Hip-Hop v Hradci

Příspěvky ve fóru

Přidat komentář
24.1.2004 14:37
Xaver (neregistrovaný)
Hip-Hop jen tak stranou
Onehdá, jda v rytmu hip-hopu po Hradci Králové, poslouchaje tu vtíravě příjemnou hudbu, viděl jsem nový, bílý sníh. A na tom sněhu, každých pár metrů, žluté značky moče doplněné tmavými výkaly.Ty zbytky psích hodů, doplňovány bílými flusanci žvýkaček, pokrývajících chodníky, překrývaly požitek z hudby, dunící mi do uší.Máme to opravdu hnusně obechcané ,obesrané a poflusané město.
13.6.2004 14:04
fathaman (neregistrovaný)
RE: Hip-Hop jen tak stranou
Muzes mi dat vedet,co jsi to poslouchal za hip-hop? Proste te nejen, ze nemam rad, tvoje nazory mi pripadaj ponekud zamindrakovany. Pripada mi, ze bys radsi vsude krasne uklizeny chodniky, cistej travnik, ale co nejmin, aby nedal moc po.... A to proc pisu. Nemas rad psa jako zvire, bobek anebo mi tvuj prispevek do fora wo hip-hopu moc nesedi? Cos to poslouchal za hip-hop? Nelly, Sean Paul, 50 Cent nebo Samir Krysa?
23.3.2005 16:27
Pivsong (neregistrovaný)
RE: Hip-Hop jen tak stranou
Mám dotaz: Xavere, proč ze sebe děláš magora?
24.3.2005 15:17
Xaver (neregistrovaný)
RE: Pivsong
Magorem je ten, komu nevadí obechcané, obesrané a poflusané městečko.
24.3.2005 18:45
beach (neregistrovaný)
RE: Pivsong
ty si fakt magor.
25.3.2005 07:15
Pivsong (neregistrovaný)
RE: Pivsong
Mám pro tebe nové jméno: Sterilní Xaver.
25.1.2004 22:45
BiGGeM (neregistrovaný)
Diablo!! Nejwostrost.nekompromisni beaty nejkrutejsiho kalibru...co takle vic prostoru pro zacinajici kapelky..treba BVT crew co??
13.6.2004 14:06
Fathaman (neregistrovaný)
Kamo, nespi. Co jsi pro to udelal, aby tam mohly hrat zacinajici kapely? Myslim ze bys mohl vedet, kdo ti odpovida. Tak ver, ze svuj prostor na svete si musis zaslouzit. Peace
12.8.2004 13:51
Honza (neregistrovaný)
Hip hop
Taková trapárna!!.......To se vám takhle sejde pár vandraku a poslouchaj muziku,která nedává smysl.....nevím co na tom viděj.........ale každej jsme jinej a máme jine zajmy.....
12.8.2004 14:07
Xaver (neregistrovaný)
RE: Hip hop
Viděj na tom hovno, voni to slyšej...každej jsme jinej.
21.8.2005 11:25
Martin (neregistrovaný)
RE: Hip hop
Xavere, nejak mi to hovno k tobe nesedi....:o)
5.2.2004 20:51
Blind (neregistrovaný)
hm?
zdarec...moze mi tu niekto poskytnut prierez ceskym HH?...
Do SK totiz putuju (povacsine) len notoricky zname veci (PSH Indy a Wich Spatnej Wliv...) - teda, aspon co sa slova hovoreneho tyka...
5.2.2004 23:36
beach (neregistrovaný)
RE: hm?
zkus www.strytdrym.tk
2.8.2004 15:16
sniffer (neregistrovaný)
Jenom drobná otázka, myslíte si, že Hip hop kemp v hradci vydrží i napřesrok, nebo ho babičky z okolí stříbrňáku za posvěcení radních vyženou?
4.8.2004 12:25
vyženou. (neregistrovaný)
kvůli
sprejerům
15.8.2004 09:04
Josef (neregistrovaný)
Jestli to babičkám u stříbrňáku vadí, to nevím, ale jen pro ilustraci - v Nepasicích je to slyšet obstojně. :-)))
15.8.2004 14:25
hlukem utýraný hradečák (neregistrovaný)
hluk z hip-hopu
Kupte si sluchátka, těsná jak hluchátka. Do vašich uší ať jen bubny buší. Do bílého rána si může tak hrát - obyčejné lidi nechte v klidu spát!Ono ten váš hip-hop se nese kilometry daleko až na jižní konec města a pěkně nahlas. Je to týrání hlukem. To zase budeme muset čekat, až se ozve nějaká spisovatelka ze zahraničí, než s tím někdo něco udělá?
5.6.2005 20:16
E...... (neregistrovaný)
Hlukem utýraný hradečák-pro tebe
je to docela smutný......byls něgdy mladej?nebo byl jste?víte...tady jde o hloupý 3 dny pro pár tisící lidí....jde o to že jedinej hip hopwej festiwal mohl bejt zase tady a mohl zase udělat prostor mládeži která tohle poslouchá,prostor pro hradceké kapely,umělce a wšechny....bude jinde.já tam nebudu...a budu mít zkažený narozeniny,a budu jako každej rok před tím sedět doma a budou mi psát mí kamarádi třeba z brna jak se tam dobe bawěj....můj sen je,zazpíwat si tam.pro radost....ale taghle mě tam naši nepustěj..a á můžu jen snít o tom,že si mě na ulici něgdo wšimne a řekne jo ty zpíwáš dobře mohla bys zazpíwat na kempu,a já řeknu:promiň ale jestli nebude w hradci tag nemůžu,nemůžu dělat to co mě bawí,protože to wšem ty 3 dny radosti w mim žiwotě wadí lidem jako ty......promiň e jsme tag otrawný ale chtěla sem to někam dotáhnout,chtěla sem.....ale nemůžu..děkuju za podporu........
15.8.2004 14:25
hlukem utýraný hradečák (neregistrovaný)
hluk z hip-hopu
Kupte si sluchátka, těsná jak hluchátka. Do vašich uší ať jen bubny buší. Do bílého rána si může tak hrát - obyčejné lidi nechte v klidu spát!Ono ten váš hip-hop se nese kilometry daleko až na jižní konec města a pěkně nahlas. Je to týrání hlukem. To zase budeme muset čekat, až se ozve nějaká spisovatelka ze zahraničí, než s tím někdo něco udělá?
16.8.2004 09:29
Xaver (neregistrovaný)
RE: hluk z hip-hopu
Zapšklý dědku, proč nepřeješ zábavu tisícům mladých, krásných lidí. O akci se vědělo týdny předem, byla přece povolená a když ti hudba tolik vadí, mohl jsi jet na výlet.
16.8.2004 13:41
Matěj (neregistrovaný)
A kdo uklidí ta hov...
...po těch krásných a rozjásaných mladých lidech? Nebo že by to byla akce Městských lesů hnojení lesa?
16.8.2004 13:43
Matěj (neregistrovaný)
RE: A kdo uklidí ta hov...
Promiň Xavere, já zapomněl že ti vadí jen ta psí...
16.8.2004 17:41
beach (neregistrovaný)
RE: A kdo uklidí ta hov...
mh tak to jsem cekal ze si duchodci a technari prijdou rypnout.
16.8.2004 22:04
Matej JR (neregistrovaný)
RE: A kdo uklidí ta hov...
tatík ještě není v důchodu :-)
ale v tom lese je pěkně nasr... :-( no a v potoce bych si neomyl ani holinky. Měly tam dodat asi tak o 500 kadibudek víc.
17.8.2004 08:50
kpt. samolepka (neregistrovaný)
RE: A kdo uklidí ta hov...
A co respekt ci aspon toleranz k ostatnim? Leda tak sam k sobe hmm.
17.8.2004 19:10
hradečák (neregistrovaný)
hluk z hip-hopu
