zajímavosti

Příspěvky ve fóru

Přidat komentář
3.6.2005 00:00
freezing.point (neregistrovaný)
zajímavosti
Co se má stát (nebo stalo) zajímavého v HK... Podělte se o své informace. Zajímavé zážitky, atp...
5.6.2005 18:34
Nebelman (neregistrovaný)
viz zpravodajství
Martin Brunner způsobil, že jednou ročně se tu koná akce, o které se nyní ví i v daleké cizině, příjíždí mnoho hostů a má zájem i více sponzorů (samozřejmě s penězi). Zdá se tedy, že zprvu prodělečný festival začíná být ziskový. Ano, je to "jazz jde městem".
A ejhle, co se vyrojilo dalších, co festival chtějí pořádat pod zavedeným jménem (ušetří za reklamu). No nic, v Pardubicích Martina Brunnera rádi přivítají i s festivalem a v Hradci Králové zůstane mrtvolno. Zůstanou jen psi kálející po chodnících, jak správně poznamenává Xaver.
6.6.2005 10:05
sniffer (neregistrovaný)
RE: viz zpravodajství
jj. hlavně, že podpora kultury ze strany magistrátu :-)
Btw. Hip-Hop kemp bude, nebo byly prosazeny jedny z nedražších špuntů do uší?
7.6.2005 10:37
xixao (neregistrovaný)
jazz
No tak nevim. Kdyz bych vymyslel, zorganizoval a uskutecnil festival, byt patrne s podporou magistratu a pristi rok by me na nej magistrat vypsal vyberove rizeni(!).. zaridil bych si svuj festival jinde a jinak!
8.6.2005 13:14
Babka (neregistrovaný)
RE: skandal
Včera jsem byla na procházce s vnoučaty a co nevidím, chlap v černý bundě do pasu sedí na bobku na chodníku u lesa (Biřička) a vykonává velkou potřebu. Oči měl u toho vytřeštěný, celej zpocenej a funěl a hekal a nic nedbal naší přítomnosti. No, horší než sousedovic vlkodav na pravidelný vycházce s páníčkem. Když jsem šla k večeru zpátky, tak tam po něm zůstal ležet obří mobidik, protože si to po sobě ani neuklidil. Přitom by stačilo jej zkopnout (toho mobidika) do lesa a pořádek by zůstal nedotčen. Jsem zděšena, co se všechno děje v dnešní době. Lidičky, dyť to je úplnej divokej západ, tohleto.
8.6.2005 15:45
okrotice bílá (neregistrovaný)
RE: skandal
A pak že se v HK nic neděje
11.6.2005 14:35
woody (neregistrovaný)
RE: skandal
Je mi to blbý, ale nejste náhodou příbuzná pana Xavera? :)
12.6.2005 15:49
Xaver (neregistrovaný)
RE: babka
No tak ono je zase lepší hovno v lese než v kalhotech. Třeba ho pak zahrabal.
13.6.2005 20:27
Matej JR (neregistrovaný)
RE: babka
Jestli se nepletu, tak babka tím mobydikem myslela to hovno (ale ta velryba nebyla hnědá :-)
13.6.2005 16:52
BUH (neregistrovaný)
RE: skandal
Babi nešilte!Zcvoknete z toho!Ona ta Xaverova Hovno mánie je dost nakažlivá co?!
16.6.2005 11:16
Man (neregistrovaný)
007
zpravy.idnes.cz/7divu.asp
Hlasujte pro HK, Hradecaci!
16.6.2005 12:06
dalybor (neregistrovaný)
RE: 007
Jasně - každý hlas pro mobidika bude dobrý.Du do toho... D.
18.6.2005 20:37
franta (neregistrovaný)
co
ukázat v tropických vedrech vypuštěná brouzdaliště ???
19.6.2005 00:19
BB (neregistrovaný)
Festival
A není to jen divadelní festival ale i muzeum je toho tady víc než dost nebudte suchaři pohled z Bílé věže taky není k zahození
4.7.2005 10:29
