Volby

Nejlépe hodnocený příspěvěk ▼
11.3.2014 11:54
Eva (Pokročilý +6)
Volby
Zdá se vám normální, že na primátora chce kandidovat p. Soukup, který byl u takových věcí, jako byl prodej údajně hygienicky nevyhovující MŠ Kyjovská soukromníkům, měl střet zájmů ve školních jídelnách, byl u nákupu sochy Ulricha a pod.? /Jmenovaná MŠ pro 90 dětí byla vyhovující, po celkové rekonstrukci. Jak by dnes hodila, že?/ zobrazit | souhlasím (+1) | nesouhlasím (-0)
Nejhůře hodnocený příspěvěk ▼
13.3.2014 15:35
martin.dvorak (Profesionál +7)
Dobré skutky ve volební kampani
Martin Soukup cestou k volbám dělá občas i dobré skutky. Například přispěl aspoň symbolickou částkou do této sbírky. Je ovšem zatím jediným dárcem! Přidá se k němu i někdo z těch, kdo nekandidují v nadcházejících volbách???
www.indiegogo.com/projects/masterpiece-organ-for-c...
zobrazit | souhlasím (+1) | nesouhlasím (-1)

Příspěvky ve fóru

Přidat komentář
11.3.2014 11:54
Eva  (Pokročilý +6)
Volby
Zdá se vám normální, že na primátora chce kandidovat p. Soukup, který byl u takových věcí, jako byl prodej údajně hygienicky nevyhovující MŠ Kyjovská soukromníkům, měl střet zájmů ve školních jídelnách, byl u nákupu sochy Ulricha a pod.? /Jmenovaná MŠ pro 90 dětí byla vyhovující, po celkové rekonstrukci. Jak by dnes hodila, že?/
11.3.2014 21:38
X Y  (Pokročilý +4)
RE: Volby
Normální by to být nemělo, ale kandidovat asi může. Je otázka co na to novináři a protikandidáti a pak jestli ho budou voliči chtít.
12.3.2014 16:13
Petr - HK  (Guru +4)
RE: Volby
Pokud jej jakožto budoucího primátora schválila hradecká ODS, ať si kandiduje. Jeho primátorský osud máme částečně v rukách my, voliči. Tedy jestliže ho opět zvolíme do zastupitelstva, může ho vzniklá koalice prosadit na primátorský post. Chcete jiného primátora? Pak nevolte Soukupa nebo sama kandidujte.

Pravdou je, že byl u mnoha mediálně známých průšvihů. Zatímco kamarád Herman byl stranou odstřelen a skončil zapomenut, Soukup se mistrně drží mnoho let na vrcholu komunální politiky. Asi v tom umí chodit.

Jestli bude jedničkou na kandidátce ODS, pak se do zastupitelstva asi dostane (do té doby totiž voliči zapomenou na kauzu Nagyová a opět na truc ČSSD začnou volit ODS).
13.3.2014 15:35
martin.dvorak  (Profesionál +7)
Dobré skutky ve volební kampani
Martin Soukup cestou k volbám dělá občas i dobré skutky. Například přispěl aspoň symbolickou částkou do této sbírky. Je ovšem zatím jediným dárcem! Přidá se k němu i někdo z těch, kdo nekandidují v nadcházejících volbách???
www.indiegogo.com/projects/masterpiece-organ-for-c...
27.3.2014 20:18
xicht53  (Pokročilý)
RE: Dobré skutky ve volební kampani
Já bych taky rád přispěl. Ale až uhradí ty ztracené miliony ti, co je neuměli ochránit před jedním chudákem varhaníkem. Přišli jsme o 6 mega? No co, vybereme další miliony. A kde nakonec skončily ty předimenzované varhany z městské hudební síně?
7.4.2014 19:27
martin.dvorak  (Profesionál +7)
RE: Dobré skutky ve volební kampani
Inu, najít si důvod, proč dobré věci nepomoci, je vždycky jednodušší a snazší, než něco obětovat a pomoct. Volba je na každém z nás...
8.4.2014 19:39
xicht53  (Pokročilý)
RE: Dobré skutky ve volební kampani
Mně zase připadá velmi jednoduché hospodařit s penězi daňových poplatníků či dárců a nemít vůbec žádnou odpovědnost za šlendrián, neumětelství či nedejbože zlodějny. No co, pokus se nepovedl, zmizelo nám 6 milionů, tak uděláme sbírku novou. Ulrich na pylonu se taky nepovedl, o Atolu či zimním stadionu ani nemluvě. Čím to, že smlouvy jsou vždycky výhodné pro druhou stranu a téměř nevypověditelné? Ale já zastupitel nic, já jen zvedl ruku. Voliči mi to můžou spočítat u voleb. Ale to nějak nefunguje.
10.4.2014 21:50
martin.dvorak  (Profesionál +7)
RE: Dobré skutky ve volební kampani
Nemyslím, že si nějak odporuje to, co píšete vy a co jsem napsal já. Považuju totiž za oddělitelnou debatu o tom, kdo způsobil, že město nemá ani varhany ani 6 mega (řeší to pokud vím soud a moc se mu to nedaří) a o tom, jestli bychom si my, občané toho města, přáli, aby varhany přece jen byly, a jestli jsme ochotni se na to třeba i složit. Tím chci říct, že pro mě je zkrátka osud toho minulého pokusu spíš výzvou, zkusit to tentkrát jinak (a pokud možno líp) než důvodem, proč sbírku na varhany nepodpořit. Tak jsem si koupil 3 píšťaly a samozřejmě si tím spíš přeju, aby to nakonec vyšlo na celé varhany. A volební kampaň se do toho namotala tak trochu nešťastně, protože u nás jsou vlastně pořád za dveřmi nějaké volby, že?
8.4.2014 09:13
X Y  (Pokročilý +4)
RE: Dobré skutky ve volební kampani
Dělat dobré skutky je hezká věc a dokonce bych to považoval téměř za povinnost u lidí co chtějí dělat politiku. Jde jenom o to aby dobré skutky pouze nezmírňovaly nebo spíš neodváděly pozornost od těch špatných.
5.5.2014 10:13
Eva  (Pokročilý +6)
Zastupitelstvo
by si před odsouhlasením nových obchodů na nevhodném místě v Malšovicích mělo pěšky projít město. Od ul. S.K. Neumanna k Masar. nám. je 10 obchodů k pronájmu, na Gočárově ul. je prakticky celá fronta obchodů proti Donu prázdná. Na co nové obchody a další vylidňování města, kde už nyní jsou hlavně banky a byty dotované menšinám. To zastupitelstvo chce? Doufám, že někde bude uveřejněn jmenovitý seznam, jak kdo o Malšovicích hlasoval. Pro volby se to bude hodit.
28.5.2014 13:04
Petr - HK  (Guru +4)
co s Vlasákem
Panu O. Vlasákovi skončilo trochu překvapivě europoslancování. Předsednictví ve Svazu měst a obcí asi na uživení není. Bude kandidovat na senátora nebo že by ODS vyměnila lídra své kandidátky do obecního zastupitelstva?

Vložit nový komentář

K tomuto fóru mohou příspívat jen přihlášení uživatelé.
Přihlásit nebo registrovat.

Mohlo by se hodit
Doporučujeme