Zdar mlaďochu Xavere. Nejsem zapšklý a už vůbec ne dědek. Pokud si musíš masírovat mozek (nemáš-li místo něho z chlastu kostku) kraválem, rád ti to dopřeji a ještě raději na ten výlet po dobu trvání takovéto hlučné akce odjedu, pokud ty a tobě podobní to zaplatíte nejen nám, ale stovkám dalščích rodin, které se díky randálu z hip-hopu nemohly vyspat. O náklady se můžeš podělit s těmi, co vás sem pustili a jednali s vámi - t.j. magistrát, policie, hygiena (jak psáno v HN). Ti všichni přece dobře věděli, jak tací jako vy drží slovo - a že nějaká čest a dodržení slibu pro ně nic neznamená. Kdybyste totiž tu" hudbu" po 22.00 hodině ztlumili, netřískaly by bubny na kilometry daleko do víc jak hodiny s půlnoci.
18.8.2004 08:34
Xaver (neregistrovaný)
RE: hluk z hip-hopu
To je fakt, to namíchne, když se tisíce lidí baví jinak než chci já. Nejlepší zábava je stejně sedět celý upocený ve své oblíbené hospůdce nebo doma u TV s lahváčem a nadávat na poměry. Jenom na okraj, 50 mi už bylo.
19.2.2005 12:49
ghanta (neregistrovaný)
RE: hluk z hip-hopu
ty jo.....a jak se třeba maj lidi o jednom srpnovem vejkendu v Trauči, když tam je fest??? Takova Sepultura nebo Clawfinger jim určitě spat nedají.....:-) A jestě když se překročí hranice hluku která je povolená hygienou....ale zkus si to říct.....usínal sem při zvuku Sepultury...nebo Motörhead nebo neuvěřitelných Dhol Foundation....??? A když je pro hip-hopery v HK takovahle akcička.....tak proč jim to jednou za rok nedopřát??? ten hluk k tomu patří.....tak snad ostatní co to nezajima mužou bejt tolerantní a držet hubu......protože prostě takovahle věc jako hluk a bordel k takovejmhle akcim patří......to je jasny....a veřim že pro fanouška hip hopu je fajn když sčihne svou oblibenou hudbu na živo....jako třeba Looptoop,Taskforce apod. Prostě se to těm lidem musí dopřát.....a nebo to udělat někde hluboko v lese....kde nikoho rušit nebudou krom zvířátek....a je tu další problém......a dát tu hudbu potichu??? určitě by to trocha šlo.....ale když zvukařoj ujede trocha ruka:-) a navic to musi bejt s hutnym zvukem aby si to lidi užili........jinak ten třináctej tisící návštěvník za bukem uslyší tak rust trávu........voni si to chtěj užít.........tak jednou v roce jim to dopřej.......cao
17.7.2005 16:56
gadji (neregistrovaný)
to-Hradečák
nejsem z Hradce Králové ale 2 rokem pojedu do toho Vašeho městečka na ten 3-denní strašně hlučný festival který se prostě vydržet nedá....
žádná tolerance a česká závist.to je tak že když má člověk lepší náladu a baví se více než druhý,tak mu ten druhý závidí...
hlavně mně za tenhle názor nestřílejte ale hiphop kemp zviditelňuje Vaše město a prospívá mu více jak zakomplexovaní lidé ,kteří by za něj měli být vděční,neboť si mají do čeho rýpnout a možná budou mít důvod jet se odreagovat někam pryč-tak jako jezdím já k vám-
díky
17.8.2004 21:14
SPISOVATEL (neregistrovaný)
RESPEKT HRADCI. Kemp byl vostrej.HLUK mohl bejt,ale kurva bylo to pár dní tak co.Jinak zdravim PM a RMD.Ničte víc.PEACE
18.8.2004 10:46
perníkář (neregistrovaný)
hip-hop
Mechováci, teď máte místo Stříbrňáku Hovňák, cha, cha.
18.8.2004 15:42
beach (neregistrovaný)
RE: hip-hop
ses fakt pernikar.
7.6.2005 17:30
Eymy (neregistrovaný)
RE: hip-hop
my máme možá howňák ale ty máš asi perník nebo co.z feťákama a lidma co se snažej obhajowat nebo projewowat nadáwkama je asi škoda se bawit,tag tady nebírej místo!I gdyž je něgdo proti dokáže to říct normálně ale ty asi ne!
8.6.2005 13:58
masa (neregistrovaný)
RE: hip-hop
pojdi idiote vysmazenej
18.8.2004 15:56
misHa (neregistrovaný)
HEJ STE TRAPNI JAKO PRASEEE ..BOZE AMME JEDNU JEDINOU PORADNOU KACI ZA ROK KDE SE BAVI MLADY LIDI A VY SE S TOHO VSICHNI MUZETE POSRAT FAKT!!!VEDELO SE TO DOPREDU TAKZE KOMU TA HUDBA VADILA TAK MEL JET PRIC!!!TAK PRESTANTE REMCAT.....YEEEE.....DI HAJZLU S VAMA LIDI...!!!TAK!!!
18.8.2004 16:00
jarmila šuláková (neregistrovaný)
nene
Ještě že nejsme xenofóbní národ...
18.8.2004 16:05
cl punk (neregistrovaný)
nikdy se nezavděčíte všem a nejde vo hip hop, techno, tekno.....!! tady je to zapšklou generací...pane bože vy jste strašně netolerantní....prober te se už z toho komunismu.....tohle je zábava, tady se bavěj lidi,...to mám jít někam kilometry do lesa, aby nás tam slyšeli jenom veverky....proberte se!!! kdyby tam hrála vondráčková, gott nebo roling stones(i když sou v poho) tag na to skáčete taky!!! ste prudézní!!!!
18.8.2004 16:08
cl punk (neregistrovaný)
máte pravdu, protože xenofobnost a netolerantnost z našeho národa přímo čiší....děkuji za rodiče, jaký mám,...ty to poberou...ale vostatní z té normalizační doby by ste se měli probrat...nebo si vem te rakev a běž te si lehnout
18.8.2004 18:33
Millis (neregistrovaný)
Na kempu jsem strávila 3 dny,to,kvůli čemu jsem tam byla(hudba,vystoupení),mě příjemně překvapilo,ale nějaký lidi se fakt chovali jako solidní prasata,sorry,ale co vám dává,když někomu zčoříte věci ze stanu,a ten chudák pak musí jet domu možná tak s rukama v kapsách,nebo co máte z toho,když na řidiče busu ječíte,že je čůrák,když staví v zastávkách..debilita největší,to je furt samej peace a mír,radši to nevyslovujte,když tomu nerozumíte!!Ted samozřejmě nemluvim ke všem,ale k někomu!!
19.8.2004 08:10
p3k (neregistrovaný)
Millis & all
moc se mi líbilo co jsi napsala :-) trochu se klukům od hip hopu ztrácí ten nadbytečnej mír na který pohupujou hlavou , a věhlasně ho netušíc že nemáme válku stále opakují :-) nejsem starší generace .Jsem spíš HH mini aktérem .Jako "čektekař" se nesmírně bavim co sem lidi můžou napsat ;jejich město přivítá několik tisíc mladých lidí na tři dny ..jde tu i trošku o prosperitu okolních obchodů atd...
Budu psát trochu "z cesty" , ale moc jsem se pobavil když jsem viděl ve zprávách rozhořčeného majitele benzíny u Boňenova v místě konání čekteku .Že mu prý nějakej ten feťák odjel bez zaplacení ! Hanba!!!
já jsem na té benzíně byl a čekal jsem v polovině fronty asi šedesáti lidí a napočítal jsem než na mne přišla řada 17 000 tržbu BĚHEM 15 MIN !!!