sniffer (neregistrovaný)
Mistrovství Evropy
Protože většina akcí v HK má tak úžasnou PR, dovolím si na jednu upozornit:
7 - 17. 7. 2005 je na letišti Mistrovství Evropy v akrobatickém létání...
26.7.2005 14:20
Wočko (neregistrovaný)
RE:
Co se týká reklamy či upoutávek a článků o akcích v HK, tak je to BÍÍÍDA. Většinou se jako hradečák o všelijakých akcích dozvím až, když skončí a jsou vychvalovány v Radnici nebo v regionálním zpravodajství.
Co, kdybyste tak pánové konšelé do toho Vašeho Radničního plátku, dali místo reklam na žaluzie a inzerátů na olizování obálek raději dostatek prostoru na prezentaci akcí pořádaných v HK - a to dostatečně předem, nikoli až následně?
29.7.2005 13:35
danstar (neregistrovaný)
RE: RE:
Moje řeč.To mě taky dost vadí
15.8.2005 20:08
Xaver (neregistrovaný)
sloupky značek
Jedna z hlavních zpráv dnešního zpravodajství je, že v Hradci Králové padají dopravní značky. Protože ve spodní části uhnívají v důsledku obechcání psy. A to se všichni vysmívají fekálnímu tématu. Je to pravda, máme posrané a obechcané městečko.
16.8.2005 10:41
Radek (neregistrovaný)
RE: sloupky značek
BINGO :-) říkal jsem si při poslechu té zprávy, že tuhle hozenou rukavici bude muset Xaver zvednout - a taky jo :-)
Mimochodem, ten vzorek dotazovaných (a "chytře" odpovídajících) nebyl právě moc reprezentativní ...
16.9.2005 15:37
BujnyKujon (neregistrovaný)
martin brunner
Jsem si jist tím, že bez osobnosti jazzmana Martina Brunnera bychom si v Hradci o jazzu, jaký jsme si zvykli slýchat na Jazz Goes to Town (JGTT), mohli nechat v lepším případě pouze hrát z diskmana. Takto výjimečné kulturní fenomény nevznikají samy od sebe a Martin byl a zůstává duchovním i organizačním otcem JGTT. Je tedy smutné muset se i tolik let po ukončení éry diktátu neschopných dívat na to, jak ochotně se neslaní nemastní nicmochři (říkejme jim "standardi") neváhají ujmout péče o to, co někdo stvořil díky své odvaze začínat zcela od nuly s "bláznivými", "neuskutečnitelnými" nápady a léta to vypiplávat s pomocí svých ničím nezaplatitelných zkušeností a kontaktů získávaných mnoho let předtím. Přeji všem "standardům" světa (i kdyby se nadobře spojili), aby nakradené neuměli rozvíjet a užívat a aby jim k jejich bezmeznému vzteku jen připomínalo jejich neschopnou průměrnost, závistivost a chrochtající hrabivost. Nechť se zalknou. Martinovi přeji, aby se nakonec u patentového úřadu prosadila spravedlnost a aby měl hodně síly a odvahy do dalšího počínání, kterým české kulturní obci zprostředkoval tolik radosti z mimořádných zážitků. Budiž mu za to vysloven v(d)ěčný dík! ;-)
25.9.2005 09:24
ACROSS THE HORIZON (neregistrovaný)
Central
Urcite predpremiera Stesti od Bohdana Slamy v Centralu za ucasti tvurcu. A vubec produkce kina Central, ne samozrejme vsechno co zde promitaji a delaji.
1.10.2005 15:09
xaver (neregistrovaný)
jak příznačné
V Hradci Králové se buduje za 1,6 mld Kč úřednické sídlo.
V Pardubicích začala dostavba univerzity nákladem 1mld Kč.
Že obě akce nejsou výlučnou investicí města vím. Vím ale i to, že v jejich prosazení má město velkou váhu.
