Život v HK

Nejlépe hodnocený příspěvěk ▼
15.1.2011 18:25
viki (Nováček +0)
město hradec
Milá Ljubo, já jsem se po x desítkách let strávených v Hradci odstěhovala pryč. Bydlení je drahé, pracovních příležitostí málo, komunální politika špatná. Centrum města možná vypadá pěkně a jak jsem koukala zase se bude investovat tam. Ale jeďte se podívat do některé z okrajových částí města, nejsou tu chodníky, rozbité silnice, ani obchody s potravinami pro místní obyvatele, aby nemuseli do města. Zato supermarketů je tady jak naseto, pouze pro ty, kteří vlastní auto. Parkovací systém je předražený, doprava přetížená a vyhlídky na obchvat nebo na křižovatku u Milety žádné. Ani pro podnikání není toto město vhodné, protože jsou zde předražené nájmy. A ta kultura také není žádná sláva. Mně se např. víc líbí repertoár Pardubického divadla, zábava pro mladé silně pokulhává a pro rodiny s dětmi mají předražené byty teď právě na Labské louce, kde nedostanete školku, do obchodu je daleko a ještě je drahý. Nevím odkud pocházíte, ale dobře si to rozmyslete, ne všechno, co zvenčí vypadá dobře, je pěkné i uvnitř. zobrazit | souhlasím (+3) | nesouhlasím (-2)
Nejhůře hodnocený příspěvěk ▼
24.2.2016 10:38
X Y (Pokročilý +4)
RE: Domobrana
Máte zájem stát se velitelem, už máte halapartnu?

Tady je přihlašovací středisko
www.fnhk.cz/psych
Tak se nezapomeňte dostavit.
zobrazit | souhlasím (+0) | nesouhlasím (-3)

Příspěvky ve fóru (poslední týden)

Přidat komentář


Ve vybraném datu nebyl vložen k článku žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli.

Vložit nový komentář

K tomuto fóru mohou příspívat jen přihlášení uživatelé.
Přihlásit nebo registrovat.

Mohlo by se hodit
Doporučujeme