dokážete si představit kolik peněz mohla benzína za těch pár dní vydělat ?! Jeden z deseti tisíce návštěvníků nezaplatil ! Hanba !! :-) Majitel stál ve dveřích záchoda chudáček nepouštěl nikoho dovnitř , protože chudák neměl klíč a cedulka feťákům co mi tu nechávaji po tisícovce VSTUP ZAKÁZÁN !! To jen malej příběh všem zapšklým lidem z Hradce Králové Zdraví vás České Budějovice
9.6.2005 20:28
ferry (neregistrovaný)
RE: Millis & all
na ceskou kulturu ti zvysoka seru. me (nas) zajima nase kultura... a mimochodem co si predstavujes pod pojmem ceska kultura?
19.8.2004 08:19
občan ČR (neregistrovaný)
hip-hop
Hiphopáci, toj je úroveň, ten slovníček, mluví to za vše. Umíte jen sprostě řvát a nic jinýho. Tím zachráníte českou kulturu, to teda jo,.
19.8.2004 20:35
beach (neregistrovaný)
RE: hip-hop
kdyz mluvis o slovniku tak se nerika hihopaci ale hiphoperi
7.6.2005 17:33
Eymy (neregistrovaný)
RE: hip-hop
něgdy si se mnou můžeš pokecat...poslouchám hip hop,bawí mě na něj tancowat,ale ze wšeho nejwíc zpíwat,ale wíš/wíte co mě fakticky žere/štwe.mrzí..gdyž něgdo nadáwá...wšichni nejsou neslušný jen proto že poslouchaj hopec,neslušný se najdou wšude...
19.8.2004 19:11
..."hloupé děcko"... (neregistrovaný)
HHK
Řeknu to takhle,doba se mění a lidé už pomalu ale jistě lezou z nor a sundávají dřeváky.Také výchova se ubírá trošinku jiným směrem.Ve "volném" čase se už nepasou husy a domací práce za nás obstarají počítače,což znamená,ze se lidé (zejména mladí) baví jinak.Mají více času nazbyt.Jednou z mnoha alternativ je hudba...Proboha tři dny v roce nemůžou nikomu tak nevýslovně moc vadit!!!Jen závidíte,že vy se už vyskotačit jít nemůžete,anebo můžete a nemáte dost odvahy.Já jsem se taky účastnila a nemyslím si,že navštěvníci této akce by byl jakýsi póvl společnosti bez budoucnosti.Vy to nechápete??Máme prázdniny a chceme si je užít,než se opět budeme muset navrátit do lavic!!! HHK peace forever!!
19.8.2004 20:06
Xaver (neregistrovaný)
RE: HHK
Žádné "hloupé děcko" - rozumná mladá dáma. A podivní zapšklí strejci ať se třeba poserou.
19.8.2004 22:32
MisHa (neregistrovaný)
RE: HHK
Naprosto vystizne receno.......!!!...vazne........!!!
20.8.2004 18:28
Wobes (neregistrovaný)
KEMP
sakra můžete se posrat za to že sme se 3dny pořádně bawili????pro nás je to jako ten wáš SOKOL...celej rok sme se na to připrawowali a když to přišlo,užili sme si to...tak wo co wám de????!!!možná kdyby ste se tam stawili na piwko a klobásku,poslechlli si hipec,zkoukli nějakej dopr.prográmek,tak by ste mluwili jinak a chtěli to w Hradci za rok zase...tak se proberte!!!! i tak ale respekt a peace na pro wás!!
20.8.2004 19:25
Josef (neregistrovaný)
RE: KEMP
Nic proti té vaší akci. Něco jsem slyšel, ale pro mne to nebylo tak strašný. Jinak nějakej hip a hop mi je volnej. Píšu ale proto, že vy, přívrženci hopu jste jak naprogramovaný. To je samý respect, peace, proberte se... Deset slov a obratů furt dokola. To vám to tam tak lejou do hlavy, nebo jí z těch umělejch bicích máte tak vyduněný ? A nebo je ještě jedna možnost - že všichni ti, kteří se tady rozohňujou a obhajujou HaH jednotnou mluvou jsou jen jeden.... :-P
20.8.2004 23:00
p3k (neregistrovaný)
Josef
tak trochu s tebou Pepo souhlasím. Z hip hopu se za posledních pět let stal záchraný kruh pro negramoty a hlupáky ...nepálí ti to ?? TAK SE DEJ K HOPERŮM :-) Já poslouchám tuhle muziku od 13ti let teď je mi 25 a je mi smutno při pohledu na děcka s rádoby drsným hiphopovým výrazem přitom 50ti kilovou skořápkou a s očima věčinu týdne červenýma od "podpůrných látek" :-) né prostě to ber tak ,že děcka se chcou dostat do té rádoby sociální nejistoty jako jejich bratři (cha cha) v černošských gétech někde tam daleko za louží .Prostě je dnes moderní "máš v hlavě vylízáno ?staň se hoperem" . Nemluvím tak uplňe z cesty žiji v tom, žiji mezi nima , a dokonce jsem se malinko angažoval u zrodu mluveného slova v ČB a vím že to jde i bez drsnoty bez moderního "na všechno si stěžovat" i bez blbých rádoby slangů :-)
Věř ,že to nebylo vždycky tak špatný
Mír ti na konci přát nebudu ..už dlouho se jim snažim vysvětlit ,že válku tu nemáme
20.8.2004 23:02
MilKy (neregistrovaný)
RE: KEMP
Ne, jde tu o to, že pro nás to peace a respect něco znamená. Třeba nám to připomíná to, jak se máme chovat, ale eni to bible - prostě jednoduchá tolerance všech skupin obyvatelstva. Prostě neodsuzujem' lidi, co vypadají jinak. Nepícháme si drogy, abychom byli HI. Docela by mě zajímalo, kolik by záchranka musela mít výjezdů, kdyby tam byla jiná společnost lidí??? Kolik by lidí skončilo na záchytce/ve vězení???
20.8.2004 23:23
Josef (neregistrovaný)
RE: KEMP
Mám ale trošku pocit, že víc toleranci od ostatních vyžadujete, než jí dáváte. Vycházím tak trochu z jiného tématu - nálepek - tam se to peacema jenom hemží. Proto usuzuju, že je to součást vaší kultůry.
21.8.2004 08:46
p3k (neregistrovaný)
MilKy
Ale co to tady čtu ? Hip hop je tím nejméně tolerantním stylem ! a je to všechno vypěstované během posledních 5ti let a to mi nevyvrátíš ! Absolutní netolerance vůči jiným hudebním stylům nadávky a špinění člověka ,který je oblečen jinak než já ! Ve většině případů nesmyslné texty ve kterých se STÁLE NĚCO NELÍBÍ ...hopeři jsou prostě žalovníčci světa a nedokážou vložit kapku itelektu aby boj byl zabalen do vtipu a nedokážou tuto malou demonstraci pořádně reprodukovat...děláto prostě už každý ..to musíš uznat!
a drogy ? Je vtipný jak my hopeři stále říkáme já mám jen svou marihuanu a konec! BLBOST žerou se koule a tripy stejně jako někde na technopárty :-) zní to neuvěřitelně ale je to tak...boj proti tvrdým drogám se z textů vytrácí pomalu ale jistě...Jinak ten rytmus mam moc rád fakt že jo ...jen ať mi někdo neříká ,že je to tolerantní styl ,když hoper sedí před papírem s tužkou v ruce a přemýšlí jen jak někoho pošpinit..
Hlavně politický texty z ruky negramota mě moc baví...jdu si jeden pustit abych se zasmál
26.8.2004 00:49
Millis (neregistrovaný)
RE: MilKy
Není co dodat,naprosto s tebou souhlasim!!!!!!!!!
