výsledky senátních voleb

Příspěvky ve fóru

Přidat komentář
3.11.2002 00:00
Jaroslav Fišer (neregistrovaný)
Barták vyhrál s přehledem
www.hradeckralove.cz/zpravy/clanek.php?id=351
8.11.2002 00:00
Honza z HK (neregistrovaný)
RE: Barták vyhrál s přehledem
no, ačkoliv s VPM nesouhlasim a v komunálních jsem volil ODS, ačkoliv jsem "levičák" a do parlamentu jsem volil ČSSD, do senátu jsem si přál Pana Dvořáka. Nic proti Bartákovi, ale na to, že tam byl posledních šest let, jeho práce (neříkám že nic neudělal) není vidět a je tam podle mě k ho*nu a dělá jen to, čím se prezentoval v kampani - houby, zahrádka,... Ale budiž. S Bartákem je podle mě Senát na prd, jak říkají i jiní. S Dvořákem by to bylo podle mě dobrý oživení.
11.11.2002 00:00
Pavel H. (neregistrovaný)
RE: Barták vyhrál s přehledem
Plně se s Vámi shoduju
11.11.2002 00:00
Metuzalém (neregistrovaný)
RE: Barták vyhrál s přehledem
Až se ještě pan Dvořák naučí slušnému vystupování bez narcistního sebeobdivu a chorobné nabubřelosti, může to zkusit znova.
12.11.2002 00:00
Jiří Procházka (neregistrovaný)
RE: Barták vyhrál s přehledem
I já souhlasím. Nikdo z nás neví, co si náš p. senátor vlastně myslí o všech těch problémech, o kterých se na tomto fóru píše. Pečlivě se tomu vyhnul. Je to senátor s utajenými názory. A to je zřejmě ideální předpoklad pro vítězství ve volbách, nikomu nevadí ...
13.11.2002 00:00
Jarmila (neregistrovaný)
RE: Barták vyhrál s přehledem
I já souhlasím.
Pane senátore, jestli si tyhle stránky třeba náhodou čtete, dejte to znát! Možná se budete divit, kolik lidí by se vás rádo na cokoli veřejně zeptalo. A to vás přeci bude těšit, ne?
Děkuji předem.
24.11.2002 00:00
jarmila (neregistrovaný)
RE: Barták vyhrál s přehledem
A odpovídám sama sobě. Oslovila jsem pana senátora na jeho webových stránkách s dotazem, zda ví o Hradeckém fóru a pokud ano,
může-li uvést důvody, proč se zatím nezúčastnil diskuze.Že by se jistě našli tací, které by jeho názory zajímaly. Přikládám tedy jeho odpověď . Mohu si to dovolit, neboť jsem předem pana senátora upozornila, že tak učiním.

Vážená paní (slečno?) Zbořilová,
> předně Vám děkuji za důvěru, kterou jste mi prokázala zasláním svých
> diskusních otázek z mé senátní webovské stránky. Současně mě omluvte, že
> odpovídám s téměř týdenním zpožděním. Nebývá to mým zvykem. Plním totiž
> současně povinnosti "senátora zvoleného v roce 1996" a také senátora
> zvoleného před 3 nedělemi. Navíc osobně odpovídám všem gratulantům a mnoha
> dalším lidem formou, kterou zvolili.
> 1) Elektronickou stránku "Hradecké fórum" jsem neznal. Děkuji Vám za
> upozornění. Už jsem si ji dal do seznamu "oblíbených", takže si ji čas od
> času prohlédnu.
> 2) Z uvedeného vyplývá, že jsem se ani k diskutovaným záležitostem
> vyjadřovat nemohl.
> 3) Vůbec nečekám, že mě budou všichni diskutující vždy chválit. Spíše
> naopak. Jedno však vím jistě. Odpovídat budu pouze na dotazy odeslané přes
> mou webovskou stránku, na dotazy slušné (byť na tělo) a podepsané.
> 4) Děkuji Vám i za Vaše "nadstandardní upozornění", že mou odpověď
> zveřejníte. Už jsem v politice dost dlouho na to, abych věděl, že cokoli
> řeknu, bude použito proti mně. Jako u policejního výslechu!
> S pozdravem
> Karel Barták
13.2.2003 16:26
Jarmila (neregistrovaný)
dopis senátorovi Bartákovi
Vážený pane senátore,

