Nová knihovna /Vertex/

Nejlépe hodnocený příspěvěk ▼
21.4.2013 14:47
Eva (Pokročilý +6)
Nová knihovna /Vertex/
Jak se vám líbí nová knihovna? Je pěkná, ale několik maličkostí trochu vadí. V kavárně jsou tak malé stolky, že se tam vejdou sotva 2 kávy. O tom, že by si tam někdo prohlédl zároveň vypůjčenou knihu, nelze mluvit. Možná by stačilo stolků méně, ale větších.Přes velké prostory a rozestupy regálů jsou knihy i v regálech těsně u podlahy, tam když si chcete něco vybrat, musíte si k tomu asi lehnout. Jistě by to šlo uspořádat lépe. Prostory se časem určitě více "zabydlí".Tyto prostory Hradec potřeboval, jsou to dobře investované prostředy. zobrazit | souhlasím (+1) | nesouhlasím (-0)

Příspěvky ve fóru

Přidat komentář
21.4.2013 14:47
Eva  (Pokročilý +6)
Nová knihovna /Vertex/
Jak se vám líbí nová knihovna? Je pěkná, ale několik maličkostí trochu vadí. V kavárně jsou tak malé stolky, že se tam vejdou sotva 2 kávy. O tom, že by si tam někdo prohlédl zároveň vypůjčenou knihu, nelze mluvit. Možná by stačilo stolků méně, ale větších.Přes velké prostory a rozestupy regálů jsou knihy i v regálech těsně u podlahy, tam když si chcete něco vybrat, musíte si k tomu asi lehnout. Jistě by to šlo uspořádat lépe. Prostory se časem určitě více "zabydlí".Tyto prostory Hradec potřeboval, jsou to dobře investované prostředy.
22.4.2013 16:57
Veronika Volejníková  (Administrátor +7)
RE: Nová knihovna /Vertex/
Souhlasím s Evou, stolečky jsou opravdu malinké. Zároveň si vzpomínám, že jednou z věcí, která se mi na knihovně po jejím otevření líbila, je právě kavárna a možnost vzít si kafe i s knížkou třeba na střechu na terasu.
V létě a na podzim by nedostatek místa na stolečku v kavárně šel řešit třeba právě takto - koupit kávu, vzít knížku a odejít na terasu s velrybou. Ale jak v zimě? ;)

Vložit nový komentář

K tomuto fóru mohou příspívat jen přihlášení uživatelé.
Přihlásit nebo registrovat.

Mohlo by se hodit
Doporučujeme