17.7.2005 17:15
gadji (neregistrovaný)
hej P3k
ty posloucháš hiphop od 13 let a je ti 25?podle některých tvých názorů-ten rytmus se my líbí,fakt-mi nepřipadáš takový že by jsi hiphop posloucha-ale sledoval a hledal na něm to horší....a mimochodem připadjí mi tvé názory ironické a jak říkáš-netolerantní-.
je mi 20 a hiphop poslouchám od 14-no a?mě je ůplně volný co kdo poslouchá,jak se oblíká ale řeším to co má člověk v hlavě-hiphop poslouchám proto že "ne všechny"texty ti dají více než písně o Karla Gotta-nic proti-ale teď namítneš že jsem netolerantní já-samozřejmě-díky
14.9.2004 10:23
pokud (neregistrovaný)
bude stanovený pevný začátek a konec, myslím, že se to dá vydržet.
15.9.2004 10:21
hajaja (neregistrovaný)
DÍK
celkem do 13 témat jsi přidal nějaké takovéto zásadní "moudro". DÍKY za to.
14.9.2004 22:16
Matěj (neregistrovaný)
Já si myslím, že máte po .....
Dnes jsem byl na Stříbrňáku a to pole mezi břízkama a potokem je nějak vykolíkovaný. Že by rozprodej na stavební parcely? A do kempu se těch 13k hiphopáků vejde maximálně ve stoje!
15.9.2004 21:19
fathaman (neregistrovaný)
jak nedava smysl?
nejak jsem Honziku tvoji cestu nepochopil. jak nedava smysl? asi jsi neslysel nic v cestine (krome rapmasters), nebo nerozumis anglictine ci jinemu svetojazyku. vyjadrovat svuj nazor rapem a beatem odpovida, tomu co mela jakakoliv pisnicka plnit odjakziva. totiz vyjadrit svuj nazor, pribeh nebo myslenkovy stav. jsi pekne mimo misu. tvuj nazor bych jeste prehlid, kdyby byla hudba razena do hiphopu ciste instrumentalni zalezitost. to ze kaja snida s zenskejma nebo helenka ma zase tu svoji dlouhou noc zase nic nerika me. a kdyz musim poslouchat od letcu cesky kovboje, taky je nechavam svymu svetu. a jsem vandrak, protoze mi stoji za to, jit si za svym. nevim ja to mas ty, ze nevis ktera bije, ona se totiz mily Jene muzika POSLOUCHA. zkresleny hudebni vidiny si nech priste radsi pro sebe.
16.9.2004 20:29
Eb (neregistrovaný)
Vzkaz pro lidi kterejm vadil hluk z HHK !
Copak v tom vidíte takovej problém že se sejde několik tisíc lidí a poslouchaj jeden víkend stejnou muziku a trochu se baví ?.....Copak byste to jeden víkend nemohli vydržet a obětovat se có?...Nikdo z vás nebyl mladej?....Taky ste se chtěli v mládí bavit a remcali ste kůli těm starejm tak budte lepší a nechte si těch narážek !
16.9.2004 21:57
pepa (neregistrovaný)
RE: Vzkaz pro lidi kterejm vadil hluk z HHK !
neurážej, ale souhlasím
17.9.2004 07:52
SAXána (neregistrovaný)
hmmm
2p3k:máš asi pravdu..někdy se taky zarážim nad tim jakým dementniím způsobem jsou v hh textech bráňeny graffity a nebo uráženi politici..neříkám že mi na nich nic nevadí ale ten způsob jakým to interpreti podávají je sice hezky provedenej ale svym obsahem dost ubohej..k tomu kempu..sice jsem tam nebyl ale stačí mi chování některých hiphoperů třeba na nábřeží..neříkám že takový jsou všichni..znám spoustu lidí kteří maj rádi hiphop a nejsou takový..je to jako všude jinde..mezi deseti lidma jedno prase najdete..a když je těch lidí třeba pět tisíc..:-))..už jsem asi napsal dost..
7.12.2004 22:28
sniffer (neregistrovaný)
HHK
Tak jsem zaslechl, že se nám udrží Hip-Hop Kemp :-)
Hurá a jen houšť... Ještě by na stříbrňáku mohla být nějaká techno party :-)
Každopádně příští rok si to nenechám ujít !!!!
16.1.2005 11:21
ponkl (neregistrovaný)
hip hop
hip hop je pěkná uchylárna!!!
19.1.2005 01:05
sniffer (neregistrovaný)
RE: hip hop
Dobrý, nechcete své tvrzení něčím podepřít? Nebo jste jen obyčejný writer, co se potřebuje někde zviditelnit?
7.6.2005 17:44
Eymy-pro Ponkl (neregistrovaný)
RE: hip hop
tohle bylo ubohý!
18.1.2005 15:48
Babka s dědkem (neregistrovaný)
hiphop
souhlas, ale všichni z magistrátu a policii účast povinnou po celou dobu trvání! pak jsem pro. A ostatním zaplaťte dovolenou jinde, a včas!!
5.3.2005 09:08
beach (neregistrovaný)
RE: hiphop
Se treba vsichni pos. ale dalsi rocnik Hip Hop Kempu bude zase v Hradci.
8.3.2005 14:37
tolerantní (neregistrovaný)
HIp Hop
Ale jo, a zasvinčete klidně celej Hradec, ne jen Stříbrňák. Už se nám nebudou smát jen perníkáři, že místo něj máme "hovňák". Dyť vo co de - svinčák světem vládne. Jenom prosím, prosím, dejte celé radnici a všem kdo vám to povolí čestné vstupenky na celou dobu trvání a pěkně hned vedle repráku, ať si to mohou pěkně užít a něco z toho mají, když to povolují. Díky, díky moc!!!
8.3.2005 15:55
beach (neregistrovaný)
RE: HIp Hop
Mam moc rad lidi jako si ty. Proc si nestezujes na na opilce kteri kazde rano krici pod okny panelaku, proc te nestvou psi hovna vsude po hk , ze ti nevadi spousta jinych veci ale zrovna toto. Mysleni typu "prijedou hip hoperi bude bordel" je hodne najivni. Jaktoze ti nevadi bordel pri fotbale, hokeji. Nebo je to snad tva zabava a protoze bavi tebe tak ostatni to musi jednou do tydne vydrzet? hm my vas prosime jen o jeden tyden a natvrdli jedinci to proste nepochopi. Mrzi me ze spousta lidi smysli takto. takto na hovno
30.5.2005 15:08
babka (neregistrovaný)
RE: HIp Hop
Beachu, - na všechny ty nepříjemné věci si může člověk stěžovat, ale je mu to na nic a na to druhý! To říkám ze zkušeností na vlastní kůži.
Ale chci zde říci jedno - v loňském roce jsme z festivalu na jednom břehu byli pěkně nas..ní, protože to byl řev až na Nový Hradec dlouho do noci..
Letos to šlo v klidu, alespoň zde jsme nic neslyšeli. Proto chci bez ironie všem, jak pořadatelům tak účastníkům poděkovat. Je vidět, že když se chce, jde to. Pak proti tomu nelze protestovat, pak říkám - klidně i častěji ať se mají mladí a nejen oni kde a čím bavit. Pokud se to opět nezvrhne.
Doufejme, že hip-hop proběhne stejně.
30.5.2005 20:04
Ementaler (neregistrovaný)
RE: HIp Hop
Zkurveny zastupitele vyhnali hiphop z Hradce! Hanba! Fuj! Hnuj!
1.6.2005 13:27
jája (neregistrovaný)
RE: HIp Hop
Fakt máš z mozku ementál-- pokud používáš ty a další takovýto slovník, těžko Vám někdo uvěří, že vše by proběhlo v klidu a pořádku.
9.6.2005 20:47
ferry (neregistrovaný)
