Cyklostezky

Nejlépe hodnocený příspěvěk ▼
7.8.2012 21:58
Guboš (Pokročilý +1)
Gočárův přechod
Každý den tudy jezdím na kole dvakrát, někdy i vícekrát. Nepochopil jsem důvod natočení tohoto videa, na kterém jsem se i "mihnul". Ano bylo skvělé a luxusní, že zde byly vedle sebe po 10 metrech dva přechody. Stejně tak to bylo před pár o pár metrů dál u informačního centra. Přechod stačí pouze jeden. Jde pouze o respekt řidičů k chodcům a cyklistům. Na druhou stranu uznávám, že postrádám logiku "cyklostezky" od parku z ulice Veverkova ke Koruně. Přechod mezi Čedokem a parkem by mohl mít retardér podobný jako v ulici Veverkova. Obecně vzato, cyklostezky v Hradci Králové jsou paskvilem, které nikam nevedou... zobrazit | souhlasím (+3) | nesouhlasím (-0)
Nejhůře hodnocený příspěvěk ▼
25.10.2012 09:14
X Y (Pokročilý +4)
RE: Autobusove pruhy
Vy jste asi ještě neviděl co se stane, když tam má nějaké auto poruchu nebo tam je malá nechoda a na 10 minut se uzavře jeden jízdní pruh a vše jede jen jedním a tak by to bylo celé dny, neprůchodný okruh a zácpy přes půl města, takže autobusy by stejně nebyly rychlejší, stály by v koloně jinde a v mnohem větší.
Nad něčím podobným by se mohlo začít uvažovat až teprv potom co bude ďostavěná D 11 k sil. č. 35 u ČKD a dojde k propojení D 11 a silnice č. 36 u Holic jako propojení na č. 35 na Brno. Teprv potom se uvidí jestli to vůbec je potřeba, protože ubyde tolik vozidel z okruhu u nemocnice, že si myslím, že to potřeba nebude. Silniční provoz ve městě nejvíc brzdí nákladní auta a autobuisy, ne osobní auta.
Mimochodem, dnes přece nic lidem nebrání aby jezdili MHD a na kole.
zobrazit | souhlasím (+2) | nesouhlasím (-2)

Příspěvky ve fóru (poslední měsíc)

Přidat komentář


Ve vybraném datu nebyl vložen k článku žádný komentář.
Váš názor nám není lhostejný, podělte se o něj také s ostatními uživateli.

Vložit nový komentář

K tomuto fóru mohou příspívat jen přihlášení uživatelé.
Přihlásit nebo registrovat.

Mohlo by se hodit
Doporučujeme