, to sem prehnal, narozdil od jinych instituci se MHK snazi a chodim tam rad, ale co vadi jsou tyhle vylevy o zlej mladezi, protoze ne jenom duchodci-normalizatori, zijou v HK....
22.8.2006 13:08
Evina  (Nováček)
RE: Veřejné záchodky - Muzeum
Vážený pane, co se mnou diskutujete pod přezdívkou "stanan"!
Vůbec jsem s vámi nechtěla rozvíjet polemiku, zda je správné chodit konat potřebu k muzeu, jen jsem chtěla, aby třeba reagoval někdo odpovědný. To se mi asi ale nepodaří. Je to váš problém, když se vám zdá, že je normální, aby lidi , ať už mladí nebo staří, chodili konat potřebu ve městě na veřejném prostranství. Nemusím být normalizační důchodce, abych si myslela, že to normální není.
22.8.2006 20:00
Xaver  (Profesionál +11)
RE: evina
On asi "stanan" spolu se svým psíkem obechcává a obsírá městečko.Proto mu to nevadí ani u jiných, je to pro něho běžné.
23.8.2006 11:11
sniffer  (Pokročilý +4)
RE: Veřejné záchodky - Muzeum
Ono to asi není to pravé jít si sednout do hospody... Prostě čerstvý vzduch je čerstvý vzduch. Navíc to stojí míň...
K oranžovému človíčku technických služeb: Ten tam musí chodit ať už tam někdo sedí nebo ne, protože ty mrchy stromy pouští listy a někdo je musí zamést
3.9.2006 14:50
anthrax  (Nováček)
RE: Veřejné záchodky - Muzeum
Pravda, je to smutné co je v těchto místech k vidění. S čím nesouhlasím je ta zeleň ... na tom místě by být měla, jen zvolit tomu místu vhodnější. Ta situace by zatím stačila řešit strážníky, ale asi právě v tom bude zakopaný pes. V HK policie je vidět poměrně často, ale v autech a to je špatně. Více pěšáků a pokud se bojí, mají přece brnění , např. těžkooděnci jsou po praze vidět poměrně často i na ulici :o) Dvě Trojice policistů křižujících velké náměstí a okolí by snad stačila.

Vložit nový komentář

K tomuto fóru mohou příspívat jen přihlášení uživatelé.
Přihlásit nebo registrovat.

Mohlo by se hodit
Doporučujeme