snad si ještě vzpomenete.Před pár měsíci jsem se na Vás obrátila s dotazem,který se týkal Hradeckého fóra . Tedy přesně, zda o existenci této elektronické možnosti diskuze o problematice města, jehož občany zastupujete, víte - a pokud ano, proč se jí neúčastníte.
Ve své odpovědi jste tehdy mimo jiné uvedl, že se této diskuze účastnit nebudete a že i nadále budete elektronicky odpovídat pouze prostřednictvím Vaší webové stránky a to pouze na dotazy podepsané (nemusíme si povídat, jak všelijak je možné se pod mail podepsat a kolik různých mailových adres je možné k tomu uvést jako kontaktních).
Osobně považuji možnost internetové diskuze za úžasnou a velmi přínosnou a efektivní formu s velkou budoucností. Čím víc ji budou využívat i zastupitelé, poslanci , senátoři a další veřejně činné osoby, tím lépe. A čím víc bude takových účastníků chatu, kteří se pod svůj názor podepíšou svým vlastním jménem , tím lépe dvakrát. Demokratičnost internetu je ovšem i v právu diskutujících svoji identitu nezveřejnit. Zásadní podmínkou by ovšem mělo být této anonymity nezneužívat. Už vůbec ne k agresivnímu napadání a osočování diskutujících s odlišným názorem a k celkové hrubosti až hulvátství příspěvků.
Vaše nevůle diskutovat na tomto veřejném fóru se mi tehdy velmi nelíbila. Dnes Vám bohužel dávám za pravdu. To bohužel tam není jen proto, že se jako každá ženská přiznávám véééélmi nerada, že jsem se mohla někdy mýlit. Ale když se tak stane, zatnu zuby a přiznám se. To bohužel je tam ale hlavně proto, že mě upřímně mrzí, kam se Hradecké fórum poslední dobou zvrtlo. Celková atmosféra podle mě není dobrá a zbývá jen doufat, že ti slušní postupně neztratí chuť k diskuzi . Byla by to škoda. /Myslím si to vážně , i když jsem z Pardubic a mohlo by mi to být dost jedno:-) /
Protože jsem minule na Hradeckém fóru zveřejnila Vaši odpověď, posílám tentokrát svůj mail Vám a zároveň na Hradecké fórum. Snad Vám to nebude vadit.
Vážený pane senátore, přeji Vám v soukromém životě i v práci jen všechno dobré a zdravím Vás
Jarmila Zbořilová
26.11.2002 00:00
Michal H. (neregistrovaný)
nízká volební účast poznamenává výsledky voleb
Bohužel nízká volební účast voličů, kdy mezi nejdisciplinovanější patří ódesáci a komunisté a ostatní na to z víceméně pochpitelných důvodů kašlou, vede k těmto výsledkům. Nic proti MUDr. Bartákovi, ale myslím si, že patří k těm konzervativním senátorům, kteří tu a tam odsouhlasí či shodí nějaký návrh zákona, ale ke kontatktům s voliči si až na předvolební období čas nenajdou. Např. senátor za trutnovský obvod, který dříve působil jako starosta Trutnova bude mít o komunální politice určitě větší přehled a pro svůj region bude užitečnější.
29.11.2002 11:56
Pavel Hr. (neregistrovaný)
RE: nízká volební účast poznamenává výsledky voleb
Pokud je mi známo, tak senátorská kancelář MUDr. Bartáka na ČSA funguje, sám jsem se tak s tím setkal. Kontakt lze velice snadno na webu nalést. Tvrzení, že senátor nemá na voliče mimo volební kampaň čas, považuji tedy za nehorázné a neslušné. Jen poznámka: při své návštěvě jsem ho tehdy požádal, aby se jako senátor zasadil o zrušení zbytečného senátu.
26.11.2002 14:29
Jiří Procházka (neregistrovaný)
Senátor, který nezná hradecké fórum ...
Co si myslet o senátorovi, který nezná hradecké diskusní fórum ? Má takový senátor zájem o to, co se ve městě děje ? Zajímají ho vůbec názory jeho voličů ? Ani nevím, jestli tomu mám vůbec věřit ...
29.11.2002 11:46
Pavel Hr. (neregistrovaný)
RE: Senátor, který nezná hradecké fórum ...
Co si zase myslet o člověku, který všemu rozumí, všechno věděl a odpovídá na kdejakou blbost na x stránkách webu? Neměl by člověk něco nejdříve dokázat ve svém civilním povolání a teprve poté se angažovat veřejně? Pořád je lepší Barták než Dvořák! Mediálně je pro některé novináře Dvořák rozhodně zajímavý (např. ČT1?!). Nesouvisí to náhodou s osobními protislužbami? Zajděte si na veřejné zasedání zastupitelstva a pochopíte. Proč tento "superman" Dvořák nesundá své předvolební agitačenky? Nebo stále ještě nepochopil, že prohrál? A umí vůbec pan Dvořák prohrávat? Osobně si myslím že nikoliv!
29.11.2002 12:06
Honza Mareš (neregistrovaný)
RE: Senátor, který nezná hradecké fórum ...
Nemám potřebu se zastávat pana Dvořáka, navíc si myslím, že preferenční hlasy při komunálních volbách ukázaly, že rozhodně neprohrál, pouze ukázaly, že ho lidi spíš než v senátu chtějí v komunálu.
Pan Barták je v senátu jen proto, že kdo nic nedělá, nic nezkazí... kdo nic nezkazí, je pochválen...atd, snad tu průpovídku znáte všichni.

