Výhody a nevýhody převedení skateparku na město

Příspěvky ve fóru

Přidat komentář
2.4.2004 23:47
Fish (neregistrovaný)
Vítám všechny kteří zavítali na tohle forum.Budu se zde snazit ziskat co nejvice informaci a také je podávat.Myslím ,že dnes všeobecně rozšířený názor že lidé jezdící na skaboardu in-linech jsou grazlové a feťáci je hodně špatnej.Je to sport jako každý jiný možná i víc ,protože večině lidí přináší i náký životní styl a směr.Proč nás nepodporovat dobrým a kvalitním skateparkem???Dále chci aby to tady trochu pomohlo lidem při všech problémech týkajících se deního pojezdu.Např. kolik zákonů zvládáme porušit za jeden den atd.
3.4.2004 08:14
Josef (neregistrovaný)
Žádný rozumný člověk nemůže mít nic proti tomu, aby měla mládež ve městě možnost nějakého sportovního vyžití. Ale ! Sám tady píšeš, že vyznavače vašeho sportu si většina lidí spojuje s nevhodným chováním a vandalstvím. Proč ? Nezavdáváte tomu tak trochu příčinu určitým pseudostylem vystupování ? Když mám skejt, tak se musím taky chovat jako ... (doplň sám) ? Nikdo dnes rozhodně nechce, aby na skejtech jezdily uhlazený a vymydlinkovaný cukrátka. Ale některá (od "vzorů" okoukaná) schémata chování jsou z pohledu ostatních maličko směšná, až někdy neúnosná...
Píšu to tady proto, že jsi se zde rozhodl vaše zájmy obhajovat, ale už tvůje první dílo dává tak trochu zapravdu odpůrcům. Není problém v psaném projevu používat "hovorovej jazyk", nebo slang. Dodává to myšlence určitou autenticitu a stylovost. Ale z toho, co jsi napsal ty, je patrné buďto pohrdání jakýmikoliv pravidly - tedy jak jazykovými, tak ve vhodnosti chování - odtud tebou nechápaný všeobecný názor veřejnosti... Nebo že těmito pravidly nepohrdáš, ale prostě je nejseš schopen zvládnout...
3.4.2004 10:53
Jarda Fišer (neregistrovaný)
skate
Pokud nic neničí, tak mi jejich styl života nevadí, naopak je mi docela sympatický. Možná je to tím, že s nimi nemám žádné osobní negativní zkušenosti, třeba se najdou jiní, kteří to vidí opačně (a je možné, že mají pravdu).
Myslím, že jejich komunita a sport už je tak rozšířený, že by město nějaký pořádný skatepark mělo vybudovat. Nejsou to totiž jen "skejťáci", ale i in-line bruslaři. Pokud tam budou mít dostatečně kvalitní zázemí, nebudou mít potřebu jezdit po městě a okolí (věci i lidi) nebudou trpět. O novém skateparku jako prostředku prevence drog a kriminality ani nemluvím.
Na závěr bych chtěl uvést, že in-line brusle jsem měl na nohách jednou před 12 lety a na skateboardu jsem stál asi pětkrát v životě a už to bude možná 20 let :-). V mém okolí navíc nemám žádného zažraného vyznavače tohoto životního stylu. Doufám tedy, že mě nikdo nebude podezírat ze zaujatosti.
3.4.2004 19:29
Fish (neregistrovaný)
to Josef:
Omlovám se připadnou nepravopisnou češtinu.Není to moje silná stránka jsem ještě mlád atd.A pokud si sám myslíte ,že na skateboardu nejezdí namydlení cukrátka je jich hodne.Skate ,in-line obojí s sebou nese trochu stylu ,ale ten si každý upravuje tak aby mu vyhovoval.
3.4.2004 22:07
Josef (neregistrovaný)
Nemyslel jsem to nijak zle, spíš to mělo vyznít jako doporučení. Když bych od někoho něco žádal (vím, že zrovna tady se ničeho nedoprosíš :-)) , tak bych se snažil trošku pozitivně prezentovat. Ono to vždycky zanechá dobrý dojem a věci jsou mnohem průchodnější. A zde by ta průchodnost zrovna nebyla od věci. Souhlasím prakticky bez výhrad s panem J. Fišerou.
4.4.2004 11:14
:o) (neregistrovaný)
brevno v oku
Ad Fish a Fiser, takovych je nastesti vetsina:) Tech, komu vadi lidicky na prkynkach a bruslich, je mi uprimne lito. Komu vadi cizi "styl", at je jakykoliv, je to tim, ze sam zadny nema. Diky za vse co se vymyka z rozsireneho postbolsevickeho povedomi zapsklosti, hamounstvi a radobysporadanosti, Hezky den
4.4.2004 18:59
Fish (neregistrovaný)
to :?(
Vod kad me znas???

Vložit nový komentář

K tomuto fóru mohou příspívat jen přihlášení uživatelé.
Přihlásit nebo registrovat.

Mohlo by se hodit
Doporučujeme