Jáajo!
takovyto slovnik... to jako zkurveny myslis? a co je na tom spatnyho? kdybys byla tak slusna a pocestna jak tu naznacujes tak ani nevis co to znamena a nebudes se nad tim tak rozcilovat ne kurva!
7.6.2005 17:41
Eymy (neregistrovaný)
RE: HIp Hop-pro babku
taky bych ráda doufala ale bohužel práwě kwůli tomu že je to hip hop a né festiwal na jednom břehu tag na to Hradečtí odborníci koukaj jiang a tu druhou šanci pro zlepšení už nám na tom kempu nedaj:(
5.6.2005 20:01
e...... (neregistrovaný)
hip hop kemp!!!!!!!!!!!!!!!
Jak j možný že Hradec s tím neudělal něo dřív.....myslim že tady lidi jen kecaj o tom že chtěj udělat něco pro mládež,3 hloupý dny právě pro ně na jediným vhodným místě byly zrušený.....víte kolik lidí jste ochudili?o co vlastně jde...příjde mi že tohle město je opravdu na pokraji zlý pověsti..zeptáte se kterýhokoli hradečáka co poslouchá hip hop ae i z jinejch měst máte u nic pověst docela né moc milou..ono taky zrušit 3 dny hip hopu na stříbrňáku pro jedinej hip hopovej festival v roce je docela troufalost nemyslíte!no a mimochodem slyšela sem neco o zvažování letiště.jo???a dokážete si představit 12 tis.lidí jak se v 30 stupňovejch vedrejch vařej na betonovym letišti.....kolik myslíte žeby jich skolabovalo co?docela dost!no každopádně tohle není moc dobrá pověst....zajímalo by mě jestli sem pustíte nějakej pěknej festival jestě někdy,my na to místo máme,akorát se tady někdo neumí dost dobře dohodnout!byla bych sprostá ale pravdu ste mě sklamali a teď jen tak mimochodem píšu nejen za sebe ale i za daších x tísíců lidí....tak si to konečně uvědomte.....je toho víc......podívejte se jak u nás všichni nenáviděj hiphopovou kulturu.....stěžujete si že lidi jezděj na skejtech po ulrycháči?cjo fajn ale podívejte se na jejich skate park:(....tohle je hlas mládeže..a i když říkáte že děti nemaj rozum,tak si myslim že ho kolikrát maj větší než vy!!!!!!!!a víte co.....docela se těšm až se postavim na vlastní nohy.......přestěhuju se do Prahy!prostože sem celej svůůj ctěnej život obhajovala Hradec a teď mě to mrzí ale už na to nemám sílu........
7.6.2005 17:18
hradečačka (neregistrovaný)
RE: hip hop kemp!!!!!!!!!!!!!!!
Hm, a kolik jich zkolabuje z toho kraválu ze Stříbrňáku je Vám jedno (staří a nemocní, nuceni poslouchat ten Váš rámu tři dny v tahu).
Doufám jen, že se na ty vlastní nohy postavíš tak, aby tě unesly po celý život a ujasníš si pojmy a dojmy, srovnáš si hodnoty a život tak, aby se dal prožít (pro tebe) klidně a spokojeně - s věkem snad pochopíš, že nikdo vás nechce šikanovat, ale svá práva mají i staří a nemocní, kterým se možná za někdy dlouho také staneš. A že kojenci a batolata potřebují klid ke spánku, (mimochodem, ten se ti snažili zajistit tví rodiče, a ty ho zase budeš požadovat pro své potomky..).Zatím bude jiná kultura, než je dnes hip.hop a třeba ti bude také ničit zdraví, pokud budou její konzumenti myslet jenom na sebe... kdož ví?No, budou to děti další generace a kde a od koho se budou učit ohledům? přece od vás...
Vzpomínám na našeho učitele, učil nás ve 3. a 4. třídě - "co nechceš aby jiní tobě činili, nečiň ty jim" - teď ani do budoucna.
7.6.2005 17:39
Eymy (neregistrovaný)
RE: hip hop kemp!!!!!!!!!!!!!!!
ale tady jde o 3 dny respektu,wíš/Wíte..kwůli tomu kempu wšichni odsuzujou hip hop ale gdyž tam byly rockowé kocerty tag to nikomu newadilo..gdyby tam byl celoswětowej festiwal dechowky 3.denní co by bylo....ty stages by se daly odklonit,hluk zmírnit,ale nigdy si tad w HK nenajdem respekt a porozumnění...
7.6.2005 23:01
Xaver (neregistrovaný)
RE: hradečačka
362 dnů v roce tu chcípnul pes (jen ten Lamův ne) a nervózové chtějí i ty zbylé 3 dny mít stejné. Je zajímavé, že na vídeňských stránkách nikdo nenadával na MS v hokeji a to tam byl řádný mumraj víc jak týden. A všude řvali, troubili a z opilství zvraceli.
Hudební festivaly tu nebudou kvůli hluku, výroba sem taky nesmí kvůli hluku ,zápachu a dopravě, jo jo, takové ospalé a nudné městečko je ten Hradec Králové.
7.6.2005 17:35
Eymy (neregistrovaný)
for you
good řeč!peace!(HHK!!!!!!!!)
8.6.2005 12:52
Tyran (neregistrovaný)
HHK
Anti hip hoperi-vy kundy,ted dostanete do usi poradnej namrd!Letiste represent!!!
8.6.2005 12:56
tyran (neregistrovaný)
si píča
.
8.6.2005 14:05
masa (neregistrovaný)
HLUK NA HHK 05
DOUFAM ZE HLUK NA HHK 05 BUDE TAK 4X VETSI A VI VSICHNI CO SI PORAD STEZUJETE A STE ZPRUZENI PROTOZE 3 DNY NEPROZIVATE SVUJ STEREOTIP TAK DOUFAM ZE SE Z TOHO ZBLEZNITE A PRISTI ROK NEBUDETE SCHOPNI PSAT SEM TAKOVYHLE PICOVINY
PEACE
8.6.2005 16:19
zEwL (neregistrovaný)
...
na sracky a chcanky dlabejte,rec je o kempu,tak tady kurwa nejebejte do nakejch psuu,voni za to nemuzou,kdyby je lidi od zacatku naucili chodit na hajzl,tak tam do dneska chodej....ale to je uplne jedno,protoze HHK 2005 comming a soon!!!!!!!!!!!!!!! respekt to all real crewz peace na weky
8.6.2005 16:21
zEwL (neregistrovaný)
??? !!!
ehm la pardona za ten nelogickej prispeveek,nekoukal sem na datum,a tam nahore probirali naky psy...
9.6.2005 20:56
ferry (neregistrovaný)
kofein a lehke drogy hiphophurá
öleee hiphopkemp preci jen nakonec v hradci peace! airport-edice je tady!
zdravim vsechny hopery z hradce uvidime se na kempu. kofein a lehke drogy hip hop hurá!!!
9.6.2005 21:42
sniffer (neregistrovaný)
2 masa
Docela dobrý končit slovem Peace,když chceš, aby se všichni zbláznili... Nechtěl by sis zjistit, co to znamená? A pak se podle toho třeba chovat a neprohlašovat tady takový shity? BTW. HHK bych v HK viděl hrozně rád, ale příspěvky jako je tvůj mě fakt serou (doufám, že tady není kontrola neslušných slov :-))
PS. Na normálních diskusích se nekřičí, tak si prosím vypni CAPS LOCK. Díky :-)
10.6.2005 07:10
Eymy for sniffer (neregistrovaný)
RE: 2 masa
čuz type!Dyls mu to...ať zapadne...:)
13.6.2005 16:51
babka (neregistrovaný)
RE: 2 masa
No už z těch příspěvků lzue odhadnout úroveň celé hip- hop akce. Ale když vám to nevadí - prosím.