Naopak si pana Dvořáka vážím, protože se nebojí s lidmi diskutovat. Senátor by tu měl být především pro lidi, ne pro Senát. A co si mám myslet o senátorovi, který lehce arogantním způsobem prostřednictvím paní Jarmily vzkáže, že se s námi na těchto stránkách nehodlá bavit a kdo chce s ním mluvit, ať jde na jeho stránky. Hradecké fórum nemá patent na rozum a rozhodně není žádným oficiálním místem k setkávání, ale vzhledem k tomu, že se tu vyjadřuje a zároveň hledá informace spousta lidí, tak si myslím, že jako osoba veřejně činná by měl tuto možnost být v kontaktu se svými voliči využít. Ale pan Barták už má na šest let pokoj, tak proč by se snažil? Hlavně aby po něm někdo něco nechtěl. Mám jen obavy z toho, že šest let je dlouhá doba na to, aby si tohle jeho faux paus lidé pamatovali. Třeba se ale budou množit a lidé si vzpomenou. Možná, že se tohle mělo stát před volbami, třeba by se to rozmázlo v jiných médiích a nějaké body by ztratil.
30.11.2002 23:02
dvořák (neregistrovaný)
Vašim narážkám na "osobní protislužby" resp. o tom, co se odehrává v této souvislosti na zasedáních zastupitelstva bohužel vůbec nerozumím, není to naneštěstí první Váš příspěvek tady, kde poněkud chybí konkrétní údaje, které jsou nahrazeny narážkami a jinotaji. Ale aspoň v jedné věci Vám mohu poskytnout informaci docela konkrétní. Výlep bilboardů jsem si objednal u příslušné firmy a je zcela její věcí, že na některých místech zřejmě dosud nenašla na bilboardy s mojí kampaní nějakého nového klienta. Pokud Vás to popouzí, obraťe se prosím s důvěrou na ni, případně na další firmy, které dosud nestihly překrýt volební vzkazy svých klientů něčím aktuálnějším.
30.11.2002 23:06
dvořák (neregistrovaný)
Upřesnění adresáta
Výše uvedená odpověď patřila "Pavlovi Hr", alias Rytci, nějak jsem ji nepřesně umístil, pardon.
2.12.2002 20:39
Pavel Hr. (neregistrovaný)
RE: Upřesnění adresáta
Děkuji za Vaše vysvětlení reletivně bez Vaší oblíbené arogance. Na Vámi pronajatých bilbordech ovšen tvrdíte, že nemáte rád zbytečnou reklamu. To je trošinku v rozporu, nebo snad ne? Nebo za svá tvrzení také nezodpovídáte? A pak ještě jeden konkretní dotázek: Před několika lety v televizi po jednání s Vámi pane M. Dvořáku, pan prof. Václav Klaus prohlásil, že jste cituji: "... nejarogantnější politik .." se kterým se setkal. Myslíte si že se Klaus má stýkat s více lidmi nebo už i Vy se sebou něco uděláte? Děkuji za odpověď.
3.12.2002 08:47
dvořák (neregistrovaný)
RE: Upřesnění adresáta
Výrok takového odborníka na aroganci, jakým je pan profesor Klaus, mě ve své době potěšil, ale už tenkrát jsem tušil, že se jedná o mírnou nadsázku, způsobenou nejspíš tím, že při styku s panem předsedou si jen velice málokdo dovolí něco jiného než uctivý předklon.Až se mu více lidí naučí postavit zpříma a říkat mu pravdu, pochopí možná i tento gigant, že arogance vypadá jinak.
Na bilboardech jsme měl napsáno "Říkám, co si myslím, a dělám to, co říkám". Možná i to Vám připadá arogantní, a pak bychom možná měli zkusit definovat aroganci a co pod tím slovem kdo z nás vlastně vidí. A pak na těch plakátech stálo ještě "Zajímají Vás činy a ne jen uměle naaranžované obrázky?Pak chápete politiku stejně jako Martin Dvořák". Za oběma těmito předvolebními výroky i nadále stojím, neshledávám ovšem žádnou souvislost nebo rozpor v tom, že nějaká firma dosud nenašla nového klienta pro svoje výlepové plochy.
1.12.2002 20:42
pohanka (neregistrovaný)
S odstraněním odkazu na virtuální hlasování do senátu na Vašich stránkách, které notá bene ještě vypadalo nadějně, se máme obrátit na koho? :-)
2.12.2002 16:32
dvořák (neregistrovaný)
Už se na tom pracuje, celé stránky musejí dostat nový kabát, neboť stránkami "kandidáta do Senátu" už evidentně nejsou, řada rubrik zmizí, možná se dokonce objeví nějaké nové. Já sám to ale předělat neumím, požádal jsem o to správce té domény a budu rád, když s novými stránkami vyjedeme od Nového roku. "Virtuální volby" ovšem mohly zmizet už dávno, přestaly fungovat dva dny před prvním kolem voleb skutečných. Technicky je to určitě jednoduché, ale to víte - sentiment, já už pak nic nevyhrál...:-). Ale teď vážně, já na to úplně zapomněl, nechám to vymazat co nejdřív. Díky za upozornění.
27.11.2002 07:49
123 (neregistrovaný)
3.12.2002 22:38
člověk (neregistrovaný)
kecáš
Pro hlasování musíte být přihlášen(a)! Přihlásit se zde

Vložit nový komentář

K tomuto fóru mohou příspívat jen přihlášení uživatelé.
Přihlásit nebo registrovat.

Mohlo by se hodit
Doporučujeme