Zatímco Pardubice jsou a budou centrem vzdělanosti východních Čech, Hradcem Králové se budou i nadále prohánět pouze psíci obechcávající a obesrávající to zatuchlé městečko.
2.10.2005 04:46
Babor (neregistrovaný)
RE: jak příznačné
Xavere, v Hradci se staví knihovna, připravuje se další stavba univezity, tzn. suma sumárum za 2 mld Kč. Tvé tvrzení o centru vzdělanosti v Pcích nebude zase tak moc pravdivé.
Co udělali v Pardubicích se psíky, že jim neobesrávají jejich Paramem vonící městečko?
2.10.2005 18:02
Morgiana (neregistrovaný)
RE: jak příznačné
Xavere, vy máte nějakou fóbii nebo psychózu ze psů, pište také někdy o něčem jiném.
3.10.2005 09:14
Xaver (neregistrovaný)
RE: Morgiana
Stačí si přečíst celý text, ne pouze část o psích hovnech. Jen tak na okraj....jestlipak uklízíte po svém psíku chodník?...che che che.
3.10.2005 13:39
Morgiana (neregistrovaný)
RE: Morgiana
Uklízím, Xavere. Ale vy opravdu jenom nadáváte na psy, ať je řeč o čemkoliv.
3.10.2005 14:05
Xaver (neregistrovaný)
RE: Morgiana
Omyl....nenadávám, jen konstatuji. Přeji úsměvný den.
5.10.2005 15:46
MIREK (neregistrovaný)
RE: Morgiana
Ať je to s fekalistou Xaverem jakkoliv, nejsmutnější na tom je, že má pravdu. Majitelé psů jsou prasata a policie nekoná.
29.11.2005 23:14
muf (neregistrovaný)
RE: Morgiana
Psi mi nevadí, ale jak mám svému malému synovi vysvětlovat, že musí chodit po asfaltovém chodníku a ne po trávě,aby nešlápl do psích hoven.
30.11.2005 11:01
MIREK (neregistrovaný)
RE: Morgiana
Jsem na to stejně, mám dvě malé děcka, a také mě je stále nebaví omezovat ve výběhu po trávě, nebo teď po sněhu, kvůli lidem, kteří jsou prasata a neuklízejí si po sobě.
7.10.2005 22:53
freakk (neregistrovaný)
RE: jak příznačné
mam pocit ze sidlo ku budle levnejsi , krom toho nebude tam jen krajsky urad, za b) knihovna c) dalsi budova FIM UHK ., k tomu napojeni na dalnici ....a kdyz soudruzi z pardubickeho kraje zvoli pro r35 jizni variantu , tak da misnisterstvo money na rychlejsi vybudovani dalnice mezi HK a PCE ...nechapu to srovnavani
25.11.2005 18:16
CHRIS (neregistrovaný)
Koncert
KOncert kapely ANtiDemon v srpnu 2005 v HK!
29.11.2005 16:59
sniffer (neregistrovaný)
RE: Koncert
lol... chtěl bych tam jít, ale asi to už nestihnu :-)
29.11.2005 10:36
MIREK (neregistrovaný)
Sportovní akce
Pro všechny příznivce běhu se tuto sobotu 3.12.2005 koná již 30. ročník "vodáckého běhu přátelství" z Pardubic do Hradce. Je to slabých 25 km. Propozice zašlu na požádání.
Sportu zdar
21.7.2006 14:48
MARIKA  (Nováček)
pomožte mi najít
ZDRAVÍM DO HK,VÍM,ŽE SE NEJEDNÁ O ŽÁDNÝ ZAJÍMAVÝ PŘÍSPĚVEK,ALE RÁDA BYCH NAŠLA A POKECALA S KAMARÁDEM,S KTERÝM JSEM BYLA NA PIONÝRSKÝM TÁBOŘE ASI PŘED 20LETY!!JMENOVAL SE RÍŠA TRÁVNÍČEK A BYDLEL V ČAJKOVSKÉHO UL,MOC PROSÍM ,KDO BY MĚL NA NĚJ KONTAKT,OZVĚTE SE NA MARGITA4[zavinac]SEZNAM.CZ,DÍKY MOC

Vložit nový komentář

K tomuto fóru mohou příspívat jen přihlášení uživatelé.
Přihlásit nebo registrovat.

Mohlo by se hodit
Doporučujeme