Tady totiž nejde jen o tři dny, ale kdyby každý chtěl "jen" třeba ty tři nebo i dva - nakonec by jich nestačilo těch 365, co jich rok má. A o to jde. Vždyť se přece můžou konat různý akce tak, že nemusí nutně obtěžovat druhé. Například festival "Na jednom břehu" . Vloni to byla síla, řev po celým městě - a letos to šlo i bez toho řevu a kraválu na celý město! A o tohle tu jde. Nevím, jak jinak vás přesvědčit, že nejde o to zakázat a znemožnit vám zábavu - ale o trochu ohledu. A to platí jak pro Jazz, hip-hop, operu, rock, ale i tu vámi nenáviděnou dechovku.Sama jsem se přesvědčila, že pokud jsou decibely na přijatelné úrovni, tak i ten jazz a rock jsou poslouchatelné a docela hezké.
13.6.2005 20:03
Beach (neregistrovaný)
RE: 2 masa
Na tvych prispevcich je videt ze si bud neskutecne blba a zamindrakovana, nebo strasne rada provokujes...jak se rika proti gustu....
13.6.2005 16:55
Jája (neregistrovaný)
RE: 2 masa
to nic, on jen používá odborný "termity", jinak je docela "symfonickej". (pokus o recesi).
19.6.2005 00:37
toník (neregistrovaný)
uvidíme
jak bude letiště po festivalu vypadat kdo to uklidí a co to bude stát
19.6.2005 13:17
sniffer (neregistrovaný)
RE: uvidíme
Další třeba, jak vypadá letiště teď. Kdo uklízí po leteckém dnu, kdo uklízí po tuning party... atd...
Možná bych se ještě zeptal, jak se to projeví v příjmech místních hospod, nákupních center, atd...
19.6.2005 16:41
občan (neregistrovaný)
RE: uvidíme
To, že se t am ožerou, tak to jistý máte.
Stále si však myslíte, že na tom vyděláte?
Chlast vlastní si přinesou, tam ho nekoupějí,
neb vopice domácí je vyjde levněji..
20.6.2005 16:44
Beach (neregistrovaný)
RE: uvidíme
Myslim ze ne...Zatím pokaždé pozorně sledovali batohy pred vlezem do arealu:-)
21.6.2005 14:38
novohradečáci (neregistrovaný)
obtěžování hlukem... nejen z hip-hopu
Milí hip-.hopeři. U vašich akcí se dá očekávat, že budou hlučné, velmi hlučné...a prot se jich bojíme , nechceme být nuceni je poslouchat. Jenomže .. budiž uvedeno na pravou míru...
Tuto neděli 19.6.2005 se na Novém Hradci Králové konal tzv. "Farní den". Hlučná "hudba" z reproduktorů drásala uši s menšími přestávkami celý den novohradečákům v širokém okolí. Čím více se připozdívalo, tím byla hudbení produkce hlasitější, pochopitelně s patřičným řápáním bubnů ... Po každé hudební produkci následovalo hulákání, ječení (snad to měl být projev uznání kapele ) ... na farské zahradě ... trvalo to až přes dvaadvacátou hodinu....Přitom fary vždy bývaly centry klidu a rozjímání....nevím že by se tam kdyt museli takto hlasitě "modlit a rozjímat" Jistěže to jsou také lidé, chtějí se bavit - ale musí to být tak hlučně?Velice byste se divli, kdo a co byli zač lidé, kteří toto také organizovali ... O tom že se tam natáhlo i nemalé množství lidí, kteří mají blíže spíše k výtržnictví a neplechám než k životu v křesťanské víře se snad ani nemusíme zmiňovat...
Proč o tom píšeme - celodenní nucený poslech takto hlasité hudby jde na nervy, zvláště, když nemíní skončit do 22. hodiny.
Tak proč naříkat jen na hip.hop, když vás hlukem týrají i z fary s křesťanským požehnáním....hoilt časy se mění.
Většina novohradečáků vlastní i ten kousíček svojí zahrádky... kdyby každý z majitelů pořádal na své zahrádce takto hlučné pobavení se,(byť jen jeden den v roce) a kdyby všichni naráz, stejně hlučně a každý něco jiného... no to nás pak potěš sám pánbůh! Pak by skutečně musel magistrát ve městě stanovit "modré pondělky", protože po přetrpění takovéhoto víkendu by nikdo nebyl schopen jít ráno do práce a být tam něco platný, něco dělat.
24.6.2005 14:26
sniffer (neregistrovaný)
RE: obtěžování hlukem... nejen z hip-hopu
jj. to máte naprostou pravdu. Nevím, jak je to dnes, ale kdysi každou sobotu vyřvávali na Baťkově námeští křesťané a nikomu to nevadilo. No, až na jednu kamarádku, která po nich chtěla házet z okna vejce... Včera na Masarikáči masaryk masarykáči křičel do mikrofonu jakýsi potrhlík, že bůh nás osvobodí... Taky to neměl moc potichu. A tohle nikomu nevadí...(až na pár výjimek)
24.6.2005 15:37
pamětník (neregistrovaný)
RE: obtěžování hlukem... nejen z hip-hopu
No jo, jsou to fakt potrhlíci... když jsem v HK, raději se "Masarykáči" a tomukvílení "posledních svatejch, nebo jak oni si říkají,do mikrofonu obloukem vyhnu... taky jsem je slyšel na Pražském u OD Tesco ( vyhejkali:Ježíš je pán - ale on se přece nikdy nad nikoho nepovyšoval, alespoň bible o tom nehovoří...) jenže kam se budeme pořád uhýbat, copak jsme krysy, abychom zalezli do děr před hlukem, ať je jakýkoli. Ani tzv. "křesťanská láska "se přece nedá šířit násilím a "řevem mikrofonů".Ať se pak nedivěj, že jsou házeni do jednoho pytle s nekalými živly - všichni: jazzmeni, hip-hop, křesťani , diskotéky..- když vám nedají chvíli klidu - jste nas...ní na všechny bez rozdílu.
1.8.2005 16:42
Matěj JR (neregistrovaný)
Tak co letos?
nepřejmenujete to na HipHopPilot?
BTW: pls natočte aparaturu směrem na Hradec, abych si mohl poslechnout muziku v klidu domova a při rozumné hlasitosti (bydlím cca 7km od letiště :-)
19.8.2005 07:00
Beach (neregistrovaný)
HHK05
HIP HOP KEMP 05 PRICHAZI.-)
20.8.2005 16:09
Klara (neregistrovaný)
RE: HHK05
NEJLEPSI AKCE.. chapete, ze to i Hradec dost zviditelni?
20.8.2005 18:34
pepicek (neregistrovaný)
RE: Klara
NEJLEPSI AKCE.. chapate, ze to Hradec i dost zeslysitelni?
19.8.2005 14:59
kj (neregistrovaný)
hip hop
Divné...nikdo neječí, že bude kravál a bordel. Kdepak jste, nespokojenci?
19.8.2005 21:09
bill (neregistrovaný)
RE: hip hop
Tady jsem. Už nejsem nespokojen, doma ticho, v okolí žádný bordel. Tak to má být. Ale nedá mi to abych si nepřisadil, jsem z Malšovic a ač se považuji za tolerantního tak vloni, když jsem večer utěšoval brečící děti, jsem byl fakt vytočenej. Za pár let na tom budete stejně.... .
22.8.2005 09:32
Petr (neregistrovaný)
hamba mladeži
V Hradci byl Hip Hop Kemp a některé reakce mě tak trochu nadzvedly a pak posadily k počítači a donutily napsat toto zamyšlení:

