Vylepovači reklam se neumí slušně chovat

Příspěvky ve fóru

Přidat komentář
5.5.2003 19:52
Ondras (neregistrovaný)
Politici na tom nejsou o moc lépe :o)
9.5.2003 20:29
Lukas (neregistrovaný)
Re: Ondrasovi
A neketeri obcani jsou na tom jeste hur, umeji akorat nadavat na politiku a politiky u piva nebo u kompu a nic jinyho...
13.5.2003 19:35
Ondras (neregistrovaný)
RE: Re: Ondrasovi
...no rozhodně se politika nedá chválit...alespoň ne ta u nás...
30.5.2003 21:26
Lukas (neregistrovaný)
RE: Re: Ondrasovi
Co na to odpovedet? Nejdrive si ujasnime pojmy : politika=sprava veci verejnych - to je abstraktni pojem, tu nelze chvalit nebo hanet. Ale ty jsi spis myslel, ze politici nezaslouzi pochvalu, ze? Tak na to je jedina odpoved : Jaky je lid, takovi jsou jeho zvoleni zastupci. Jsou jen zrcadlem spolecnosti - mozna, ze to neni vzdycky prijemny pohled, ale je to tak (mozna proto na ne lidi tolik nadavaji a dusuji se, ze oni by byli lepsi, proste dokonali, ale zlaty voci - byli by stejni, spis jeste horsi) - proc ale hazet flintu do zita, rezignovat, posadit se k pivu a nadavat, jak vsechno stoji za h.... a vinu za vlastni neuspechy hazet na jine? Jsou i dobri politici (ale ano, jsou!!!) a jestli chces, muzes rozsirit jejich rady:)
4.6.2003 14:20
Ondras (neregistrovaný)
RE: Re: Ondrasovi
..dobrá dobrá...všichni nejsou špatní

...člověk se akorát rozlobí, když čte co vymýšlejí za bejkárny...a pak je jedno jestli ten nebo ten ...prostě politika a ta jde bohužel mimo mě. Chybí mi tam mladí lidé, kteří by se neoháněli minulostí a nedělali by z ćech skanzen.

4.6.2003 23:33
Lukas (neregistrovaný)
RE: Re: Ondrasovi
Dobre, dobre, tak aspon, ze je nehazis vsechny do jednoho pytle, to te nepochybne odlisuje od "pivnich inteligentu". Hlavne, abysme se nezacali dohadovat, v ktery strane je jich nejvic dobrejch a v ktery nejvic blbcu...i kdyz kdovi, treba bysme se shodli:)...ale radsi ne.

A hele skanzen - to je v HK casto sklonovany slovo...ale ja si myslim, ze skanzen z nej delaji jisti obcane, kteri jsou proti vsemu novemu a jakykoliv zamer je v zarodku utopen v jejich reptani, remcani, frfnani (asi nejsem prvni, kdo to pise, ale zopakovani neskodi).
8.6.2003 19:48
Ondras (neregistrovaný)
RE: Re: Ondrasovi
jistě jistě dělají to občani, hlavně nepracující maminky a důchodci. to jsou ti největší remcalové a clenové ruzných hnutí..to souhlasím...a tech je nejvíc a od toho se odvíjí zbytek problemu...................
5.5.2003 20:55
Nebelman (neregistrovaný)
Slušné chování
Dost často se stává, že dveře do domů jsou polepeny různými letáky nabízejícími služby nebo zboží. Jsou nalepeny jako plakáty pěkně celou plochou, snad aby majiteli domu ukázali zač je toho loket, protože se obtížne odstraňují bez poškození dveří. Naposledy tuto akci provedli jacísi hulváti, kteří nabízejí na Zimním stadionu koberce. Napadá mě jak by se tvářili, kdybych jim ty koberce popsal nápisy, že moje zboží je nejlepší a nejlevnější a ještě jim ho dovezu zdarma domů.
5.5.2003 22:36
demon (neregistrovaný)
jojo
...taky sem si toho dneska ráno všiml, speciálně jsem se vrátil ke dveřím prozkoumat kde je ta izolepa co to drží a nemohl jsem uvěřit vlastním očím, že to tam ty hovada nalepili !!! Mělo by se tam pár lidí vypravit a trochu jim ty koberce (ksichty) taky polepit...
15.5.2003 09:37
Michal H. (neregistrovaný)
RE: jojo
Tak jsem na ty řečené kobercové vylepovače také narazil. Dostali se přímo do naše zamykaného domu a dost brutálně tam přelepili tím svým blábolem informační nástěnku. Laťku inzertní arogance tak posunuli zase o něco dál. Nevím, proč ten leták nehodili lidem rovnou do schránek. Možná by to mělo větší efekt a nikoho by tím nenaštvali. Koberec si od nich samozřejmě nekoupím, i když svojí "reklamou" jistě upoutají.
8.5.2003 10:56
Naštvaný (neregistrovaný)
Absolutně souhlasím. Celoplošné samolepky na skleněných výplních vstupních dveří např. družstevních domů - to je vrchol. Nedala by se ta firma nějak postihnout?
11.5.2003 12:47
Nebelman (neregistrovaný)
Postih
Ta vylepovací firma je pro jistotu stejně anonymní jako prodavači koberců. Postih je tedy dost pracný.
11.5.2003 19:21
Jarda (neregistrovaný)
živnostenský odbor
Bez žalobce není ani soudce, ale zkuste se obrátit s konkrétní stížností na živnostenský odbor magistrátu. (možná by stačila i městská policie) Vylepovačům hrozí docela mastná pokuta a příště si to rozmyslí.

Vložit nový komentář

K tomuto fóru mohou příspívat jen přihlášení uživatelé.
Přihlásit nebo registrovat.

Mohlo by se hodit
Doporučujeme