Takže nejprve, všichni kdo tak vesele nadáváte na všechny akce okolo, zkuste vzpomenout: bylo Vám ...náct a poslouchali jste bigbít, Beatles atd. a Vaši rodiče bojovali s Vámi :o). Jenže z dnešní mládeže také časem budou Vaši vedoucí a nadřízení (kdo jiný než dítě z dobře zajištěné rodiny by taky měl na vstup na HHK), stejně jako bývalí hipi a máňičky šéfují tady dnes, takže varuji :buďte opatrní budoucí dědoušci :o))

A pak jsem byl v sobotu na obědě na Velkém náměstí a tolik mladých cizinců, kteří si šli sednout a dát české pivo a oběd, jsem tady neviděl ani nepamatuji (při Tuning party nevím). Dovolím si tvrdit, že tak se tak Hradec nezviditelnil žádnou svou "důležitou" reklamní kampaní (kterou platíme mi občané), a že tolik mladých cizinců tady muselo být tak maximálně v 68. (Pro nepamětníky - okupace jako v Iráku, jen to tady byli Rusové a náš Bin Ládin se s nimi kámošil)

Takže ti „gauneři“ jednak přivezli spoustu EUR, které tady utratili, zadruhé už budou vědět že to „czechen“ není takový divoký východ, že se tady tolik nezabíjí (o kradení raději moc nemluvíme:o)) a že až budou vést nějaký podnik, že není problém v tom Hradci otevřít pobočku, protože „jsem tam byl v mládí na festivalu a bylo to cool :o)“

Co se týká údajných škod a problémů, myslím že ona kauce 600 tisíc je více než dostatečná na uhrazení snad všeho co si vzpomenu. Kolik z nás ty peníze někdy drželo v ruce?? Jasně že vedle investice do úřadu za skoro 2 miliardy korun (to je astronomie,co?) to vypadá jako směšná suma, ale znám lidi kteří za to mají polovinu rodinného domu. A ještě jinak při platu 15000 to máte na 29 lidí, kteří pro Vás budou měsíc pracovat (legálně).

To mě přivedlo k malému odbočení: V dnešní době se občas pro samé stromy nedá najít les. Došlo Vám, kteří sledujete kauzu Czechtek, že Paroubek a spol. mluví o škodách za cca 300 tisíc korun, ale policejní zásah prý stál cca 30 milionů korun !!!! PODOTÝKÁM NAŠICH KORUN !!!!
Co to je za Kocourkov, který dovolí aby se tady tohle dělo??
A ještě jiné přirovnání : jakpak asi vypadal Woodstok a reakce na něj?? A kdo všechno se dnes ohání že tam byl a užíval si to?

No a k tomu nápisu: někde jsem četl že už na pyramidách v Egyptě byl nalezen nápis v němž si pisatel stěžuje na chování mládeže a jak díky tomu ten svět spěje ke zkáze :o)

Spějě. Jenže mu to jde zatraceně pomalu. :o))
22.8.2005 22:29
arbitr (neregistrovaný)
RE: pro Petra
Poslyš, nevím proč pleteš hrušky s jablkama. Nemůžeš přece na solidním průběhu akce v HK, (velmi dobře zorganizovaný i dopravně), obhajovat
totální anarchii Czechteku. To opravdu urážíš všechny, kdo se několik měsíců snažili a makali na tom, aby se akce povedla a co nejvíc omezily problémy.
Jsem již starší člověk ale musím smeknout před organizátory. Ač bych již asi nedokázal křepčit při této produkci, líbí se mi na nich to, že nechtějí, nad míru obvyklou, otravovat ty, kdo je fanda jiného žánru. Myslím si, že pro Hradec Králové udělali skutečně víc, než všichni oficielní představitelé dohromady.
22.8.2005 22:47
Jasper (neregistrovaný)
RE: hamba mladeži
No, z větší části s tebou souhlasím, je mi líto, že jsem se HHK nemohl letos zúčastnit... Ale je fakt HHK a CzTek je fakt něco jinýho... Co mi opravdu vadí, je že každý včetně důchodců a nemluvňat propařil na CzechTeku nějakých 30kč. To bych je radši přispěl poškozenému zemědělci na novou půdu :-) Ale všichni se mnou určitě nebudou souhlasit, navíc chápu, že tady byl poku o jakýsi odstrašující příklad...

Aby nebyla pěna jen chvála na organizátory HHK mám jednu velikou výtku, chybělo značení a to dost tragicky. Pokud bych byl zahraniční účastník a jel sem autem, určitě bych se ztratil. Když člověk jel od Předměřic, nebylo tam nic jiného, než slepá ulice následovaná zákazem vjezdu s popisky v češtině. Něco jako jedete správně fakt chybělo... Navíc po Hradci nebyla ani jedna cedulka, která by směrovala účastníky, tak jak jsme zvyklí třeba z CIAFu (kde je ho konec) a Tuning parties.
23.8.2005 09:39
arbitr (neregistrovaný)
RE: hamba mladeži
naprostý souhlas, to je třeba ještě dopilovat. No vždy je co zlepšovat.
Stran Czechteku pak zcela selhalo, že když se dva perou třetí se směje.
V tomto případě se dva prali a třetí (ostatní), to zaplatí !!
23.8.2005 09:58
okrotice bílá (neregistrovaný)
RE: hamba mladeži
Ale za pár let se ta free-mládež usadí a hlasitá a jednotvárná hudba pro ně bude moc hlasitá a jednotvárná, až ji budou muset veřejně konzumovat. Budou kroutit hlavou a stěžovat si, tohle přeci za nás nebejválo :D
23.8.2005 10:04
Beach (neregistrovaný)
RE: hamba mladeži
Ale to ty tu uz davno nebudes.-)
23.8.2005 11:06
okrotice bílá (neregistrovaný)
RE: hamba mladeži
Že bych to trefilo na hlavičku? Jo a tady nejsem už dávno, přestěhovalo sem se :D
23.8.2005 12:41
Beach (neregistrovaný)
RE: hamba mladeži
Tak to jo. Ne v pohode urcite to tak u spousty lidi bude ale nic neni 100%. Myslim ze jsou horsi veci nez HHK05. Jen me stve ze nekteri lide nedokazou ocenit to ze letos se organizatori maximalne snazili o to aby problemy nebyli. V CR bohuzel neni moc tolerance ale na to jsme si vsichni uz zvykli............
23.8.2005 12:41
Petr (neregistrovaný)
RE: hamba mladeži
No jasně že je to daleko od sebe, HHK je akce připravovaná a to dlouho dopředu a myslím si, že vím o čem to je (Tuning party :o)).

Ale třeba na ten CT měli taky objednaný záchody, přímo od firmy ToiToi (to je docela položka, protože jedna ta budka stojí 2500 v ceníku bez servisu), takže až zas taková anarchie to taky není. Šlo mi více o všeobecný náhled na věc zábavy a úhlů pohledu.

Jinak fakt hrozný je ten poměr škody = 300 tisíc kontra zbijeme je = 30 milionů, nepřijde Vám tohle strašný?? Kdyby ty prachy rozdělili mezi ty zemědělce, tak by jim asi taky víc poděkovali a bylo by to bez problémů a mezinárodní ostudy. Pokud tedy nechtěl někdo navázat na naše tradice, vytáhnem obuchy a bude revoluce. Že by už naše současná vláda taky chtěla do důchodu jako ta socialistická??? :o))
11.10.2005 14:18
Wočko (neregistrovaný)
RE: hamba mladeži
Po bitvě je každý generál.
V žádném případě nejsem fandou současné ČSSD-(KSČ) vlády včetně samolibého poloboha Paroubka, ale na druhou stranu se zákrokem proti podobným akcím zcela souhlasím. Stejně jako se snahou zpřehlednit a precizovat pravidla pro pořádání velkých open-air akcí.

Samozřejmě neobhajuju některé výstřelky z řad policie (které by měly být řešeny disciplinárně) - ono ostatně chování technařů podle záběrů v TV taky nebylo zrovna košér - ale policista má mít přeci jen jinou úroveň.

Nelíbí se mi ale, jak se "po bitvě" sčítají škody a každý je najednou chytrý jako rádio. Jedna věc jsou přímé škody na majetku a jiná je zase náklady na policejní zásah. Tyhle 2 částky přeci zdravě uvažující člověk nemůže porovnávat. To už bychom mohli srovnávat situace jako že když se za celou noc nestal ve městě žádný zločin, že byla hloupost tu noc platit policii za její službu, ... atp.
To je přeci nesmysl. Nešlo jen o ochranu majetku bezprostředně ohroženého tou akcí, ale i o ochranu pocitu bezpečí - na něž mají všichni lidé stejné ústavní právo, o ochranu demokracie (a teď nechci aby to znělo nějak zbytečně frázovitě či vzletně), protože stále více lidí si pojem demokracie plete s anarchií. Demokracie je o vzájemné toleranci práv, ale i o odpovědnosti, o tom, že veškerá moje práva končí tam, kde by mohla narušovat práva někoho jiného, o tom, že si nemohu dělat co chci, kde se mi zachce, proti vůli kohokoli a na náklady těch ostatních.

Sumasumárum, nelituji zaplacených peněz za policejní akci, která dala skupině bezohledných lidí najevo, že tady musí platit určitá pravidla pro všechny. Vždyť už chování organizátorů (utajenost místa akce do poslední chvíle, zkušenosti s porušováním nočního klidu s bordelem, co po sobě zanechali v minulosti, prodávání drog na těchto akcích je již veřejným tajemstvím) nasvědčuje tomu, že nejde o to (jak se rádi prezentují) neškodně se pobavit a zatančit si, ale hlavně o to udělat co největší bordel bez ohledu na zákony a pak se zdekovat.
Proti takovému jednání by se mělo zakročit tvrdě vždy.

Rád bych pochválil podobné open-air akce (jakéhokoli druhu), které jsou připraveny s ohledem na okolí, a které si po sobě uklidí/uhradí všechny škody.

Naopak stydět by se měli všichni - hlavně politici a tzv. umělci (já většinu z nich mám jen za přemrštěně placené komedianty), kteří se po této akci nezdráhali nalice zviditelnit okázalými protesty.
12.10.2005 06:58
Beach (neregistrovaný)
RE: hamba mladeži
Podavas hodne zkreslene informace.
12.10.2005 08:46
Petr (neregistrovaný)
RE: hamba mladeži
2:wočko
No dle mého názoru se pocit bezpečí tím zásahem určitě nezvýšil. Proč se nechávají neonacistické koncerty bez povšimnutí? Že by se jich nikdo nebál?? A nebo vlastně ti nacisti nejsou zas tak špatní, vždyť po sobě taky uklidili :o))

Musím přiznat že na CT jsem nebyl, ale určitě se tam nesešli jen kriminálníci a dealeři, věř tomu že v jakékoliv skupině 1000 lidí jich tam budeš mít obrovské zastoupení, ale to je zkrátka skutečnost se kterou tenhle sytém nic neudělá a ani to udělat nejde.

No a chránit kus louky je taky tak trochu na hlavu, spousta firem likviduje cháněné oblasti, dostanou lehkou pokutu a ticho po pěšině.

Nezvýšil by pocit bezpečí třeba zákon, že pokud chráníš svůj majetek a zloděje nebo útočníka zabiješ, jsi považován za nevinného?? Víš kolik "drbanů" by si rozmyslelo něco krást? Nebo kdyby se basy stali pracovními tábory? Mohli by pomáhat stavět D11, třeba už by byla :o))

Závěrem: každý máme svou pravdu, je to dobře že ji můžeme mít, ale taky se každý musí starat o své místo na slunci a nedoufat že ti ostatní pomohou, to je prostě kapitalismus a tohle všechno s sebou nese, ale mě konkrétně to nevadí a jsem v pohodě Buďte taky.
12.10.2005 09:51
:o) (neregistrovaný)
RE: vočko
Dlouze, snazive ale marne. Je fajn, ze jsou v nasi demokracyji znamy pojmy jako prava a povinnosti, i kdyz vetsina lidi zna jen prava, ci naopak jen povinnosti, coz je zrovna tvuj pripad. Ohledne zasahu 'policie', mluvil bys jinak, kdybys prijel bavit se na louku v sobotu v noci a poznal bys policejni anarchii, o ktere se ti ve snu nezdalo, protoze v noci televizni staby zkratka nemuzou tocit. Ohledne policie samotne, polovinu zasahove jednotky tvori skinheadi a druhou jejich sympatizanti.. podle mych informaci se na CT tesili uz od poloviny tydne, jak o vikendu ty fetaky serezou, hned jak jim bradavice vydala bianco sek.
27.9.2005 11:22
yamma (neregistrovaný)
Dobrovolnik v Africe
Dobrovolnik v Africe!
CICD a Humana People to people je dobrovolnicka organizace ktera organizuje prostrednictvim stovek projektu pomoc v rozvojovych zemich po celem svete.
Mate-li zajem, muzete se i vy stat jednim z dobrovolniku a prispet tak svymi schopnostmi v boji proti AIDS a chudobe a stat se jednim z instructoru pro vyvoj v programu.

Mame pro vas nove zivotni zkusenosti a je jen pouze na vas do jakeho z projektu se budete chtit zapojit.

Zde si muzete vybrat z nabidky projektu:

: Child Aid
: Pre-school Programmes
: HIV/AIDS prevention
: Environment and tree planting


: Social work with street children
: Education

predchozi kvalifikace neni nutna!
Je zde zapotrebi mit 18 a vice let, byt pracovity, mit motivaci a flexibilitu.

14 mesicu v programu
: 6 mesicu probiha trening v Anglii nebo v Dansku.
: 6 mesicu prace na projektu pro rozvoj v Africe.
: 2 mesice zde je vyhodnoceni a predavani pracovnich informaci.

College for international Co-operation and Development (CICD), Hull, England.
Tell. 0781308540298 a 01964 631 826
Email: marie[zavinac]cicd-volunteerinafrica.org
www.cicd-volunteerinafrica.org www.humana.org
www.drh-movement.org
9.2.2006 11:32
Fu-Noob in ub (neregistrovaný)
umri
jste komercni pice a muj legal zije dal a jsem kral. L4

Vložit nový komentář

K tomuto fóru mohou příspívat jen přihlášení uživatelé.
Přihlásit nebo registrovat.

Mohlo by se hodit
Doporučujeme